E-book, video, vysílání, strategie... Projděte "onlajnem" s úsměvem :)

Čím začít???

Znáte těchto 5 věcí, které by měl vědět každý začínající on-line podnikatel?

Přidejte se také na:

3S úspěšného eBooku. Znáte je?

3S, díky kterým můžete mít:

  • Úspěšný e-book, který vám denně přináší kontakty do databáze?
  • Úspěšný e-book, díky kterému o sobě dáte vědět lidem?
  • Příjem.
  • Peníze, které Vám přibývají na účtu bez toho, abyste byli fyzicky u toho.

 

Možná se rozhodujete, jestli napsat e-book a sháníte informace,…

Možná ale už svůj e-book máte, desetitisíce však nikde…

Proč tomu tak je? Píšete články, máte FB skupinu, ale „furt“ nic?

Byla jsem na tom kdysi podobně… Napsala jsem e-book a „vyhlížela“ miliony. Teda, vyhlížela…. Neustále jsem něco upravovala, přidělávala další produkty zdarma, ale bylo to k ničemu. Ano, sem tam přišla objednávka, kterou jsem vítala s velkou radostí, ale nebyly to valné výsledky.

Protože se ale jen tak nevzdávám, rozhodla jsem se tomu přijít na kloub… to přece není možné, že někomu to funguje a někomu ne… V čem je teda chyba?

Tenkrát jsem se dala do studia v přesvědčení, že na to prostě přijdu a bude to fungovat. Přečetla jsem hodně knih, prošla několika kurzy a nakonec se povedlo. Teď už vím, proč to tak bylo.

Zjistila jsem, že tvorba samotná nestačí. Je totiž potřeba znát  i několik tajemství… V momentě, kdy jsem tato tajemství odhalila a začala je převádět do praxe, najednou se všechno rozeběhlo a začalo to fungovat. KONEČNĚ! Kontakty v databázi denně přibývají, mé prodeje se každý měsíc zvyšují a hlavně POMÁHÁM lidem, kteří o to stojí a vedu je po ušlapané cestičce k jejich e-booku.

3S Úspěšného e-booku

  1. Tajemství sebevědomí

V momentě, kdy chcete svůj e-book vyslat do světa, možná vás přepadnou myšlenky a pocity jako: „Co když si to nikdo nestáhne? Bude se e-book lidem líbit? Co když přijde kritika?…“ Ano, tyto pocity jsou přirozené. Je důležité nenechat se jimi zastavit.

Dá se s nimi něco dělat, když přijdou? Dá a není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát. (Např. v kurzu účastníci najdou speciální akční listy, se kterými své strachy překoná každý). A o strachu a vyrovnání se s kritikou mluvím např. i ve videu, na které se můžete podívat i VY.

  1. Tajemství souvislostí

Všechno souvisí se vším… jasně, to slyšíme často. Ale je potřeba správně to převést do praxe. V momentě, kdy to pochopíme, jde všechno najednou snáz a věci začnou dávat smysl.

Podívejte se na tento obrázek, kde také vše souvisí se vším. Ano, je to jenom pavučina, ale také ukázka dokonalosti a moudrosti přírody.

 

Stejně tak jako jsou věci „propojené“ v životě nebo v přírodě, i v podnikání hraje souvislost velkou roli. Pokud totiž články, e-booky, pracovní listy, kurzy, atd. nejsou logicky propojené, často se stává, že naše podnikání nefunguje. Při tom je to taková drobnost, že?

Tato informace je nesmírně důležitá, proto jsem i pro on-line kurz vytvořila tuto „pavučinku“, podle které je kurz sestaven a řídíme se jí.

To musí být hrozná makačka, tohle všechno splnit!! Napadá vás?

Může to tak vypadat, ale v tomto případě to tak není.  V momentě, kdy znáte cestu a máte někoho, kdo Vás vede, jde to téměř samo 🙂.

 

  1. Tajemství spolupráce

V tomto ohledu jsem to sama měla tak na půl. Seznámila jsem se s lidmi z online světa, ale spíš jen tak jako že jsem věděla, že někdo takový je. Až později jsem si uvědomila, jak je síla spolupráce mocná.

V momentě, kdy jsem pár lidí oslovila ke spolupráci, otevřely se mi dveře, o kterých jsem do té doby neměla ani tušení. Naopak pak oslovili další lidé mě. A já jen koukala, co všechno se začalo dít. Své online přátele můžete také požádat např. o šíření článků, pozvání lidí do vaší FB skupiny a nakonec třeba svůj projekt spojit s jiným a vytvořit něco společně.

Ukázkou takové spolupráce mohou být třeba živá vysílání na Facebooku, které najdete na stránce E-BOOK s úsměvem. Nebo to, že vás někdo přizve do svých projektů a to je přeci úžasné.

Tyto a další tajemství (tajemství ze zákulisí, tajemství proč, tajemství nedokonalosti) podrobněji rozebírám ve svém on-line kurzu, který vznikl jako reakce na poptávku mých klientů.

Krom samotných KROKŮ je kurz doplněn také podporujícími programy od přátel v podobě meditací, protistrachové příručky, e-booku o pravopise atd. Tyto programy pomáhají členům on-line kurzu v tom, aby dosáhli svého vytouženého cíle. Díky tomu, že jsem sama prošla několika kurzy a zjistila, kde mi co chybělo a jaké problémy řešili moji „spolukurzovníci“, přizpůsobila jsem kurz i podle toho.

Propojila jsem své znalosti, zkušenosti a především jsem se ROZHODLA maximálně podpořit všechny účastníky kurzu… Mým cílem totiž je, aby uspěl každý :).

Pokud jste nyní na křižovatce, ve slepé uličce, nebo hledáte inspiraci, rady a tipy...

Mrkněte na tento e-book:

Erika Čákorová

Autorka projektu E-BOOK s úsměvem a projektu Vysíláme živě. Napsala několik  e-booků: Jak upravit e-book ve WORDU10 věcí, které byste měli vědět při tvorbě e-booku
5 kroků k úspěšnému e-booku, 3 Pomocníci, kteří usnadní Vaši práci 
ve Wordu a Pánem Wordu... (všechny si je můžete prohlédnout ZDE).

Autorka on-line kurzů ÚSPĚŠNÝ E-BOOKPŘITAŽLIVÝ E-BOOKVYSÍLÁME ŽIVĚ a Úprava videa v Camtasia studiu.

Jejím aktuálně posledním dílkem je TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ.

Také upravuje e-booky  a weby.

Celý její příběh si můžete přečíst ZDE.

Komentáře