On-line kurzy NYNÍ za AKČNÍ CENY

50% z ceny za Vás nyní zaplatím já

Objednávka on-line kurzu

VYSÍLÁME ŽIVĚ

PŘÍSTU DO KURZU DOSTANETE IHNED PO SPÁROVÁNÍ PLATEB, SE STUDIEM MŮŽETE TEDY ZAČÍT HNED

Kurz nyní získáte s 50% slevou!

Stačí do formuláře pro objednávku napsat slevový kód: sleva50kurzy a kliknout na tlačítko UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD. Vaše cena se po kliknutí přepočítá.

Neměla jsem absolutně žádné zkušenosti s živým vysíláním, pouze v minulosti jedno video a jako host asi na dvou webinářích. Ale chtěla jsem začít zvyšovat povědomí o své značce a tak nějak si dělat reklamu. Nedělá mi problém technická stránka (i když jsem nakonec i po tomto v kurzu sáhla), ale spíš mě trápilo to odhodlání a tak nějak co by se mělo nebo nemělo. A hlavně JAK PŘEKONAT ty překážky v hlavě, jako “teď se mi nechce” “nevím, o čem vysílat” “jsem hrozně nervózní, já to nedám, na to fakt nemám” a podobně. Joooo, všechno tohle ve mně probíhalo 🙂 I když po pravdě, zatím mám jen drobnější zkušeností s živým vysíláním, pořád ještě jsem v procesu. Ale…!! Teprve druhé živé vysílání na mé fanpage mělo obrovský dosah včetně krásných komentářů. Nevěřila jsem číslům ani svým očím. A co víc…! Ještě v ten den večer mi na základě tohoto teprve druhého živého vysílání přišla objednávka na malované hedvábné šátky ve výši zhruba 6000 Kč. Naprostá bomba! Asi je vám jasné, že se mi investice do kurzu dost rychle vrátila :).
Lada Věntusováwww.zenavhedvabi.cz
Kurz jsem si koupila, protože jsem pochopila, že živé vysílání je další možností, jak dát vědět o tom, kdo jsem a co dělám, ale nevěděla jsem jak na to. Líbila se mi struktura kurzu, krátká a konkrétní videa, kde jsem vždy jasně viděla, co mám udělat a co se stane, když to udělám. Navíc byla Erika jako podpora v pozadí. Dokonce jsem věděla, že když si netroufnu vysílat sama, pomůže mi. To jsem sice nevyužila, ale to vědomí mně stačilo a pomáhalo. Prostě na jakýkoliv problém s vysíláním tu je Erika. Děkuji, že tu jsi.
Jarmila Klimešováorganizátorka kurzů nenásilné komunikace, www.jklimesova.cz
Milá Eriko, tvůj kurz Vysíláme ŽIVĚ mě doslova nadchnul! Díky němu jsem se naučila technicky nastavovat hned 3 typy živých vysílání. A nejen to. Měla jsem i možnost pracovat na sobě a vyhrát tak boj nad svými strachy, protože mě k tomu dovedla tvá skvělá videa. Úplně z nich vyzařuje tvoje odhodlání a touha pomoci těm, kteří by rádi vysílali, ale nevědí, jak na to. A hlavně – už 14 dnů po skončení kurzu jsem našla tu odvahu vysílat živě na Facebooku. A to bych bez tebe a tvé podpory nikdy nedokázala!
Mgr. Erika Hanáčkováwww.erikahanackova.cz; lektorka českého jazyka, korektorka, copywriterka, blogerka

Upozornění pro Slovensko a další státy EU:

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.