Staňte se

PÁNEM WORDU

Jaké by to bylo pohybovat se ve Wordu s jistotou a pěkně v klidu? Bez dlouhého dohledávání a nervů z toho, že se Word nechová tak, jak si představujete?

Stalo se Vám to někdy? Přidali jste do dokumentu prvek a to, co jste už měli upravené, se zase rozházelo? Obrázky zmizely? Pokud stalo, určitě víte, jak je to nepříjemné. A o to víc, když nevíte, co s tím!

Nenechte program, aby velel Vám! Právě naopak...  staňte se Pánem Wordu :).

MS Word = Vaše pravá ruka při tvorbě dokumentů

Připadá Vám to nyní neuvěřitelné?

Po zvládnutí e-booku to bude samozřejmostí.

Děkuji za tento e-book! Jsem běžná uživatelka, která ve Wordu uměla nadpisy, vložit obrázky, udělat obsah... Při psaní svého e-booku jsem si uvědomila, jak jsou mé znalosti chabé. Tady jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Vše přehledně uspořádané a ve formě přímo mně na míru. Nemusela jsem se trápit cestou pokus - omyl. Ještě jednou děkuji a doporučuji.
Ludmila

Co všechno v e-booku probereme?

 • Písmo
  Písmo, nadpisy, odstavec, zarážky.
 • Obrázky
  Vložení, pozice, jas, kontrast, styly, tvary.
 • Vzhled dokumentu
  Orientace strany, sloupce, konce, hypertextové odkazy, orientace, vodoznak, velikost, barva stránky, ohraničení stránky.
 • Praktické ukázky
  Dárkový poukaz, seznam, nabídková karta, dotazník, vizitka.

Všechno je navíc pěkně uspořádané. Samozřejmostí je obsah e-booku, sloužící jako odkaz na příslušné kapitoly. Na každé stránce navíc najdete tlačítka, díky kterým se rychle dostanete na  začátek kapitoly, konec kapitoly nebo na obsah.

E-book byl sestaven tak, aby se Vám s ním dobře pracovalo a stal se Vaším věrným pomocníkem i oporou ve chvílích, kdy si třeba nebudete moct na něco vzpomenout.

E-book je pro mě dobrým návodem, vede mě srozumitelně krok po kroku. Líbí se mi hypertext. odkazy, kterými se rychle dostanu, kam potřebuji. Vzhled mi vyhovuje, přehledné, dobře se čte.
Jitka

Jak to uvnitř vypadá?

Jaké jsou výhody e-booku oproti tištěné publikaci?

 • Rychlá a snadná orientace
  Díky hypertextovým odkazům, kterými jsem celý dokument opatřila, bude Vaše orientace a pohyb snadný a rychlý.
 • Vždy po ruce
  Odkaz na e-book najdete na svém e-mailu, takže s ním můžete pracovat odkudkoliv, i když zrovna nejste u svého počítače, stačí se přihlásit do e-mailu.
 • Praktické rady
  E-book jsem sestavila podle toho, co nejvíc používám já a moji klienti. Ano, mohly by v něm být i další věci, ale tyto funkce využijete opravdu nejvíc a proto je dobré je znát.
 • Vaše volba
  Je na Vás, jestli si e-book vytisknete, necháte jen v počítači nebo obojí. Někomu přece jen více vyhovuje varianta v pc, jinému tištěná.
Skvělá práce. Ani jsem nečekala, kolik má MS Word funkcí. Tato e-kniha je skvělým průvodcem, kde je vše vysvětleno jednoduše, že to pochopí naprosto každý. Tuto knihu mohu jen doporučit. Budete překvapeni, jak je word mocný nástroj, co vše v něm lze a ještě navíc jednoduše vytvořit. Děkuji za tohoto průvodce, je pro mě velkým přínosem.
Lenka

 Pusťte se do akce a tvořte své dokumenty s radostí! Já Vám s tím pomohu!

Jmenuji se Erika Čákorová,

jsem autorka projektu On-line s úsměvem, autorka NEKONEČNÉHO PLÁNOVAČE a také žena, která miluje výzvy!

Kdysi pro mě byl výzvou i Word. Poprvé jsem ho viděla, když mi bylo devět let. Asi jsem nebyla úplně normální dítě, protože když jsem dostala od svého strejdy svůj první počítač, nezajímaly mě hry, ale různé programy a to, co všechno umí.

A tak jsem se dostala k Wordu, v šesté třídě se stala třídní nástěnkářkou a pak už se to se mnou táhlo 🙂

Díky tomu jsem ale mohla později na základě své praxe sestavit tento e-book, kde najdete to nejdůležitější a navíc ve srozumitelné podobě.

Věřím, že Vám tento e-book opravdu pomůže stát se Pánem Wordu.

 

Vytvořte svůj dokument ve Wordu

bez problémů s nastavováním a přemýšlení, co dříve upravit... a kde to vlastně najít.

Provedu Vás KROK za KROKEM.

 

Cena e-booku je NYNÍ

390Kč

188Kč

Ještě

e-book získáte za zvýhodněnou cenu

Dobrý den Eriko, děkuji za e-book Pánem Wordu. Zkusila jsem pro začátek pár odkazů, které se dají interaktivně otevřít a je to bomba!! Je to opravdu velice hodnotný e-book. Ještě jednou moc děkuji a blahopřeji Vám, že jste vytvořila takovou potřebnou a velice pro hodnotnou pomůcku.
Ivana

Možná Vás teď napadá...

MOŽNÁ INFORMACE SEŽENU I LEVNĚJI

V e-booku jsou informace týkající se písma, obrázků a dalšího nastavení dokumentu, včetně kapitoly s praktickými ukázkami. Všechno pěkně pohromadě, navíc propojené odkazy- dostanete se tedy rychle, kam potřebujete. Informace můžete dohledávat na internetu, nebo v tištěných publikacích, zabere Vám to ale určitě mnohem více času než najít informaci v e-booku.

NEJSEM SI JISTÁ, JESTLI BY NEBYLA LEPŠÍ TIŠTĚNÁ PUBLIKACE

Výhodou tohoto e-booku je, že je proklikávací, to znamená, že kliknete na položku a automaticky se přesunete na stránku, na kterou chcete. Navíc si e-book můžete i vytisknout a můžete mít tak obě jeho podoby. Tištěnou i elektronickou. K elektronické máte navíc přístup odkudkoliv, protože na svém e-mailu na ni budete mít odkaz.

CO KDYŽ NEBUDU NĚČEMU ROZUMĚT?

Nebudete-li čemukoliv rozumět, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Jsem Vám k dispozici na e-mailu a na chatu, který se nachází na každé mé stránce webu.

Pohyb v e-booku = zn. snadno a rychle

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Další ohlasy uživatelů

Konečne som našiel návod, ktorý ma krok za krokom previedol tvorbou pútavého a prehľadného dokumentu vo Worde. Pri svojej práci často píšem manuály a návody práve vo Worde. Vďaka tomuto eBooku som schopný dnes napísať manuál za polovičný čas ako v minulosti a nemusím po jeh o napísaní robiť už také rozsiahle úpravy ako predtým. Každý, kto chce písať vo Worde rýchlo a graficky atraktívne, musí tento eBook mať.
Martin K.
Už mě nebaví pracovat ve wordu stylem pokus omyl a věčně něco předělávat nebo ztrácet data.Děkuji za tvůj úžasný ebook, který mi pomohl s tím být rychleji se svou prací hotová a více kreativně tvořit. Škoda, že jsem jej nečetla již v době, kdy jsem psala diplomovou práci. Je přehledný a výborně se v něm hledá.Děkuji
Miroslava K.
Děkuji za skvěle napsaný eBook Pánem Wordu. Pracuji s Wordem již několik let a mohu tudíž posoudit z vlastní praxe, že je v něm mnoho užitečných rad, které ocení jak začátečníci tak i pokročilí. Doporučuji každému, kdo chce objevovat přednosti a další skrytá tajemství Wordu. Tyto dovednosti pak může využít v zaměstnání i v různých situacích v životě.
Renata K.

Navíc získáte tyto bonusy

1 hodina konzultace týkající se Wordu

Máte strach, že se zaseknete nebo vám něco nepůjde?

K e-booku získáváte 1 hodinu skype konzultace (v hodnotě 500Kč) ZDARMA. Stačí napsat na e-mail erika@erikacakorova.cz a domluvit si termín :).
 

Video-návody ZDARMA

 

Pro lepší pochopení jsem u některých kapitol zařadila i video-návody, které Vám krok po kroku ukáží, jak co nastavit.

 

Poukaz na 100Kč na jakýkoliv můj e-book

 

Vážím si svých zákazníků

a proto ode mě dostanete dárkový poukaz v hodnotě 100Kč na nákup dalšího e-booku z mých stránek.

 

Přestaňte se trápit se svými dokumenty a práci s Wordem si ZAMILUJTE :)!

 

Neodkládejte své rozhodnutí na někdy, udělejte ho TEĎ!

 

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku a vykročte vstříc super dokumentům, pod které se rádi podepíšete.