"Když máte plán, cesta je vždy snazší..."

A s tím Vám pomůže

 BAREVNÝ TIŠTĚNÝ

NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ

"Nikdy si nikdo neplánoval, že bude na mizině, tlustý, líný nebo hloupý. Tohle se právě stává, když nemáte PLÁN..."

LARRY WINGET

VY UŽ MÁTE SVÉ PLÁNY? 

V ČEM JE JINÝ NEŽ OSTATNÍ?

Nekonečný plánovač má oproti ostatním VELKOU výhodu.

Zapisujte, od kdy chcete VY.
Potřebujete si zapisovat od ledna?
Zapisujte od ledna. Nebo od listopadu?
Proč ne! Ať tak, či tak, vždy ho budete mít na CELÝ rok.

Zkrátka tento plánovač můžete použít kdykoliv... klidně za rok 🙂

Jak je to možné?
V plánovači totiž není přiřazeno datum určitému dni. Sami se podívejte na ukázku níže.

Také v něm najdete každý týden nový motivační citát ;).

Doporučuji také náramek

Sem tam přijdou chvíle, kdy není všechno růžové. Situace, ze kterých nevidíme cestu. Smutek, beznaděj, kdy už pomalu přestáváme doufat, že bude líp. A přesně proto jsem vytvořila tento náramek.

 

Stačí se na něj podívat a uvěřit. Sem tam to možná půjde těžko, protože jsme plni smutku a bolesti. Čím častěji na něj ale budeme koukat a číst si jeho text, tím více budeme otevřeni novým možnostem a změně.

 

Hodí se i ve chvílích, kdy jsme "happy", protože nás udrží v "happy" pocitu 🙂

 

Bude vám připomínat, že se sny plní a že vždycky zvládnete všechno, pro co se rozhodnete 💖

PROTOŽE TAK TO PROSTĚ JE!

 

Znění celého textu: Zvládnu všechno, pro co se rozhodnu...      💖 Sny se plní 💖

JAK TO CELÉ VZNIKLO?

Jmenuji se Erika Čákorová, jsem mentorka, projektor, jsem žena, která pomáhá druhým na cestě k jejich snům, autorka projektu On-line s úsměvem.

 

Kdysi jsem přijala výzvu vytvořit plánovač a přes to, že jsem to ještě nikdy před tím nedělala, šla jsem do toho. Od té doby dělám plánovače celkem často. Jsou součástí téměř všech mých kurzů.

 

Nedávno jsem si uvědomila, že potřebuji nový plánovač. Protože jsem si ale vzpomněla někdy v září, zjistila jsem, že je celkem mazec ho na ty tři měsíce sehnat.

 

A TAK TO VZNIKLO

Ležela jsem večer v posteli a najednou mi hlavou blesklo, TAK SI HO VYTVOŘÍM! A nápad byl na světě. Když jsem ho šla tvořit, neměla jsem tam napsané datum, jen den v týdnu... Můžete tak  začít třeba od července a klidně od středy ...

 

Často se mi dříve stávalo, že jsem si řekla, jak budu s plánovačem pracovat, měsíce utíkaly a mně ležel ve skříni. Když jsem začala třeba v září, zbytek už byl k ničemu...  To se Vám s NEKONEČNÝM PLÁNOVAČEM nestane, začnete prostě v září a budete pokračovat až do srpna dalšího roku 🙂.

A když jsem si tak dělala ten svůj plánovač, uvědomila jsem si, že asi nebudu sama, komu by se hodil!

 

NO, A TAK JE TU!

Malý milý TIŠTĚNÝ A5 sešítek, plný roztomilých obrázků pro lepší dny doplněný motivačními citáty, které mě provází mým životem.

Již více než

0
NEKONEČNÝCH PLÁNOVAČŮ má své majitele 🙂

JAK TO TEDY UVNITŘ VYPADÁ?

JAKO DÁREČEK NAVÍC PLÁNOVAČE k vytištění

NEŽ JSEM ZAČALA PLÁNOVAT, STÁLO TO ZA HOUBY...

BYLO TO NĚKOLIK LET ZPĚT...

Neplánovala jsem svou práci a nezapisovala si důležité věci... stálo to za houby. Pracovala jsem, pracovala, ale jak jsem neměla řád a systém, skákala jsem z jednoho na druhé. Výsledkem byla spousta ztraceného času a urvaná a nervní já. Navíc jsem si schůzky a termíny buď psala do kalendáře, který mám v jiném patře než pracovnu, po různých lístečkách a nebo je nosila v hlavě.

 

Kupodivu jsem snad nikdy na nic nezapomněla, ale často mě bolela hlava... proč asi, že? Nosila jsem toho v ní tolik, že už toho měla zkrátka dost. Navíc jsem byla protivná a vzteklá a neustále žila ve stresu, abych na něco nezapomněla.

 

Plánovač, taková blbost, řekl by si člověk...

HA, A NENÍ TO TAK! Nejdřív pro mě zapisování nebylo snadné, tak jsem si do plánovače dělala různé roztomilé obrázky. No, a to už mi zůstalo :))). A zjistila jsem, že když takový plánovač posílám lidem, mají z něj radost. Takže, dělám radost dál :).

 

A když jsemkdysi potřebovala nový plánovač, rozhodlo se definitivně. Vytvořila jsem už tooolik plánovačů, že už je prostě čas na tištěný :).

 

"Suchej plánovač s nudnými řádky na povinnosti bez povzbuzení a šťávy prodávají na každém rohu."

 

VY MŮŽETE TEĎ MÍT "EXTRA-PLÁNOVAČ" a navíc i náramek, který Vám bude připomínat, že Zvládnete, pro co se rozhodnete a že sny se plní.

O NEKONEČNÉM PLÁNOVAČI

0
tištěné vydání
0
stran
0
listů

NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ je tištěný "sešítek" formátu A5 s krásně barevnou obálkou a BAREVNÝMI stránkami uvnitř.

Co o plánovači říkají jeho majitelky?

Děkuji Eriko, je krásný a já už se moc těším a své plány 😘 P.S. Myslím, že mám program na večer 😊
Tereza Pyrchalováhttp://terezapyrchalova.cz/
Za nekonečný plánovač od Eriky jsem opravdu vděčná. Jsem ten tip člověka, který si stále něco zapisuje a dělá poznámky. Za uplynulý rok mám rozepsaných asi 5 zápisníků a deníčků. Popravdě někdy se v tom začínám sama ztrácet. A tak se mi líbí právě nekonečný plánovač, který může posloužit i 😉jako diář, ale hlavně ho využiji k zapisování svých každodenních plánů a jednotlivých kroků. Přiznávám, že nebudu čekat s plánováním až po novém roce. Pustím se do toho už od prosince. I když se ke mě dostal teprve před pár dny, už teď mohu říct, že bude mým věrným společníkem po celý příští rok.
Jana Vyvlečkováwww.janka-vyvleckova.cz
Dnes mi došel tento velmi krásný plánovač, který jsem si pořídila přímo na plánování svého podnikání. Mám na každý projekt svůj záznamník, a když jsem spatřila tento Eriky plánovač, hned jsem věděla, že je pro plánování mého podnikání to pravé ořechové! Na vzhled je moc krásný, jednoduchý a příjemný. Přesně to, co k plánování potřebuji! Takže tímto Erice moc děkuji za její tvorbu, která mi bude každým dnem úžasným společníkem při mém podnikání. Děkuji Eriko, doufám, že tvá tvorba udělá radost i další spouště lidí ❤.
Lucie HrdličkováAutorka projektu Přátelský vesmír a Online kurzu Vedeník, www.pratelsky-vesmir.cz

PŘEDPRODEJNÍ CENA

190Kč + poštovné a balné po ČR (SR po individuální domluvě)

149Kč + poštovné a balné po ČR (SR po individuální domluvě)

LZE OBJEDNAT I VÍCE KUSŮ V RÁMCI JEDNOHO BALÍČKU

PROČ MÍT PRÁVĚ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ?

Od kdy začnete, je na Vás

Můžete začít od července a i tak budete mít stále plánovač na rok :). Často se mi dříve stávalo, že jsem si řekla, jak budu s plánovačem pracovat, měsíce utíkaly a mě ležel ve skříni. a když už jsem ho vytáhla, zbývala mi třeba už jen půlka. To se Vám s NEKONEČNÝM PLÁNOVAČEM nestane :).

Každý týden nový motivační citát

Do plánovače jsem nedala ledajaké citáty, ale ty, které mi opravdu otevřely oči! Byly doby, kdy jsem si říkala, že to jsou nesmysly, jen věty.. A co? Když jsem se ale začetla, zastavila a zamyslela, uviděla jsem v nich neskutečnou moudrost. I VY MŮŽETE!

Zhodnocení uplynulého, plán budoucího 🙂

Pod vlivem různých okolností často zapomínáme, co všechno se nám povedlo a kam směřujeme.V plánovači máte prostor přímo vymezený pro zhodnocení. uvidíte, že při ohlédnutí za uplynulým rokem na sebe budete pyšní za to, jaký jste udělali pokrok!

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Plánovač je TIŠTĚNÝ  barevný "sešítek" formátu A5!

DOPORUČUJI VOLIT DOPORUČENÉ POŠTOVNÉ, KDY MÁME V PŘÍPADĚ KOMPLIKACÍ MOŽNOST ZÁSILKU DOHLEDAT.