Tvé podnikání není podle Tvých představ?

Nevíš, jak se dostat ke svým ideálním klientům? Co by od Tebe potřebovali? Jak s nimi být na jedné vlně?

Limituje Tě spousta strachů? Cítíš se jimi často až paralyzovaná? Zaseklá? A netušíš, jak to změnit?

Podpoř své podnikání energetickou vlnou a

Rozproudi své podnikání

S čím se často v "onlajnu" setkávám?

 1. Mnoho on-line podnikatelek maká, maká, ale výsledky stále nic moc. Často neznají své ideální klienty a tak s nimi neumí komunikovat. Neznají jejich potřeby, přání a tak často zkoušejí nejrůznější nahodilé činnosti, obsah mrskají hlava nehlava a pak se diví, že na jejich příspěvky téměř nikdo nereaguje.
 2. Další obrovský zásek nastává kvůli strachům a limitujícím přesvědčením, kterými je spousta podnikatelek doslova paralyzována. A protože neví, co s tím, přešlapují na místě, nebo to prostě zabalí s přesvědčením, že to stejně nemá cenu.
 3. No a do třetice... Tramtadadááá, diví se, že k nim neproudí peníze, zákazníci, příležitosti, ale vlastně si nedovolují přijímat. Z mnoha různých důvodů. Přijde jim to třeba hloupé, nepatřičné, že si to nezaslouží, nemají na to nárok atd. Jenomže! Proč by k nim měly tyto "věci" proudit, když je ony na podvědomé úrovni odmítají? Aha?

Pokud jsi se v některém z bodů poznala, něco z toho znáš, máš několik možností... Můžeš dělat jakoby nic, jakoby se Tě to netýkalo a prostě to ignorovat, snažit se to přetláčet. Bohužel to nebude úplně fungovat. Většinou se to zviditelňuje tím více, čím více to popíráme (věř mi, byla jsem v tom hooodně dobrá... a pak se mi děly samé nepříjemnosti. A to proto, abych už si to konečně přiznala...).

Nebo si můžeš na své cestě energeticky pomoct, podpořit ji... A tím i urychlit.

Jmenuji se Erika Čákorová a něco Ti prozradím. V neúspěchu a nezdaru jsem se vyloženě "koupala". Když se nesypalo jedno, sypalo se druhé.

Neustále jsem řešila nějaké "problémy" a světe div se! Přitahovala jsem další "problémy". Dřela jsem jak blázen, ale výsledky? Žádná hitparáda!

Nevěřila jsem sama sobě, své práci, svým produktům, ani tomu, že bych dokázala někomu pomoct.

Měla jsem snad všechny strachy a bloky, na které si jen vzpomeneš a snažila se je "přetlačit" hlavou a ještě usilovnější prací.

No, nepomáhalo to. Už jsem měla jedním krokem našlápnuto zpět do zaměstnání, ale naštěstí jsem díky svým kamarádkám objevila důležitost energetické práce.

A věci se začaly měnit... Ne ze dne na den, ne bez mého přičinění. Potřebovala jsem "máknout", ale tentokrát ne na neustálém vymýšlení nových produktů, další prodejní strategii, ale na sobě!

A protože mi tahle má proměna přinesla i proměnu pracovní a tudíž vidím, že funguje, už delší dobu energetické principy zařazuji i do svých programů.

S každým odhozeným blokem z minulosti se totiž kráčí lépe. Lehčeji. A každým posílením své vnitřní síly se kráčí jistěji. Stabilněji.

Dává Ti to smysl?

Představ si situaci, kdy jsou na startovní čáře dva běžci. Jeden má na zádech batoh plný kamení, pod jehož vahou se mu podlamují kolena. Druhý je připraven k běhu jen tak. Svěží, odpočatý. Kterému se asi poběží lépe? Snáz?

A podobně si můžeš představit situaci, kdy jedna podnikatelka má mysl zasekanou strachy, limity, samými "musíš", "nesmíš", "měla bys", "takhle se to má"... A druhá žije v souladu sama se sebou, lehkosti, prostě na POHODU. U které je větší pravděpodobnost, že uspěje? Respektive... které se půjde snáze?

Pracuji se ženami individuálně v rámci mentoringů a tím pádem vidím jejich nejčastější energetické záseky a také to, jak díky nim samy sebe brzdí na cestě kupředu...

Pokud i Ty chceš "onlajnem" procházet snáze (bez kamení v batohu), něco pro Tebe mám...

Připravila jsem balíček tří vizualizací, který jsem nazvala "Berlička pro Tvé podnikání". Tenhle balíček neobsahuje xy let mého osobního rozvoje, to by byl asi hooodně dlouhý program :D. Co ale obsahuje, jsou vizualizace zaměřené na 3 nejčastější podnikatelská témata, která ženy v podnikání řeší a mají v nich záseky.

Díky vizualizacím s energetickými záměry:

 • se setkáš se svou ideální klientkou a zjistíš, co přesně je potřeba, aby ke spolupráci došlo. Je pro ni Tvůj obsah srozumitelný? Co by uvítala? Proč k Tobě ještě nepřišla? Nebo možná přišla, ale zase odešla a už se nevrátila? Anebo máš takových klientek jen pár a nedaří se Ti jich získat víc?
 • poznáš své strachy a bloky jeden po druhém a následně jej můžeš přepsat tak, aby už Tě na Tvé cestě nelimitovaly. Netáhly Tě zpět. Můžeš tak postupovat kupředu bez "koule u nohy". A to se pak jde snáze :))).
 • otevřeš se přijímání a můžeš si tak konečně užít to, že k Tobě může proudit vše, co si přeješ.

Zpětná vazba na Energetickou sprchu :)))

Zkušenosti mých klientek ze společné práce s kvantovými opravami

Co konkrétně obsahuje balíček "Energetická berlička pro Tvé podnikání"?

Otevři se přijímání

V momentě, kdy nedokážeme přijímat, nemůžeme ani hojně dostávat. Umíš přijímat pochvalu? Pomoc? Ne? A jak k Tobě mohou proudit peníze, když je nedokážeš přijmout? Možná sebe sama stavíš až na 159. místo? 

Tato vizualizace Ti pomůže otevřít se přijímání a tudíž i přílivu hojnosti, lásky, pomoci, podpory... Prostě toho, po čem toužíš. Zjistíš, že i Ty to můžeš mít. Dovolíš si to mít! Ať už je to cokoliv.

Konkrétně zde najdeš:

 • Vizualizace: Otevři se přijímání.

Jako MP3 ke stažení.

Práce se strachy, bloky, limity

Máš spoustu strachů, bloků a limitujících přesvědčení? V této vizualizaci se s nimi můžeš seznámit, podívat se na ně z jiného úhlu pohledu a popracuješ s nimi tak, že je prostě přepíšeš, propustíš a dál můžeš pokračovat bez nich. Respektive tak, že Tě na Tvé cestě nebudou limitovat.

Konkrétně zde najdeš:

 • Vizualizace- Přepiš svůj strach, blok, limit.

Jako MP3 ke stažení.

Vizualizace: Setkání s ideální klientkou

Možná si lámeš hlavu s tím, jak vypadá Tvoje ideální klientka. Možná s tím, co asi řeší, nebo proč nereaguje na Tvůj obsah. Díky této vizualizaci se jí můžeš na všechno, co Tě zajímá, zeptat. 

Konkrétně zde najdeš:

 • Vizualizace- setkání s tvou ideální klientkou.

Jako MP3 ke stažení.


A to není všechno! Mám pro Tebe ještě:

Podporující 21-denní mailovou sekvenci

V rámci sekvence dostaneš nejen podporu, ale i další velice důležité informace. Na příklad se podíváme na to, proč se Ti děje to, že když už máš skvěle našlápnuto, všechno vypadá parádně, přijde najednou STOPka. A dostaneš návod, co s tím. A mnoho dalšího :))).

 

Cena bonusu: 1880Kč; Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

Afirmace pro pozitivní naladění

Naskoč na pozitivní energetickou vlnu už od samotného rána.

Konkrétně zde najdeš:

 • Afirmace pro pozitivní naladění.

Jako MP3 ke stažení.

Cena bonusu: 280Kč; Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

 Do vizualizací jsem vložila energetické záměry tak, aby Ti byly co nejvíce ku prospěchu.

Jistě ale chápeš, že samo to nepůjde. Bude to od Tebe vyžadovat úsilí a odhodlání věci změnit. Vizualizace Tě mohou energeticky podpořit, stejně tak, ale zbytek je na Tobě.

Já jsem Ti k dispozici na e-mailu.

BERLIČKA JE PRO TEBE, POKUD:

 • Jsi na začátku on-line podnikání, MLM, nebo sice už nějakou dobu v podnikání jsi, ale stále to někde drhne,
 • Víš, že budeš muset i něco udělat.
 • Chceš změnit současnou situaci, která Ti nevyhovuje.
 • Už Tě nebaví se neustále motat v kruhu.

BERLIČKA PRO TEBE NENÍ, POKUD:

 • Ti Tvoje podnikání frčí na 100%.
 • Baví Tě točit se v bludném kruhu.
 • Si to chceš celé prostě vydřít.
 • Čekáš, že si pustíš jednu vizualizaci a Tvá realita se komplet změní jako mávnutím kouzelného proutku.

CO SE ZMĚNÍ PRAKTIKOVÁNÍM "BERLIČKY"?

 • Dokážeš se naladit na svého ideálního klienta a díky tomu víš, co potřebuje. Můžeš tím pádem vytvářet obsah "na míru".
 • Otevřeš se přijímání a proto k Tobě mohou začít proudit věci, které si doopravdy přeješ. Hojnost, peníze, ale i lidé.
 • Přepíšeš své bloky tak, aby Tě na Tvé cestě neomezovaly.

Do svého osobního rozvoje jsem za ta léta, co jej praktikuji, investovala desítky tisíc (no, spíš bych řekla, že už jsem dááávno přes stovku, ale abych pravdu řekla, evidenci si nevedu). A můžu říct, že nelituji jediné investované koruny. I v době, kdy jsem musela opravdu hodně počítat, jsem raději některé věci prostě oželela, jen abych mohla investovat peníze tímto směrem.

Ukázalo se to jako krok skvělým směrem. Nejen, že se změnilo moje podnikání, ale můj život se změnil celkově. Ze zakomplexované nešťastné holky, plné strachů a života v předepsané škatulce jsem se stala on-line podnikatelkou, která "vede" a inspiruje druhé. Svítí jim na jejich cestu, podporuje je, motivuje.

Přestala jsem ze sebe dělat chudinku, oběť okolností a převzala zodpovědnost za svůj život. Stálo to za to, to mi věř. A můžeš to mít taky a na svou cestu se vydat hned. A desítky tisíc na to určitě nepotřebuješ!

Hodnota "Berličky": 1190Kč + 2160Kč (bonusy)

Prodejní cena na webu po skončení akce:

890Kč

Aktuální VIP cena:

297Kč

Váháš, jestli investovat? Nepustit si někde vizualizace zdarma?

To určitě můžeš :))). Jistě najdeš mnoooho obecných vizualizací od autorů které možná ani neznáš. Přemýšlej, jestli do nich vložíš svou důvěru ohledně Tvé energetické stránky. Vůbec jejich práci nemám v úmyslu shazovat. Jen vím, že i já sama si tyhle věci hodně zvažuji.

Tyto vizualizace jsou sestaveny přesně pro online podnikatelky, žádná všeobecná témata. Jsou vyzkoušené, otestované, stopro funkční. Ženy z Energetické sprchy (jejíž jsou součástí) jsou nadšené :))). A můžeš být i Ty. 

Navíc si je stáhneš do mobilu, nebo počítače a máš je tak kdykoliv po ruce. A nepotřebuješ k tomu řešit připojení k internetu.

Do mailové sekvence jsem pak navíc zařadila věci, ve kterých vidím nejčastější energetické záseky u klientek a mnoho z nich jsem si řešila i já. Jsou to praktické zkušenosti s návody k řešení. A to prostě pravděpodobně k vizualizacím, které někde najdeš zdarma, nedostaneš.

Reference od klientek z dalších mých programů/individuálních konzultací

Hodnota "Berličky": 1190Kč + 2160Kč (bonusy)

Prodejní cena na webu po skončení akce:

890Kč

Aktuální VIP cena:

297Kč

Ještě než vyplníš objednávkový formulář

a začneš měnit svou realitu,

určitě Tě zajímá, jakou podobu má BERLIČKA:

Energetická berlička pro Tvé podnikání je balíček 3 vizualizací. Maximálně do 5 minut po zaplacení objednávky a spárování plateb obdržíš své vizualizace ke stažení v MP3. Přijdou na e-mail, který zadáš do objednávky.

Následně si je můžeš stáhnout do počítače, mobilu, nebo do obou zařízení a poslouchat je i když jsi offline. Stejně tak bonusové afirmace, které krásně naladí na celý den. 

Následující den se spustí mailová sekvence s dalšími velice užitečnými tipy, cvičeními, zamyšleními. A jak s ní naložíš je už jen na Tobě :))).