JAK VYTVOŘIT (a poslat do světa) ON-LINE KURZ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Láká Tě tvorba vlastního on-line kurzu, ale nevíš, jak na to?
 • Brzdí Tě to, že nevíš, kde a jak co nastavit a propojit, aby to fungovalo?
 • Víš, že kurz je jen jeden článek a nejsi si jistá, jak ho spojit s dalšími?
 • Máš strach, že nebudeš vědět, jak kurz poslat do světa? Propagovat ho? Nabídnout klientům?
 • Máš ve spojení s vlastním kurzem nějaké pochybnosti, nebo strachy, které Ti brání pustit se do tvorby?
 • Chceš, aby se kurz prodával a pomáhal druhým a nebyl jen položkou na webu, kterou návštěvníci míjejí?

Pak jsi tu správně :)))

Při praxi s klientkami se nejčastěji setkávám s těmito scénáři:

1. Žena chce vytvořit kurz, dává jí to smysl, ale nemá ani ponětí o tom, jak kurz dát dohromady (po stránce technické). A tak se často zasekne právě na tom a nevytvoří nic. Některé ženy se dostávají krom záseku do paniky, zoufalství, nebo pocitu frustrace, že "nejsou schopné vytvořit to, co chtějí." Pak většinou přichází ke mně na konzultace, kde dáváme dohromady nejen kurz (po stránce technické, strategické, energetické), ale celou cestu zákazníka (o které mimochodem často nemají do té doby ani tucha).

2. Klientka sice kurz má, ale nikdo, nebo téměř nikdo do něj nevstupuje. Přesto, že kurz je super, neuvědomila si, že to, že kurz má je jen jedna část. Je ale také potřeba promyslet další souvislosti. Mnohdy v těchto případech také ladíme nekonkrétní prodejní stránky, kde je často "technický popis kurzu", ale chybí to nejdůležitější a to je PROČ pro potenciální zákazníky. Koukáme také na cestu zákazníka, doplňující mailing a zda kurz zapadá do "konceptu". A v neposlední řadě řešíme prodej- jak, kde a komu kurz do té doby nabízela :)))

3. Klientka někde viděla propagaci, tak do toho šla sama tak, že napodobila to, co jinému fungovalo. Jenomže zjistila, že jí to teda vůbec nefunguje. V tomto případě se díváme do pozadí kampaně, její komunikaci s klienty a také na její energetický typ a zda s tím vším, co dělala, byla opravdu v souladu, nebo si řekla: "To by asi bylo dobré, té to vydělalo, půjdu do toho taky".

 

A protože se některé případy opakují stále dokolečka, rozhodla jsem se dát dohromady tenhle program, který bude jiný, než ostatní kurzy na to, jak kde něco naklikat.

Jeho smyslem je provést Tě celým procesem vzniku- od prvních úvah o tom, jaký kurz to bude, jaká bude jeho struktura, až po umístění na web a poslání kurzu do světa prostřednictvím mailingu, nebo kampaně... Nebo kombinace :))).

Podíváme se i na nejčastější chyby kvůli kterým lidi do kurzů nevstupují a jak jim předejít a to bych snad ani nebyla já, kdybych nezačlenila i stránku energetickou. Něco Ti totiž prozradím. Úplně jiný typ kurzů vyhovuje na příklad Projektorům a jiný Generátorům. 

A proto, aby sis energeticky nezavřela cestu k prodejům je tedy potřeba, abys s celým kurzem a jeho konceptem byla v souladu.

Kdo jsem já?

Jmenuji se Erika Čákorová, jsem on-line podnikatelka, mentorka, Projektor a pomáhám druhým na cestě k jejich podnikatelským snům.

Kurzů jsem už vytvořila desítky. Některé můžete vidět na mých stránkách, jiné jsem tvořila klientům přímo na míru.

Kurz "Jak vytvořit on-line kurz" jsem vytvořila už pár let zpět, nicméně, bylo to z velké části právě o technickém nastavení v Miowebu. O návaznostech jsem tam sice také mluvila, ale po zkušenostech s individuální prací s klientkami, kdy jsem měla možnost vidět, kde je "tlačí bota", jsem vnímala, že je potřeba poskládat to celé jinak a některé věci více rozvést.

Technické návody zůstávají, navíc jsem je rozšířila i o kurz na Wordpressu a Facebooku (protože na ty jste se mě ptali v poslední době nejvíce). Co je úplně nové, je stránka strategická a energetická. 

Je to komplexní balíček pro všechny, kteří chtějí mít úspěšné kurzy. Mnohdy jsem se při své praxi totiž setkávala s ne úplně slavnými scénáři.

Většinou nějaká část chyběla (prodej, návaznost, funkční strategie, poladěná prodejní stránka, oslovení potenciálních klientů...) a proto do kurzu lidé nevstupovali, nenakupovali, prostě to nefungovalo.

Asi jako když chceš dělat knedlíky a nedáš tam mouku. Co vznikne? No, knedlík to určitě nebude. Nebo nenecháš knedlík vykynout. Je to knedlík, vypadá to jako knedlík, ale je to tak tvrdé, že se to jíst nedá (vlastní zkušenost :D).

A když už si s kurzem dáš tu práci, dopřejme mu také ať se dostane k lidem, ke kterým má :)))

 

Program je rozdělen na 3 tematické bloky.

V této části se zaměříme nejen na přípravu samotného kurzu, ale podíváme se i na to, co všechno je potřeba si pohlídat a promyslet, než pak vyšleš kurz do světa.

Proč? Protože mít kurz je super, ale taky je super si uvědomit, že když ho jen tak prskneš na web, pravděpodobně se o něm moc lidí nedozví. V dnešní době už není dobré se spoléhat na to, že někdo jen tak najde tvůj web, celý ho probrouzdá a půjde nakupovat.

Ukážu ti na názorných příkladech, jaké jsou možnosti a co je potřebné si promyslet. V SOUVISLOSTECH! Podíváme se na různé úhly pohledu a různé varianty. Naučíš se dívat na kurz (a své podnikání) z pohledu zákazníka.

Tuto část ti doporučuju nepřeskakovat. Naopak se k ní ještě několikrát vrátit i v průběhu tvorby. Ano, možná některé z informací teoreticky znáš, možná už jsi je ode mě, nebo od někoho jiného slyšela, ale víš co?  S tím mám také své zkušenosti. Přijde ke mně na konzultaci klientka, všechno ví, je jí to jasné a ejhle, v praxi to pokulhává a kurzy se neprodávají...

Povíme si zde také jaké jsou možnosti tvorby v případě, že nemáš (možná prozatím) web a chceš, aby se všechno odehrávalo na Facebooku.

TVORBA a propojení (Mioweb, Wordpress, FB) + FAPI, FAPI Member a Smartemeilig

Když už víme, jak bude vypadat struktura, jaké máme možnosti pro tvorbu a sestavíme si cestu zákazníka, je potřeba dát celý kurz dohromady i po technické stránce. Jednotlivé platformy mají odlišné možnosti. Proto je potřeba postupovat u každé jinak. 

Z toho důvodu jsem tuto část rozdělila přehledně na 3 části. Vybereš si, kde kurz tvoříš (Wordpress/Mioweb/Facebook) a budeš postupovat podle video-návodů, které Tě krok za krokem provedou od samých začátků, až po hotový kurz.

Posdílím s Tebou také vychytávky, které za x let své praxe s tvorbou kurzů (svých i těch pro klienty) používám a mohou usnadnit práci i Tobě. Člověk by nevěřil, kolik času (a nervů :)) může ušetřit "správné" seskládání jednotlivých kroků. A také... co všechno Ti o návštěvnících Tvého webu prozradí nástroje, které si na něj přidáš.

Slavnostní chvíle :))) Máme cestu zákazníka, vytvořený kurz a mohlo by se zdát, že tím naše práce končí. A myslí si to bohužel i spousta klientek a proto to pak s kurzy mnohdy dopadá tak, jak dopadá.

Protože my to ale chceme jinak, podíváme se v této části na to, co se děje s kurzem po jeho dokončení. Mrkneme na to, jak napsat fungující prodejní stránku a na co si při jejím sepisování dát pozor.

Prozradím Ti, jak si stanovit cenu, se kterou jsi v souladu a tím pádem si neblokneš prodeje. A také se podíváme na možné prodejní strategie. Ukážu Ti zde i nejčastější chyby, které klientky dělají (a já je dělala taky), aby ses jim mohla vyvarovat a šetřila si peníze.

V této části Ti také ukážu, jak tvořím prodejní kampaně a povíme si, proč je potřeba vybrat si pro sebe takový způsob, který Ti vyhovuje. Není potřeba skákat do škatulek, aby Ti to celé fungovalo, právě naopak!

PROČ PRÁVĚ TENTO PROGRAM?

Program jsem sestavila tak, abys zvládla sestavit vlastní členskou sekci logicky a smysluplně. Co tím myslím? Existují různé možnosti, "jak to naklikat", ne všechny jsou ale funkční a efektivní.

Když víš, jak si vše správně nastavit, může kurz pracovat pro Tebe. V opačném případě se drobná úprava může stát noční můrou. 

Nechci Tě děsit, ale mám to z vlastní zkušenosti :). Upravovala jsem jeden kurz- už "téměř hotový" (dle slov klientky :))).

Prostě, klientka se na mě obrátila s tím, že ho potřebuje trošku "doladit" a nějak jí to nejde... Když jsem šla upravovat hlavičku, zjistila jsem, že je špatně nastavená a místo na 5 kliknutí jsem musela jet každou stránku extra, protože nebyly nastaveny globálně.

A to prostě nechceš. Nebo ano? 5 kliknutí a máš hotovo... Nebo se pěkně zabývat každou stránkou extra... Když jsou 4, ještě to jde, ale když je jich třeba 20? Jasně, uděláš to, ale plýtváš zbytečně časem, který jsi mohla investovat efektivněji. Takže, naklikat to jde opravdu všelijak a dokonce i poslouží, než potřebuješ malinko něco upravit. :)))

Za extra výhodu tohoto programu považuji...

...že nepotřebuješ 5 dalších kurzů- na návaznosti, jak napsat prodejní stránku, jak si popracovat se svými bloky, jak udělat kampaň, atd. Jak jsem již zmiňovala, je to komplexní balíček.

Všechno máš pěkně pohromadě na jednom místě a máš možnost se k informacím kdykoliv vracet. Takže Ti jeden program může pomoct opakovaně a sestavíš si díky němu tolik kurzů, kolik si jen budeš přát. :)))

Tím, že se podíváme i na to, jak psát prodejní stránku a na co si dát pozor- čemu se vyvarovat a na co naopak nezapomenout, můžeš si poladit i další (nejen) prodejní stránky na webu. Také prodejní strategie pak můžeš použít i u dalších kurzů a produktů.

Zkrátka, osvojíš si zde principy, které můžeš pak ve své podnikatelské praxi používat opakovaně.

Co společně v programu projdeme?

 • Podíváme se na to, jak má vypadat funkční cesta zákazníka. Tedy taková, která generuje zisky. A ukážu Ti, jak získávat své ideální klienty, pochopit je a díky tomu prodávat na pohodu a s lehkostí.
 • Projdeme společně možné strategie pro sestavení kurzu (s ohledem na platformu, na které kurz tvoříš) i jeho prodej... A to i z pohledu Human Designu.
 • Podle podrobných videonávodů si kurz nastavíš a propojíš s dalšími nástroji.
 • Podíváme se na to, jak stanovit cenu kurzu tak, abys s ní byla v pohodě a energeticky si prodeje nestopla.
 • Zaměříme se i na stránku energetickou a na strachy, které bys mohla mít spojené s vytvořením kurzu a tím pádem by Tě mohly v tvorbě, nebo prodeji blokovat.
 • Ukážu Ti, jak sestavit prodejní kampaň od A do Z :))).
 • Posdílím s Tebou nejčastější chyby, které ženy v procesu dělají a pak jim to celé nefunguje.

Technické video-návody jsou natočeny v MW 2.0 a MW 3.0, Wordpressu, FAPI, Smartemeilingu a na FB

Máš pocit, že je toho nějak moc? Neboj, nebudeš na to sama. Spolu to zmákneme.

Uvidíš, že to nakonec bude brnkačka 😉

Jak to vypadá uvnitř programu?

Jaké zkušenosti mají lidé s mými dalšími programy?

Eriko, poslechla jsem si zatím dvě videa a musím říci, že jsem opět ráda, že jsem v kurzu. Tvoje zaujetí pro téma, lidskost, upřímnost a touha pomáhat, je skvělá, prostě srdce na dlani. Těším se na další pokračování...
Marta
Po živých vysíláních jsem předtím pokukovala už měsíce, ale obávala jsem se, že bych něco takového nedokázala nikdy technicky nastavit. A taky že bych umřela hrůzou pak během vysílání, kdyby se to nějak zadrhlo, spadlo, nebo jsem zapomněla, co vlastně chci divákům říct. Bez Eriky bych se odhodlávala minimálně další rok a ztratila zbytečně tolik cenného času! Erice se ale podařila neuvěřitelná věc! Dokázala vytvořit kurz, v němž je nejen všechno vysvětlené dokonale „po lopatě“ a názorně (videa, obrázky, šipky, popisy), ale taky díky Eričině laskavému a současně rozhodnému vedení k cíli kurz rozptyluje všechny obavy. Takže díky kurzu Vydělávejte live jsem se i já nakonec rozhodla, že začnu vysílat živě a to dokonce pravidelně! Ještě v průběhu kurzu jsem si začala domlouvat hosty na svá vlastní LIVE vysílání. A co bych fakt nečekala – už se na to nesmírně těším :).
Jolana
Kurz úspěšný e-book můžu doporučit každému, kdo se potýká s dokončením svého vlastního e-booku, ať už je důvod jakýkoliv. Než jsem vstoupila k Erice do kurzu, tak jsem měla rozepsané asi 4 e-booky, ale ani jeden se mi nepodařilo dotáhnout až do konce. Buď jsem je nedokončila nebo u mě převážily pochybnosti, jestli takový e-book vůbec poslat do světa. Až po absolvování kurzu jsem e-book úspěšně dokončila a dnes se těším z toho, že má své první čtenáře. Erika má totiž úžasný dar. Dokáže podpořit v tu pravou chvíli, přimět vás k tomu, aby jste jednali i navzdory pochybnostem. Zároveň vás provede nejrůznějšími technikáliemi, a to velmi názorně a srozumitelně. To, jak je kurz sestaven, na mě působí tak, že Erice skutečně záleží na tom, aby i naše e-booky byly úspěšné. PS: Jsem opravdu ráda, že jsem Tě díky tomuto kurzu mohla poznat. Moc jsi mi pomohla. Děkuji.
Jana
Eriko!!! Tak jsem informativně skoukla celý Tvůj kurz a jsem šťastná, protože teprve teď jsem poprvé zažila ten pocit, že to zvládnu. Konečně si nemyslím, že jsem asi techno-blbka, co nic nechápe a absolutně jsem se uklidnila, že to s Tvým výkladem a možnou pomocí můžu dát. Poprvé je to pro mě "stravitelné". Příští týden jdu bohužel na operaci, ale PC si beru s sebou a uvidíme! Rozhodně jsi mi dodala spoustu sebedůvěry a energie do další práce, se kterou se potýkám už 3 roky! Díky moc!
Dáša
Milá Eriko, už jsem s tebou, krůček po krůčku, prošla hned několika kurzy. Všechny byly super a hodně jsem se v nich díky tobě naučila. Proto jsem ani minutu neváhala a přihlásila se do dalšího, tentokrát na tvorbu a úpravu videí. Co si budeme povídat, videa hýbou online světem. A kdo je netočí, jako by ani nebyl. Ale pozor! Natočit video a NATOČIT POUTAVÉ VIDEO – to je velký rozdíl! Bez tebe bych nikdy nepřišla na všechny ty fígle a vychytávky, které se dají s natočeným videem dál dělat. Díky tvým srozumitelným návodům už si s tím umím poradit. Své kurzy tvoříš s pochopením a láskou a je to na nich znát. Víš, o čem mluvíš, všechno máš odzkoušeno na vlastní klávesnici. 🙂 Už se moc těším, jak budou mí fanoušci a klienti nadšeni! Ze srdce děkuji.
Erika

JAK BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

Přístup do programu dostaneš ihned po zaplacení (a spárování plateb). Všechny lekce budou otevřené, aby sis mohla vybrat téma, které aktuálně řešíš.

I případě, že už vlastní kurz máš, ale neprodává se, doporučuji Ti projít všechno od začátku. Můžeš díky tomu odhalit, proč to tak je. Jak jsem už psala, vytvořit kurz nebývá až takový problém, háček je většinou v dalších věcech okolo, které jsou nastaveny nefunkčně, nebo vůbec, případně jsou v nesouladu.

Doporučuji Ti otevřít se novým informacím a možnostem a odhodit postoj to přece vím, to přeskočím (pokud k němu máš sklony). Všechno, co jsem do programu zařadila, má svůj důvod, to mi věř :)))

A NEBOJ, NEBUDEŠ NA TO SAMA...

V rámci programu máš možnost konzultovat se mnou případné nejasnosti prostřednictvím mailu. 

Navíc Ti přidávám jako BONUS k programu 60-minutovou konzultaci, jejíž téma si zvolíš podle svých potřeb. Můžeme řešit stránku technickou, strategickou, i energetickou, nebo to nakombinovat :))).

 

KOLIK ZAPLATÍŠ ZA TOTO KNOW-HOW?

Je důležité si uvědomit, že nekupuješ pouze návod na to, jak naklikat kurz, ale komplexní balíček všeho, co se tvorby on-line kurzu týká. Od strategií, přes energetickou stránku až po samotné vypuštění kurzu do světa. S čímž souvisí samozřejmě i mailing, prodejná stránka, reklama a další věci.

Sama jsem studovala několik kurzů, abych se dozvěděla:

 • jak fungují marketingové strategie,
 • jak psát texty, které upoutají a prodejní stránky, na kterých lidi nakupují,
 • jak fungují energetické zákony a můžeš je využít ve svůj prospěch,
 • jak dát dohromady funkční kampaň...

A protože jsem tvrdohlavá a chtěla jsem na všechno přijít nejdřív sama a šla tedy metodou pokus/omyl, vytvořila jsem mnoho kurzů, které se neprodávaly, proinvestovala spoustu peněz v reklamě, kterou jsem neuměla nastavit a několik let hledala cestu, která by mi zafungovala.

Poté, co jsem konečně dala dohromady něco, co funguje, odkonzultovala jsem desítky hodin, kdy jsme s klientkami řešily technická nastavení, návaznosti, prodejní stránky, konkrétní mailing a další.

Ty díky tomu, že jsem tohle všechno absolvovala za Tebe, dostaneš know-how naservírované pěkně na zlatém podnose :))).

Částku zaplatíš 1x
a přístup do programu Ti zůstane... Kdykoliv se k němu můžeš vracet i v případě tvorby prodejních stránek dalších svých produktů, nebo jejich propagace a samozřejmě díky němu vytvořit klidně desítky on-line kurzů :).

Reference od mé klientky, se kterou jsme nastavovaly prodejní kampaň krok po kroku. Řešily jsme prodejní strategii, textaci prodejní stránky a konkrétní texty mailů.

Cena programu:

7.290Kč

ČASTÉ DOTAZY

Jak tu mohou být časté dotazy, když je to úplně nový program? Sepsala jsem odpovědi na otázky, na které se mě ptáte u jiných programů :))). Pokud máš jiný dotaz, potřebuješ se na něco dovyptat, nejsi si něčím jistá, napiš mi :)))

Kdy kurz začíná?

Do kurzu dostaneš přístup 1.7. 2023. V případě, že program objednáváš až po tomto termínu, dostaneš přístup IHNED po zaplacení a spárování plateb. Otevře se rovnou celý program najednou a Ty se můžeš rovnou pustit do akce.

Kolik individuálních setkání s Tebou v rámci programu budu mít?

V rámci programu máš ode mě jednu individuální lekci. Pokud bys jich měla raději více a třeba první kurz naklikala a konzultovala raději komplet se mnou, přidej si objednávkovém formuláři další.

Co když nebudu něčemu rozumět? Budu to potřebovat dovysvětlit?

Můžeš mi psát na mail, nebo se mě zeptáš na konzultaci. Každá z účastnit programu má také možnost psát mi do soukromého messengeru a ptát se na cokoliv potřebuje. I mimo konzultace.

Jak to bude časově?

Celý program je po zaplacení a spárování plateb dostupný komplet (od 1.7.). Můžeš tak sama zvolit, jaké téma aktuálně potřebuješ. Jednotlivé lekce můžeš procházet podle svých časových možností.

Do kdy budu mít přístup do programu?

Přístup Ti zůstane, máš tedy možnost se k němu vracet. Což Ti i doporučuji, protože s odstupem času v něm zase uslyšíš jiné informace, než jsi vnímala při prvním procházení.

Co když po vstupu zjistím, že to není pro mě?

Za kurzem si stojím na 100%. Proto Ti klidně řeknu, že Ti prostě v tomto případě vrátím peníze. Bez jakýchkoliv dotazů Ti v garanční lhůtě- 14 dnů od startu kurzu vrátím platbu.

Do kdy si musím vybrat konzultace, když si je přidám do objednávky?

Je mi jasné, že pro každého se doba, kdy se pustí do tvorby, bude malinko lišit. Časově tedy konzultace neomezuji. Respektive, nechci je schovávat po dobu dalších 5 let. Pokud se ale rozhodneš vybrat si je až v prosinci, je to oukej. Určitě Ti neřeknu, že máš smůlu. :)))

CO TI PROGRAM PŘINESE?

 • Získáš jistotu a klid, protože přesně víš, co tvoříš, jak to uděláš a máš vedle sebe někoho, kdo Ti pomůže v případě, že se ztratíš.
 • Dostaneš cenné know-how, které se Ti hodí nejen v případě, že dáváš dohromady on-line kurz, ale i u dalších produktů. Ukážu Ti, jak změnit úhel pohledu a přiblížit se tím svým potenciálním klientům.
 • Ušetříš čas i peníze, protože nemusíš jít metodou pokus/omyl. Něco Ti nefunguje? Přesně víš, na co se zaměřit a co "opravit".
 • Díky svému vytvořenému on-line kurzu budeš blíže svým klientům. Což znamená, že získáváš jejich větší důvěru, buduješ si s nimi vztahy a otevíráš možnost další spolupráce s nimi.
 • Výměnu energie i peněz se svými klienty. Dáváš své know-how výměnou za peníze. Energie proudí a to roztáčí další energii a přináší nové možnosti :))).

Nejsi si vstupem jistá? Nevíš, jestli je program vhodný pro Tebe?
Potřebuješ se dovyptat?

Napiš mi přímo do chatu na této stránce, nebo na mail erika@erikacakorova.cz

 • Chceš jít po "prošlapané" cestičce? Namísto toho, abys šla metodou pokus/omyl?
 • Chceš se vyvarovat nejčastějších chyb, které jsou s tvorbou a propagací kurzů spojené?
 • Chceš mít při tvorbě vedle sebe někoho, kdo Ti podá pomocnou ruku v případě, že by sis s něčím nevěděla rady?
 • Chceš dostat jasné a srozumitelné návody? Know-how naservírované na zlatém podnosu?
 • Chceš tvořit v souladu sama se sebou a svým nastavením? Po stránce strategické i energetické?

PAK NENÍ NA CO ČEKAT 

a těším se na Tebe uvnitř 😉