PROŽITKOVÝ MINIKURZ ZDARMA

Jak podnikat v souladu sama se sebou?

Přirozeně a s lehkostí?

Chceš nový hvězdný web, který pro Tebe pracuje i když Ty spíš?

Uvědomuješ si, jak je v dnešní době web důležitý a o jeho tvorbě nemáš ani páru?

Nechce se Ti zabývat webem, protože máš jiné věci na práci?

Chceš web, který budou Tvoji klienti milovat, protože se na něm budou cítit dobře?

Nevíš, jak udělat strukturu webu, grafiku a propojení?

Tak s tím Ti pomůžu.

Od roku 2016 používám web, který už si vzhledem k věku 😉 zasloužil poněkud modernější kabátek. A protože bych se s úpravami trápila nekonečné hodiny času a ztratila nad nimi nervy :-), oslovila jsem Eriku, aby mi pomohla. S Erikou se znám už delší dobu, takže vím, že svoji práci odvede profesionálně, precizně a s citem. Můj web je poměrně obsáhlý, ale ani to nebyl pro Eriku problém. Nově upravený web je teď přesně takový, jak jsem si ho představovala. Obdivuji Eriku za její cit pro detail a rychlost. Děkuji, děkuji, děkuji. ♥
Mgr. Erika Hanáčková, www.erikahanackova.cz

S jakými platformami pracuji?

MioWeb

MioWeb Lite

SmartEmailing

FAPI

DIVI

Webnode

Canva

(další případně po dohodě) 🙂

Nemáš absolutně páru, o co jde? Nevadí!

Vybereme společně ty nejvhodnější právě pro Tebe. 

S weby pracuji už více než 5 let, takže můžeš být v klídečku.


Ukázka některých upravených, nebo nových webů


Spolupracuji také s:

Lindou Berger,

Šárkou Chapman

Sleduji Eriky práci už delší dobu a líbí se mi její jemný a čistý styl. Své webové stránky u Miowebu jsem si tvořila původně sama. Byly funkční, avšak stále jim chybělo "NĚCO". A já postupně zjistila, že už ani moc na svůj web nechodím, netvořím na něm a hlavně, že už mám problém na něj lákat nové klientky. Prostě nebyla jsem se svým webem úplně spokojená a cítila jsem, že potřebuje vylepšit. Oslovila jsem Eriku, sdělila jsem jí své představy a velmi rychle jsem do ní dostala návrh nového kabátku pro můj web. Začaly jsme společně ladit podrobnosti a během pár dnů jsem měla hotový krásný web, ze kterého jsem úplně nadšená! Erika ho udělala zcela podle mých představ a ještě přidala další vychytávky, které by mě samotnou vůbec ani nenapadly. Hned první den po spuštění vylepšeného webu mi přišly 4 nové objednávky na mé kurzy! Mám web, který se líbí mně i mým klientkám, jsem moc ráda. Dál si budu na svém webu tvořit sama, ale vím, že jakmile budu potřebovat pomoc nebo nějaký větší zásah, můžu se opět na Eriku obrátit. Je profesionálka a to co by mě trvalo dlouhé hodiny a dny, ona zvládla za chvilku. Eriko, děkuji ti 🙂
Lucie Čápováwww.sobestacnezeny.cz
Eriko, jsem moc ráda, že mi Vás osud přihrál do cesty. Už delší dobu jsem (přesněji řečeno poslední 3 roky) nebyla spokojená se svým webem, který jsem si vytvořila a spravovala vždy sama. Od klientů mi sice chodila pozitivní zpětná vazba, ale já sama jsem cítila, že to pro můj účel - podnikat online - není dostačující. Často jsem si kladla otázku: Co dělám špatně? A jak svůj web zefektivnit? Jak ho udělat přehlednější a přitom tam mít vše, co chci předat? A tak jsem v posledních letech několikrát změnila šablonu stávajícího webu, strávila jsem hodiny u počítače až mě bolel zadek-:). Chvíli jsem byla s výsledkem spokojená, ale pak mi došlo, že to opět není to, co bych si představovala. A taky mi došlo, že mým úkolem a náplní není trávit téměř veškerý čas u počítače, ale to, že mám předávat a učit, tvořit, cvičit jogu, zkrátka být se svými klienty. Jenže, jak najít někoho, kdo nebude pouze "ajťák"? Někoho, kdo bude rozumět strategii on line marketingu, bude umět vytvářet weby, rozumět celému pozadí a ještě k tomu bude sám o sobě rozumět tomu, co dělám? A pak jste mi přišla do cesty Vy-:) Vytvořila můj super nový web, propojila všechny potřebné aplikace, poradila s marketingovými strategiemi. A najednou to všechno do sebe zapadlo. Jako poklice na hrnec-:) Takže Eriko, děkuji moc za Vaši energii, práci a nápady. A jedno vím jistě: Naše společná cesta zdaleka nekončí. Ba naopak: Začíná-:) Zdravím a ještě jednou děkuji,
Markéta Šírkováduchovní kouč a průvodce, www.akademiepoznani.cz

Jak probíhá spolupráce?

Vyber si odpovídající tarif a vystav fakturu. Po uhrazení se spojíme a mrkneme na to, zda máš nějakou představu, necháš mi volnou ruku, apod.

Nejsi si jistá variantou, nebo sis nevybrala z nabídky? Napišt mi do formuláře níže.

Co od Tebe budu potřebovat? Přístupové údaje do jednotlivých aplikací, podklady - texty na webové stránky, fotografie, popř. videa, která chceš na web umístit.

Vše prosím zaslat na e-mail erika@erikacakorova.cz

Pokud si s čímkoliv nejsi jistá, piš do formuláře níže. Vše společně vyřešíme.

V momentě, kdy je vše jasné, je uhrazena záloha, odeslané údaje na můj e-mail, spojím se s Tebou. Podíváme se na Tvou představu (pokud máš), stanovíme si termíny vyhotovení.

Těším se na spolupráci 🙂

Oslovila jsem Eriku, protože se mi můj web mnou vytvořený už nelíbil. Přiznám se, jsem počítačový analfabet a když něco dělám, trvá mi to příšerně dlouho a ještě se u toho vztekám, že mi to nejde tak rychle a tak, jak bych si přála. Bylo tedy jasné, že musím někoho oslovit, abych měla sílu na jiné věci, psaní, práci a hlavně své děti. Eriku sleduji už dlouho a líbí se mi její práce, e-booky, videa, která jsou jasná, výstižná a vždy k věci. Když jsem tedy potřebovala nejprve upravit e-book nad ničím více jsem nepřemýšlela a oslovila jsem ji. Během pár hodin mi odpověděla a pustily jsme se do práce. Erika je vnímavá a umí se naladit na přání klienta i tak vymýšlivého jako jsem v tu chvíli byla já. Ladily jsme barvy, odstíny barev, aby seděly tak, jak jsem si vymyslela. Byla trpělivá a práce pak byla v cuku letu udělaná k mé veliké spokojenosti. Pak jsem se rozhodla předělat web a bylo jasné, že zase oslovím Eriku. Web je hotov, moc se mi líbí, práce byla opět velice rychlá, domluva konstruktivní a výsledkem je moje spokojenost. Za mě Eriku doporučuji jako člověka věci znalého a naladěného na klienta. Eriko, děkuji. Renáta
Renáta Herczováwww.renatahercz.cz

Ceník

Vyber si variantu, která je pro Tebe 🙂 Uvedená částka zahrnuje pouze služby, nikoliv poplatky za aplikace. 50% z částky slouží jako záloha na úpravy, zbytek bude dofakturován po předání zakázky.

ZÁKLADNÍ
12.000 Kč
Základní nastavení šablony, grafika, propojení produktu zdarma + nastavení aplikací, umístění textu na stránky. Cena zahrnuje 4 základní strany webu + propojení produktu zdarma. (Další strany budou účtovány částkou 1100Kč/hod.)
PROFI
25.000 Kč
Vše jako v tarifu STANDARD + členská sekce/ základní e-shop- do 10 položek. (Další strany/úkony budou účtovány částkou 1100Kč/hod.)

Nejsi si jistá? Napiš mi 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Úprava stávajícího webu

Tvorba nového webu

Lekce web + aplikace

Web + aplikace + strategie