E-book, video, vysílání, strategie... Projděte "onlajnem" s úsměvem :)

Čím začít???

Znáte těchto 5 věcí, které by měl vědět každý začínající on-line podnikatel?

Přidejte se také na:

Jak získat 3x více sebevědomí?

Není to tak dávno, co jsem se svým sebevědomím dost bojovala.

„Jsem ale pitomá, ošklivá, tlustá,…“

Nebyl den, aby něco z toho nepadlo. Většinou spíš bylo řečeno všechno… A několikrát.

Jak mi živé vysílání pomohlo získat sebevědomí?

Uvědomila jsem si, že na sebe opravdu koukám mnohem přísněji než na ostatní. Vždycky jsem byla velký kritik a i když u druhých jsem se naučila spoustu věcí tolerovat a respektovat, u sebe samé mi to ale nešlo. Neuměla jsem sebe samu přijmout takovou, jaká jsem.

Moje první vysílání = bod zlomu

Před vysíláním jsem měla ohromný strach. Podvědomě jsem se schovala za líčidla a chystala se asi dvě hodiny. „Jen aby to bylo aspoň trochu lepší“ (Svůj vzhled jsem měla na mysli).

Vysílání samotné bylo tak rychlé ( i když trvalo přes půl hodiny :D), že jsem po skončení nevěděla, co jsem tam vlastně říkala.

ALE… Byla jsem na sebe pyšná jako snad ještě nikdy. Protože jsem to zvládla!! A to i přes pocity, které se dostavily před vysíláním a já pochodovala po domě, abych se malinko uklidnila.

Když jsem se poprvé viděla na záznamu živého vysílání, uvědomila jsem se, že to není tak hrozné, jak si představuji. Neříkala jsem blbosti, odpovídala jsem celkem smysluplně, ani na mě z monitoru nekoukala žádná příšera, jak jsem si stále namlouvala.

Vysílám, abych si zvedla sebevědomí?

Ne, určitě ne, mým cílem je předat lidem to, co vím a znám, seznámit je (prostřednictvím rozhovorů) se zajímavými lidmi. Když jsem si ale uvědomila, jaká všechna pozitiva živé vysílání má, řekla jsem si, že si to nemůžu nechat pro sebe.

Díky živým vysíláním nastal v mém myšlení velký posun. Věděli jste, že před tím bych si na sebe nevzala růžové tričko? „To je přeci jen pro ty hezký.“ No, a teď mám asi čtyři. Dovolím si i bílé. Smějete se tomu? Pro mě to byl dřív opravdu problém :). Kdo mě zná déle, potvrdí vám, že moje barva byla vždycky ČERNÁ.

„A to říká ta s červenou pusou? Že se neschovává za líčidla?“

Ano, už se neschovávám. Nechystám se hodinu před vysíláním proto, abych „trochu vypadala“. Přijala jsem sebe takovou, jaká jsem. A ta rtěnka? Jedno ze splněných přání, které jsem si dřív nemohla splnit, protože jsem měla pocit, že to nemůžu. Nehodí se to. Já přeci NEMŮŽU mít namalovanou pusu :).

Živá vysílání nejsou jen o propagaci, fanoušcích, ale nesou s sebou i spoustu dalších výhod.

Více o nich mluvíme na webináři. Ano, MLUVÍME, protože tyhle „vedlejší účinky“ poznali i další lidé, nejen já.

(Takže na tom asi fakt něco bude, že? :)).

A tímto Vás na webinář srdečně zvu. Je ZDARMA, o nic nejde, můžete jen ZÍSKAT- nový pohled, zkušenosti, uvědomění. Stačí se registrovat :).

Pokud jste nyní na křižovatce, ve slepé uličce, nebo hledáte inspiraci, rady a tipy...

Mrkněte na tento e-book:

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE 👍

Erika Čákorová

Autorka projektu E-BOOK s úsměvem a projektu Vysíláme živě. Napsala několik  e-booků: Jak upravit e-book ve WORDU10 věcí, které byste měli vědět při tvorbě e-booku
5 kroků k úspěšnému e-booku, 3 Pomocníci, kteří usnadní Vaši práci 
ve Wordu a Pánem Wordu... (všechny si je můžete prohlédnout ZDE).

Autorka on-line kurzů ÚSPĚŠNÝ E-BOOKPŘITAŽLIVÝ E-BOOKVYSÍLÁME ŽIVĚ a Úprava videa v Camtasia studiu.

Jejím aktuálně posledním dílkem je TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ.

Také upravuje e-booky  a weby.

Celý její příběh si můžete přečíst ZDE.

Komentáře