OBJEDNÁVKA

Vyplněním a zaplacením objednávky za 387Kč získám:

  • e-book s textovými návody, obrázkovými návody a videonávody,
  • přístup do on-line kurzu s textovými návody, obrázkovými návody a videonávody,
  • Eričinu pomocnou ruku na e-mailu,
  • další bonusové materiály, které obsahuje kurz,
  • další bonusové materiály, které patří k e-booku.

Upozornění pro Slovensko a další státy EU:

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Pokud bych Eriku měla vystihnout pár slovy, pak by to bylo: MACHR NA WORD. Pomohla mi s konečnou úpravou mého eBooku, který by byl bez jejího zásahu nepublikovatelný a vypadal by neprofesionálně. A to samozřejmě nikdo z nás nechce, když předáváme své know-how. Nastalo i pár problémů, které jsem myslela, že nezvládneme, ale ona je svou trpělivostí překonala s úsměvem na tváři. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a obrovskou ochotu!
Nikola Džuganováhttp://nikoladzuganova.cz/
Pro Eriku jsem se rozhodla v krizové situaci. V eBooku, který jsem poslala zákazníkům, nefungovaly dva linky. Neměla jsem ani původní wordovou verzi. Pochopitelně jsem to potřebovala rychle, tak do dvou dní. Erika to uděla ještě týž den a precizně. Upozornila mě i na jiné drobnosti, které hned opravila. Z vlastní iniciativy navrhla ještě grafické úpravy a eBook byl znovuzrozen.
Linda Bergerhttp://lindaberger.cz/