Srdečně Tě zvu na webinář

Jak začít a pokračovat v "onlajnu"

Chceš se pustit do "onlajnu", ale nevíš, čím začít?

Už v "onlajnu" jsi, ale nějak jsi se zasekla?

Investuješ do sebe a svého podnikání 34 minut?

Připravila jsem pro Tebe seznam bodů, které považuji za jedny z nejdůležitějších v "onlajnu". Kdybych dnes začínala znovu, řídila bych se přesně tím, co ve videu říkám.

Mě to stálo skoro
5 let zkušeností,
spoustu hledání a 
čtvrt milionu investic

do vzdělání a osobního rozvoje.

Ty můžeš informace získat během

34 minut... a zdarma!

Kdo jsem?

Moje jméno je Erika Čákorová.

Jsem on-line podnikatelka, mentorka, autorka projektů On-line s úsměvem a Uklízím s úsměvem. V onlajnu se pohybuji od roku 2016 a svým klientům pomáhám s jejich weby- vytvoření, upravení, správu; technickou stránkou podnikání (aplikace, nastavení, propojení); ale i nastavením sebe sama.

S klienty pracuji různými způsoby, proto si každý může vybrat, co nejvíc vyhovuje jemu samotnému. Nabízím pomoc a podporu formou individuálních mentoringů,
služeb i on-line kurzů.

 

Chtěla bych vyjádřit poděkování a obdiv paní Erice. Po pravdě je to jediný člověk., který mi dokázal nějakým způsobem posunout dál. Díky ní jsem jsem objevila mnoho dalších informací, které jsem potřebovala. Cítím, že svou práci dělá velmi profesionálně opravdu s úsměvem a hlavně od srdce. Mohu její služby vřele doporučit.
Jana Grohmanová
Moje milá Eriko. Moc bych vám chtěla poděkovat za práci, kterou jste pro projekt www.stastnaduse.cz udělala. Jste profesionálka a člověk na správném místě. Právem patříte mezi online podnikatelky. Moc dobře se mi s vámi spolupracuje a komunikuje. Všechno je tak jasné a zřetelné. Vždy vykouzlíte práci, grafiku, která dokážete překvapit. Umíte se na člověka nacítit a vystihnout přesně to, co potřebuje. Určitě se mnou počítejte i do budoucna.
Zdeňka Markovičová

Co s Tebou posdílím?

 • Co ANO
  Na co se zaměřit na začátku?
 • Na co si dát pozor
  Pozor na některé věci, kvůli kterým si můžete vše "stopnout".
 • AKCE
  Proč je důležitá a co udělat?
 • Na co jsi nastavená?
  Vnitřní a vnější nastavení.

Investuješ do sebe a svého podnikání 34 minut?

Zadej svůj e-mail a video je Tvoje