• Sleduješ, jak se ostatním daří, ale ať děláš cokoliv, stále přešlapuješ na místě? 
 • Zkoušela jsi "osvědčené rady", ale posun stále nikde?
 • Chceš jít za svými sny, ale stále jakoby Tě něco táhlo zpátky?
 • Plácáš se v podnikání už tak dlouho, až Ti pomalu dochází síly?

Něco pro Tebe mám...

Připravila jsem pro Tebe něco, co Ti může v posunu pomoct.

Otevřela jsem sedmidenní vstup do programu Nastav se na úspěch.

Co Ti 7 dní v programu přinese?

Přinese Ti posun a uvědomění. Tím jsem si stoprocentně jistá. Čeká na Tebe totiž kapitola, která je velice silná a mocná. Podíváš se na to, kde se v podnikání nacházíš, ale nejen na to (protože to pravděpodobně víš), důležité je, že odhalíš to, PROČ TO TAK JE!? A můžeš to přepsat a změnit. Nebo to můžeme udělat společně.

 • Proč jsi tam, kde jsi, i když bys chtěla být už mnohem dál?
 • Proč Ti podnikání nefrčí tak, jak si představuješ?
 • Proč makáš a makáš a výsledky nikde? Případně...
 • Proč stojíš na místě a nemůžeš se hnout? Stagnuješ, nebo máš strach se do podnikání vůbec pustit??

Tahle lekce je startovací a velice důležitá. Do pracovních listů jsou  vloženy energetické záměry, které Tě dokážou dostat k samotnému bloku, záseku a uvidíš, jak z toho ven. Lekcí prošlo mnoho žen a protože mi dávají zpětné vazby, mám i od nich potvrzené, jaká obrovská uvědomění k nim díky listům přišla. Kdybysme byly v pohádce, mohla bych říct... A nejsou to ledajaké listy, jsou to listy kouzelné :))). Ale držme se podnikání.

 

Zjistíš:

 • Jak odstranit překážky ze své cesty.
 • Jaké jsou Tvé skryté strachy, bloky a limity co s nimi. Také se dozvíš, jak zjistíš, že jsou přesvědčení/bloky zpracované? Odkryjeme si i další souvislosti. Některé věci spolu totiž souvisí, aniž by Tě to vůbec napadlo. A pokud to nevíš, vlastně často hledáš "jehlu v kupce sena".
 • Jaká je Tvá vytoužená realita a navnímáš si, jak v ní je. K čemu je to dobré? Pokud se dokážeš nacítit na energii své "budoucí verze", lépe se k ní směřuje a dostává.
 • Jak přepsat ve své mysli "neúspěch na úspěch". Jak to v sobě přeladit a proč dokud to nepřeladíme, máme stále stejné, nebo velice podpobné výsledky?
 • Jaké akční kroky potřebuješ udělat, aby ses přibližovala ke své vysněné realitě.
 • Jaký je Tvůj vnitřní muž a jaká je Tvá vnitřní žena a proč je důležité, aby spolupracovali a proč podnikání nefunguje, když to tak není. Ukážeme si to na praktických příkladech.
 • Jak se projevuje v on-line podnikání zraněné vnitřní dítě? Role oběti? Proč v podnikání energeticky "odpuzuje" tvoje potenciální klienty? A co s tím?
 • Jak léčit situace (strachy, bloky, limity), které rozkryješ?
 • Jak se vymanit z role oběti a stát se tvůrkyní vlastní reality?

ANO, je to opravdu našlápnutých 7 dní :)))

Díky nimž můžeš začít měnit svou realitu. A to nejen tu podnikatelskou. Zasloužíš si žít život, jaký si přeješ, zasloužíš si žít své sny. Vezmi to do svých rukou a vykroč... ✨ Navíc na to nemusíš být sama. Jsem tu já, pomocné materiály, individuální konzultace a skupinová setkání, kterých se můžeš účastnit.

Dovol si být podporovaná. Dovol si nechat ukázat směr. Opravdu nemusíš všechno zvládnout úplně sama!

 

7 dní programu obsahuje:

 • 7x video + 7x MP3 ke stažení, můžeš se tedy k nahrávkám kdykoliv vracet.
 • 2x pracovní listy s otázkami, které Tě dovedou k uvědomění, kvůli čemu stojíš na místě, podíváš se na to, proč je důležité dělat ZHODNOCENÍ a jak takové efektivní zhodnocení vypadá. Nabídnu Ti na úspěch nový pohled a začneme se zabývat tím, co konkrétně znamená úspěch pro Tebe a jak k němu můžeš dojít.
 • Vizualizace- vytoužená realita ke shlédnutí i stažení. Můžeš si tedy můžeš pouštět i kdykoliv v budoucnu a použít ji i při postupu na další stupeň v podnikání.  
 • 3 bonusové lekce, díky kterým se dostaneš zase blíže k sobě. Podíváš se na sebe a na to, co se Ti děje, z jiného úhlu pohledu. Dostaneš další tipy na to, jak začít měnit realitu, která Ti tak úplně nevyhovuje.
 • Relaxační modul- kapitola, kde s Tebou posdílím tipy na své oblíbené motivační a podnikatelské knihy a filmy, prostě oddechovka :))).
 • Přístup do uzavřené FB skupinky ke kurzu, kde najdeš další materiály.
 • Účast na skupinových setkáních- probíhají cca 1x za 14 dní. Odkaz Ti tedy pošlu i v případě, že "Tvých 7 dní" již uplynulo.
 • Přístup k záznamům minulých skupinových hovorů.

a přidám Ti k tomu všemu  ještě něco :)))

+ 1x individuální konzultace

Individuální konzultace, při které se podíváme na Tvé podnikání. Podíváme se na to, kde jsi, kam směřuješ, jak tam můžeš dojít a jakou strategii k tomu použít, aby byla s Tebou v souladu a přinášela Ti klienty, objednávky a přijmy.

Podíváme se na Tvoje podnikání "z výšky" a nabídnu Ti jiný úhled pohledu. Posdílím s Tebou, co bych v daném případě dělala já, budeš-li chtít. 

+ BONUSOVÁ INSPIRACE

"Relaxační" modul, který Tě posune k tvým snům

Inspirativní filmy, programy a knihy pro volný čas a relax. 

Hodnota: 900Kč (samostatně neprodejné), ZDARMA jako BONUS

+ FB SKUPINKA

Uzavřená skupinka s dalšími vysíláními a obsahem

Uzavřená skupinka stejně naladěných lidí, kde je prostor pro sdílení, vzájemnou podporu, ale i místo, kde najdete další hodnotný obsah :)))

Hodnota: 1111Kč (samostatně neprodejné), ZDARMA jako BONUS

Extra výhodou programu je, že jeho principy uplatníš nejen v podnikání, ale i v osobním životě. Do programu jsem navíc vložila energetické záměry tak, aby Ti byl co nejvíce ku prospěchu.

Samozřejmě to nepůjde samo, od Tebe budu vyžadovat práci. Ano, ano, práci. Bez té to prostě nejde.

Pokud ale zamakáš, uvidíš velmi rychle výsledky, které Tě budou nabíjet a věř, že pak budeš mít chuť dělat 3x víc. Ale jinak. Jinak, než doposud. Tady uvidíš efekt. Výledky. A to, co budeš dělat, Tě krásně smysluplně povede k vytouženému cíli.

Vím to, protože vidím, že když tyto rady aplikují moje klientky, má to efekt a ony se nádherně posouvají kupředu. Přestaly zmatkovat, přeskakovat z jedné činnosti na druhou a jdou si krůček po krůčku pro svůj úspěch.

Jistě ale chápeš, že samo to nepůjde. Já Tě maximálně podpořím, ukážu Ti směr tam, kde ztrácíš naději a nevíš, jak ze situace ven. Ale zbytek je na Tobě.

7 dní v programu JE PRO TEBE, POKUD:

 • Jsi na začátku on-line podnikání, MLM, nebo sice už nějakou dobu v podnikání jsi, ale stále to někde drhne,
 • Víš, že budeš muset i něco udělat, protože pouhá teorie Ti bude k ničemu.
 • Chceš změnit současnou situaci a podnikání nastavit tak, aby funovalo a Tobě přinášelo svobodu finanční i časovou.
 • Už Tě nebaví se neustále motat v kruhu.
 • Máš plný zuby práce, která k ničemu nevede. Prostě nemáš odpovídající odměnu.

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÍNAJÍCÍ ON-LINE PODNIKATELKY (zabývající se prodejem INFO produktů, konzultací, kurzů, nebo MLM) 

KURZ JE VHODNÝ PRO ON-LINE PODNIKATELKY (zabývající se prodejem INFO produktů, konzultací, kurzů, nebo MLM), které se někde po cestě "zasekly".

KURZ PRO TEBE NENÍ, POKUD:

 • Ti Tvoje podnikání frčí na 100%.
 • Baví Tě točit se v bludném kruhu.
 • Nemáš potřebu začít vydělávat.
 • Raději půjdeš metodou pokus/omyl, třeba to někdy klapne.
 • Čekáš, že vstoupíš do kurzu a realita se změní bez toho, abys něco udělala.

Do svého podnikání a jeho rozvoje jsem jen za poslední rok investovala více než 150 000Kč. To není málo, že? Ale díky tomu Ty teď získáváš výhody. Já toho v žádném případě nelituju a udělala bych to znovu. Protože když se chce člověk posouvat, je potřeba i investovat. To vědí všichni úspěšní podnikatelé.

Proč Ti to ale píšu. Dostáváme se pomalu k ceně a upřímně, je pro mě těžké stanovit cenu za 7 dní v programu, protože hodnota je obrovská. Díky tomu, co se dozvíš můžeš konečně vyrazit vpřed a začít vydělávat. Jak si toho ceníš? Kolik bys za to byla ochotná zaplatit? :))) Shrneme si ještě jednou, co Tě v 7 dnech programu čeká...

7x video + 7x MP3 ke stažení,

2x pracovní listy,

1x vizualizace ke stažení,

3x bonusová lekce,

1x individuální konzultace,

1x přístup k bonusové kapitole- Inspirace,

1x přístup do uzavřené FB skupiny,

1x možnost zúčastnit se skupinového hovoru.

Tohoto obsahu si cením na :

6.522Kč

Ty ho nyní můžeš získat za:

1.887Kč

Tohoto obsahu si cením na :

6.522Kč

Ty ho nyní můžeš získat za:

1.887Kč

Ještě než vyplníš objednávkový formulář

a vykročíš vstříc změně,

pojďme se podívat na to, co se bude dít...

Do programu dostaneš přístup IHNED po spárování plateb. Nemusíš na nic čekat! Skoč do akce hned teď a vykroč na cestu úspěchu. Čím dřív vykročíš, tím dříve tam dojdeš :))) 

Zaplacením a přiřazením přístupu se začne odpočítávat Tvých 7 dní v kurzu. Myslím, že je to vlastně super, protože nebudeš odkládat na "až pak", ale pustíš se do akce hned. Materiály si můžeš PRO SVOU POTŘEBU postahovat, aby ses k nim mohla vracet i v budoucnu. Jak jsem psala výše, zvláště pracovní listy a vizualizace jsou vhodné k opakování.

V průběhu, nebo po uplynutí 7 dní mi napiš a domluvíme si konzultaci. Nepřijdeš o ní, neboj se! Takže se nelimituj tím, že si ji musíš rezervovat ihned... Na druhou stranu, pokud to tak vnímáš, udělej to :))).

Po uplynutí 7 dní se už do programu nedostaneš. Pokud tedy nebudeš chtít pokračovat s námi dál. Každopádně materiály Ti zůstávají, o ty nepřijdeš. V případě, že budeš chtít prodloužit členství a pokračovat s námi dál, najdeš včas instrukce, jak to udělat. 

A teď už se na Tebe moc těším v první lekci programu,

Erika :)))

 

Časté dotazy

Kdy kurz začíná?

Do kurzu dostaneš přístup IHNED po zaplacení a spárování plateb. Otevře se rovnou celý první týden + si domluvíme první individuální on-line hovor.

Je pro mě vhodný, když mám podnikání rozjeté? A vše mi funguje?

Pokud Ti vše funguje, gratuluji :))), ale kurz pro Tebe pravděpodobně nebude.

Co když nebudu něčemu rozumět? Budu to potřebovat dovysvětlit?

Můžeš mi psát na mail, do komentářů, které jsou v každé lekci, nebo se mě zeptáš na konzultaci. Každá z účastnit programu má také možnost psát mi do soukromého messengeru a ptát se na cokoliv potřebuje. I mimo konzultace.

Do kdy budu mít přístup do kurzu?

Jakmile Ti přijde faktura o zaplacení + přístupové údaje do programu v samostatném mailu, začíná ubíhat Tvých 7 dní. Doporučuji tedy nezdržovat se a pustit se do práce. Pokud budeš chtít pak dál pokračovat, pošlu Ti před uplynutím lhůty stránku, kde budeš moct členství prodloužit.

Kdy budeme mít konzultaci?

Konzultaci si můžeš vybrat kdykoliv budeš chtít. Není limitovaná sedmidenní lhůtou. Stačí mi napsat na mail a domluvíme si termín. Konzultaci je nutné vybrat si do konce roku 2023.

PS: První půlka roku je už sice dávno pryč, ale i tak se můžeš pustit do práce a jít vstříc svému úspěchu. Nečekej na nový rok, leden, nečekej na až... Každý den máš možnost začít jinak, znovu. Každý den můžeš vykročit vstříc svému úspěchu. Ať je pondělí, nebo pátek.
Přestaň odkládat a 3, 2, 1, nádech, výdech a ... jdeme na to :)))

Těším se na Tebe uvnitř,
Erika