PŘITAŽLIVÝ E-BOOK

aneb

Jak upravit svůj e-book tak, aby byl pro čtenáře přitažlivý a dobře se jim četl?

Záleží Vám na tom, aby se Vašim čtenářům e-book dobře četl? Určitě ANO, je to přeci Vaše vizitka! Navíc v momentě, kdy se e-book dobře čte, lidé z něj mají i lepší dojem. Jeho úprava je opravdu důležitá!

Věděli jste, že spousta lidí nejprve kouká na vzhled e-booku? V momentě, kdy ho otevřou a doslova je vyděsí jeho vzhled, většina z nich se ani do čtení nepouští. A to je přeci škoda, že? Vy chcete, aby lidi Vaše e-booky četli!

Chcete mu dodat super vzhled sami, bez pomoci odborníků? GRATULUJI K VAŠEMU ROZHODNUTÍ! Proč? Protože, když se naučíte své e-booky upravovat sami, ušetříte spousty peněz za práci odborníků a navíc získáte znalosti a postupy, které Vám už nikdy nikdo nevezme.

A až budete psát další e-book, už budete vědět, kde co nastavit a upravit. A to je SUPER! Nejen kvůli ušetřeným penězům, ale ušetříte i čas. Když si e-book upravíte sami, nemusíte čekat, až na Vás dojde řada u někoho, kdo by Vám e-book upravil. Jste soběstační a svůj e-book můžete začít prodávat v momentě, který si určíte VY! Ne, v momentě, který je určen tím, až se Vám vrátí upravený e-book.

Ukážu Vám, jak vytvořit e-book, který Vaši čtenáři budou rádi číst.

Začneme u prázdné stránky a skončíme uložením dokumentu do pdf.

Řekněte STOP strachu z nastavování jednotlivých prvků.

Upravte si vzhled eBooku podle svých představ.

 

Jaké video-návody v kurzu najdete?

 • Tvorba 3D obalu v programu ZDARMA
 • Orientace strany
 • Sloupce
 • Orientace strany
 • Písmo
 • Nadpisy
 • Automatický obsah
 • Záhlaví a zápatí
 • Obrázky
 • Hypertextové odkazy
 • Pdf.
 • Zmenšení obrázku
 • Tvorba obrázků v CANVĚ

 Pusťte se do akce a UPRAVTE svůj e-book.

Já Vám  s tím pomohu.

Mé jméno je Erika Čákorová,

jsem žena, která miluje výzvy 🙂

Miluju práci s Wordem a jsem autorkou projektů E-book s úsměvem a projektu Vysíláme živě.

V posledních dvou letech jsem se zabývala tvorbou a úpravami  desítek e-booků.

Zjistila jsem, v čem mají lidé při tvorbě největší problémy a tyto poznatky jsem se rozhodla NENECHAT si pro sebe.

Sestavila jsem on-line kurz, díky kterému chci umožnit i těm, kteří nejsou ve Wordu příliš zdatní, aby dokázali vytvořit svůj e-book.

Vytvořte svůj e-book

bez problémů s nastavováním a přemýšlení, co dříve upravit

Provedu Vás tvorbou e-booku ve Wordu krok za krokem.

Díky podrobným video-návodům zvládne e-book upravit KAŽDÝ.

 

 • Získejte ucelený návod
  Vytvoříme OBAL pro Váš e-book, nastavíme orientace strany, sloupce, okraje, titulní stranu (kde máte možnost výběru z více variant), záhlaví a zápatí (s různými nastaveními číslování stránek), písmo, nadpisy, automatický obsah, obrázky, pdf.
 • Odhoďte obavy a nechte se vést
  Nelámejte si hlavu s tím, čím začít, co nastavit jako první a následujte jednotlivé kroky.
 • Video nebo text?
  Vím, že každému vyhovuje něco jiného. Jeden má rád video, kde všechno názorně vidí, druhý si raději přečte text. V kurzu si můžete vybrat, je totiž jak v podobě videa, tak i textu.
 • Staňte se členem
  Kurz je vytvořen v členské sekci, to znamená, že každý, kdo se přihlásí do kurzu, obdrží své přístupové údaje a stane se členem. Tito členové pak nezískávají přístup pouze k 10 hlavním videím, ale do celé sekce, která obsahuje další návody, časté dotazy a osobní checklisty.
 • Vzdělávejte se, když se to hodí Vám
  Jedná se o on-line kurz, do kterého budete mít neomezený časový přístup, to znamená, že je jen a jen na Vás, budete-li se ho účastnit hned, za týden nebo měsíc. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě a je pouze na Vás, jestli videa projdete během jednoho dne nebo jednoho roku.

Co o kurzu říkají jeho účastníci?

Již několik měsíců jsem odkládala napsání eBooku. Věděla jsem, o čem chci psát. Pak jsem náhodou narazila na stránky Eriky a rozhodla jsem se koupit si kurz. Byla to jednoznačně skvělá investice. Myslela jsem si, že vše, co potřebuji ve Wordu znám. Ukázalo se, že neznám základní funkce, které mi velmi usnadní práci s textem. Jakmile jsem si pustila první video, dostala jsem obrovskou chuť tvořit. Videa mě vedla krok za krokem. Vše jasně a přehledně. Využila jsem také seznam splněných úkolů a všechny bonusy. Nebýt kurzu, můj eBook určitě ještě není na světě. Kurz mě velmi motivoval k práci. Také oceňuji a vážím si Eričiny ochoty poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem. Líbí se mi, že Erika stále přidává nové a nové články a já se tak mohu učit velmi milým a příjemným způsobem nové věci. Děkuji za vše Hana Petrová
Hana Petrováhttp://cestakespokojenosti.cz/
Eriko, děkuju! Nevěřila jsem, že technický anti-talent jako já si dokáže takovým způsobem rozšířit wordovské know-how. eBooky teď tvořím daleko rychleji než dřív. Musím se přiznat, že tvoje rady nepoužívám jen pro tvorbu eBooků. Hodí se mi i v běžné práci s dříve nenáviděným wordem. Velmi se mi líbilo, žes kromě teoretických videí ukázala i praktická videa, jak jsi sama tvořila vlastní eBook. V bonusech moc děkuji za podnětnou radu ohledně automatického ukládání - to je typický příklad, že se rady z online kurzu perfektně hodí i pro klasickou práci s wordem.
Michaela PokrupováExpertka na mluvené projevy, www.michaelapokrupova.cz
Dostala som sa k možnosti vyskúšať si tvoj kurz a bola som veľmi milo prekvapená. Kurz je rozdelený do veľmi podrobne spracovaných desiatich krokov a tak som mala možnosť pracovať krok za krokom súčasne s tebou. Nikdy som eBook ani žiadny iný podobný dokument vo Worde netvorila, takže to bolo pre mňa po prvý krát. Podľa videí sa mi postupovalo veľmi dobre a ľahko, keď som pri písaní niečo pokazila, jednoducho som sa vrátila k danej téme v kurze a podľa videa som všetko opravila. Som presvedčená, že podľa týchto videí dokáže vytvoriť eBook vo Worde snáď každý. Ďakujem za prínosné informácie a názorné ukážky.
Zuzana Dziackawww.zuzanadziacka.sk

Cena kurzu je

1688Kč

688Kč

Hodnota tohoto kurzu je ale mnohem vyšší.

Váš přístup do kurzu není časově omezený, to znamená, že se do něj můžete kdykoliv vrátit a podívat se znovu na videa a do členské sekce.

Je to jednorázová investice, díky níž pak můžete vytvořit klidně desítky e-booků.

 

Možná Vás teď napadá...

NENÍ TO MOC?

Za tuto cenu můžete jít na rodinnou večeři, zaplatit rodinné vstupné třeba do aquaparku a nebo je investovat do kurzu a díky tomu PENÍZE VYDĚLAT.

NENÍ TO TEDY MÁLO?

Vlastně ano, ale mým přáním je, aby si svůj e-book mohl každý upravit sám a proto jsem nastavila takto "příznivou" cenu.

DOZVÍM SE TAKÉ CO DO E-BOOKU PSÁT?

Tento on-line kurz není o tom, co a jak do e-booku psát, ale o tom, jak co a kde ve Wordu nastavit. Tím, co do e-booku napsat, se zabýváme v online kurzu ÚSPĚŠNÝ E-BOOK.

CO KDYŽ NEBUDU NĚČEMU ROZUMĚT?

Nebudete-li čemukoliv rozumět, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Jsem Vám k dispozici na mém e-mailu.

CO KDYŽ ZJISTÍM, ŽE KURZ NESPLŇUJE MOJE PŘEDSTAVY?

V tom případě stačí ve 14ti denní lhůtě napsat na můj mail a já vám bez odkladu peníze zašlu zpět.

Co tedy v on-line kurzu najdete?

 • 15 hlavních videí
  Jedno z každého kroku. Tato videa se týkají hlavních oblastí, které potřebujete znát pro tvorbu e-booku. Jsou celkem podrobná a nastavení podle nich zvládne opravdu každý. Projdeme těmito kroky: Orientace strany, Sloupce, Okraje, Titulní strana (kde máte možnost na výběr ze tří variant), Záhlaví a zápatí (s různými nastaveními číslování stránek), Písmo, Nadpisy, Automatický obsah, Obrázky, Pdf., Tvorba 3D obalu eBooku
 • 4 bonusová videa
  Tato videa se týkají věcí, které využijete při tvorbě e-booku a jsou z oblastí, na které se mě lidé nejčastěji ptají.
 • Záložku častých dotazů
  V této části najdete v textové podobě zodpovězené otázky, které mi chodí nejčastěji (samozřejmě týkající se tvorby e-booku :)).
 • Osobní check-listy
  Tyto seznamy úkolů Vás budou motivovat při tvorbě e-booku. Vždy si odškrtnete hotový úkol a uvidíte, jak Vám práce ubývá a blížíte se k cíli.
 • Video a text
  Jednotlivé kroky jsou zpracovány jak v podobě textové, tak ve formě videí.

Podívat se můžete také na toto video:

Navíc získáte tyto bonusy

Bonus č. 1          E-BOOKOVÝ TAHÁK

 

Pdf. dokument, ve kterém budete mít obrázkový přehled z nastavení prvků jednotlivých kroků. Kdykoliv si tak můžete osvěžit paměť a nemusíte složitě dohledávat.

 

Samostatně neprodejné

Bonus č. 2          AKTUALIZACE

Ve chvíli, kdy kurz projde nějakou aktualizací, dostanete info a samozřejmě k novým informacím, videím, dokumentům ke stažení,.... budete mít přístup.
 

Garance 100% záruky spokojenosti

Pokud během čtrnácti dnů zjistíte, že pro Vás kurz neměl žádný přínos a nelíbí se Vám a napíšete na můj email požadavek na vrácení peněz, bez jakéhokoliv odkladu nebo přemlouvání Vám je ihned zašlu zpět na účet.
 

UPRAVTE svůj e-book a posuňte se tak dál na své cestě získávání spokojených zákazníků. Za to, že jim dáte hodnotné informace v super formě, Vás budou milovat!

 

Díky kurzu e-book UPRAVÍTE tak, že Vaši čtenáři budou nadšení a příště jejich rozhodování o koupi bude mnohem snazší.

 

Neodkládejte své rozhodnutí na někdy, udělejte ho TEĎ!

 

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku a vykročte vstříc svému novému upravenému e-booku.