MINIKURZ ZDARMA

🔴 Vysíláme ŽIVĚ

3 videa ZDARMA,
díky nimž začnete hravě
vysílat ŽIVĚ na FACEBOOKU

Minikurzem prošlo již přes 280 lidí

Proč vysílat živě???

  • Získáváte další a další fanoušky,
  • Dokážete oslovit širší okruh lidí,
  • Budujete si důvěru,
  • Fanoušky dokážete proměnit v zákazníky,
  • JSTE VIDĚT! A to je v dnešní době opravdu důležité!

Co se v TOMTO minikurzu dozvíte?

  • Jak uskutečnit vysílání po technické stránce.
  • Jak motivovat sebe sama k akci.
  • Na co si při vysílání dávat pozor.

Autorka projektu

Mé jméno je Erika Čákorová,
jsem autorkou projektu On-line s úsměvem, jehož součástí je i kurz živých vysílání.

Průvodkyní na cestě k vysílání jsem se stala před dvěmi lety a za tu dobu provedla svým minikurzem a kurzem Vysíláme ŽIVĚ již více než 300 lidí :). 

Mám z toho obrovskou radost, protože ti, kteří to mysleli vážně a stále vysílají můžete na Facebooku vídat i VY... Ale, co je důležité. Opravdu jim to přineslo výsledky, o kterých často mluvím.

A jak jsem se k vysíláním dostala já?

Začalo to celkem nevinně, když jsem byla pozvaná jako host do živého vysílání. Měla jsem ohromný strach, ale když jsem dovysílala, věděla jsem, že to rozhodně není moje poslední vysílání.

Musela jsem se vyrovnat s kritikou, ale nevzdala jsem to! Naopak!! Motivovala jsem druhé k tomu, vykročit ze své komfortní zóny, překonat svůj strach a jít také do ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ.

Poslední dobou se mě spousta lidí ptá na to, jak to provést, jak sebrat odvahu k něčemu takovému a na spoustu dalších věcí s tím spojených.

Nejprve jsem se rozhodla vytvořit online kurz Vysíláme ŽIVĚ, kde účastníky vedu doslova za ruku. Pomalinku, krok za krokem, projdeme jednotlivými kroky a všechno si vyzkoušíme tak, aby až sami začnou vysílat LIVE, je už nic nepřekvapilo.

Pak vznikl ovšem nápad vytvořit ještě minikurz živých vysílání ZDARMA pro ty, kdo by rádi vysílali na Facebooku, ve kterém si ukážeme, kde na co kliknout, poradím Vám pár triků, které fungují a podíváme se na to, na co si dát při vysílání pozor.

💖💖💖 VSTUPTE RADĚJI HNED, ODKLÁDÁNÍ UŽ BYLO DOST! 💖💖💖