Potřebujete vytvořit FB obrázek?

Pak jste tu správně...

Jak vypadají obrázky, které jsem vytvořila?

Zkušenosti mých klientů

Pro Eriku jsem se rozhodla v krizové situaci. V eBooku, který jsem poslala zákazníkům nefungovaly dva linky. Neměla jsem ani původní wordovou verzi. Pochopitelně jsem to potřebovala rychle, tak do dvou dní. Erika to uděla ještě týž den a precizně. Upozornila mě i na jiné drobnosti, které hned opravila. Z vlastní iniciativy navrhla ještě grafické úpravy a eBook byl znovuzrozen. Tak jednoduché to bylo, že to tak není vždy ani u takzvaných profesionálů, už bohužel vím. O to více si cením Eriky.
Linda Berger Božovskáwww.lindaberger-blog.cz
Eriku a její „pomocnou ruku" mi snad seslalo samotné nebe. Jsem samouk a typ – Já to zvládnu sama. Ale když už jsem svůj e-book upravovala desítky hodin, kdy na jednom konci se mi rozsypalo to, co jsem už xkrát předtím opravovala a začínala jsem stále dokola znovu a znovu, konečně jsem se rozhodla požádat někoho o pomoc. Jsem moc ráda, že to byla právě Erika, na kterou jsem narazila, protože jsem nelitovala. Spolupráce s ní byla skvělá, práci odvedla rychle a výsledek předčil mé očekávání. A jako bonus jsem dostala pár rad a doporučení, jak s Wordem pracovat. Takže pokud chcete ušetřit čas, zachovat si své duševní zdraví a mít profesionálně udělaný například e-book, s klidným svědomím Eriku Čákorovou doporučuji.
Dagmar Baránkováwww.dagmar-barankova.cz
Dala jsem si k Erice Čákorové upravit svou Eknihu 3+1 krok jak poznat svou cestu ke zdraví aneb jak využít myšlení ve svůj prospěch (http://www.vladivavrouskova.com/e-knihy/ ), protože vím, že nejsem takový machr na word jako Erika. A také mi můj pc "nepřekládá" formáty PDF tak, aby mnou upravené obrázky, byly stejné jako ve wordu. Erika je moc šikovná, upravila mi vzhled, stránkování, zápatí i záhlaví, úvodní stránku, která je ted mnohem hezčí. Poradila mi, že mám zmenšit velikost obrázků, tak aby celá ekniha nebyla moc velká a dobře se lidem otevírala i na mobilních zařízeních. Nastavila a upravila mi automatický obsah a obsah mé eknihy tak aby jednotlivé kapitoly nevypadaly jako rozházené smetí...:). Jsem s její prací moc spokojená a Eriku Č. mohu jen doporučit. Je opravdu velmi šikovná...:)
Vladimíra Vavrouškováwww.vladivavrouskova.com

Jaká je cena úprav?

Cena za vytvoření FB obrázku je 250Kč

Chcete vytvořit FB obrázek?

Stačí vyplnit formulář :).

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Těším se na naši spolupráci,

s láskou a vděčností

Erika