E-book, video, vysílání, strategie... Projděte "onlajnem" s úsměvem :)

Čím začít???

Znáte těchto 5 věcí, které by měl vědět každý začínající on-line podnikatel?

Přidejte se také na:

Proč vysílat živě? Co nám živé vysílání může přinést?

Živé vysílání s Monikou Motyčkovou najdete ZDE.

Moni, můžeš se našim divákům představit a říct něco o sobě a o tom, co děláš?

Jmenuji si Monika Motyčková a jsem průvodkyně žen do jejich NITRA, proto aby se osvobodily od všeho zraňujícího, bolestivého a škodlivého a mohly žít spokojený a naplněný život.

Vím jaké to je, když nefunguje partnerský či jakýkoliv jiný osobní vztah, práce vás již nenaplňuje a vztahy jsou napjaté, či když ve vyšším věku toužíte po miminku.

Zažila jsem celou škálu strachů a již vím, že jediné co funguje je komunikace s nimi, A také vím, že vše nevyhovující je možné zlepšit, pokud se opravdově rozhodneme. 

NABÍZÍM VÁM PODPORU PŘI ZLEPŠOVÁNÍ VŠEHO, CO VÁM JIŽ NEVYHOVUJE, NESLOUŽÍ ČI CO VÁS ZRAŇUJE. Jak konkrétně vás mohu podpořit? Nabízím harmonizační konzultace, osobní energetické obrazy, meditace a prožitkové semináře. Na svých webových stránkách www.docmonikamotyckova.cz mám pro každého návštěvníka nachystaný dárek. Stačí vyplnit vaše jméno a mail a já vám zašlu ZDARMA harmonizační obrázek s poselstvím, který osobně vyberu vám na míru ze své databáze, na mail. Těším se na vás.

VÍCE O MONČE NAJDETE NA JEJÍCH STRÁNKÁCH (stačí kliknout na obrázek níže)

Co se ti líbí na živých vysíláních?

Na živých vysíláních mám moc ráda jejich přirozenost a přímý kontakt s posluchači. Je to úplně jiná energie než pustit natočené video či vložit napsaný článek. Živým vysíláním mohu inspirovat či na položené dotazy okamžitě reagovat. A díky živým vysíláním si posluchači mohou na mě udělat komplexní názor, jak působím, jestli to co říkám je v souladu s tím jak se chovám či tvářím, jestli jsem jim sympatická, apod.

Živá vysílání jsou také úžasným nástrojem poznání našich strachů. Zní to asi paradoxně, že na živých vysíláních se mi líbí poznání strachů. Ovšem cítím, že je důležité poznat vlastní strachy. Je to první krok k osvobození se od nich.

Když jsem na podzim 2018 zvažovala, že začnu s živými vysíláními, zjistila jsem, že mě nejvíce brzdí strach, že to technicky nezvládnu. Nicméně jsem se rozhodla, že do toho půjdu. A hned ten den jsem klasickou „nenáhodou“ objevila, že Erika Čákorová,  bude brzy otevírat kurz Vysíláme živě. A jelikož jsem v té době Eriku znala zprostředkovaně a na její práci byly velmi pozitivní ohlasy, neváhala jsem ani chvilku s koupí kurzu.

V kurzu jsem se naučila vše potřebné pro živá vysílání.  A jelikož kurz startoval v jeden konkrétní den, sešla se nás příjemná skupinka spolužáků, kteří se vzájemně podporovali. A velmi rychle přišel den D, kdy nás Erika vyzvala, ať si živé vysílání vyzkoušíme v uzavřené skupině, kterou vede. Neváhala jsem ani chvilku, mám moc ráda výzvy, a pokud mi něco dává smysl a baví mě to, tak jdu do toho. Měla jsem vše nachystané na živý vstup a pak přišel strach, strach, že budu směšná.

Strachy beru jako dobrého přítele, ale zlého pána a už vím, že útěk ani boj se strachem nemá smysl.  Tak jsem s ním začala komunikovat. Nejdříve jsem se ho zeptala: Co nejhoršího se může stát? A pro situaci, která by vznikla, jsem si připravila řešení, prostě bych živé vysílání smazala, respektive neuložila. No a pak jsem si dovolila, prožít si do morku kostí ten pocit, že už mám živé vysílání za sebou a jak jsem vše báječně zvládla.

To byl pro mě impuls jít do toho. Vysílání jsem zvládla, smazat ho nemusela a dokonce jsem si to i užila a byl to adrenalin. No a na strach, že budu směšná jsem se zaměřila i po vysílání a zjistila jeho příčinu, kterou jsem poté harmonizovala. Každopádně co je příjemné, na téma strach a jak ho zvládnout Erika v kurzu přímo pro živá vysílání myslela také a má připravená řešení.

Vysílání se dá použít k motivaci, podpoře, propagaci a k mnoha dalším „věcem“ … K čemu konkrétně vysílání používáš ty?

Živá vysílání používám, pokud chci sdělit svou úvahu a zkušenosti na něco co aktuálně řeší více žen (služby poskytuji pouze ženám). Na témata na která se mě ženy ptají v komentářích, zprávách či co je častým tématem u harmonizačních konzultací, které poskytuji.

Vysílám na své Facebookové zdi a od ukončení kurzu Vysíláme ŽIVĚ jsem za přibližně 2,5 měsíce realizovala již 5 živých vysílání. Což považuji za příjemné odstartování této nové zkušenosti v mém profesním životě.

Máš nějaké vysílací plány do budoucna?

Ano. Již jsem se rozhodla, že živá vysílání zařadím do svého pracovního života a to pravidelně. Konkrétně budu živě vysílat minimálně 1x za 14 dní a to v pátek. Moje nejbližší živé vysílání proběhne již tento pátek 25.1.2019 v 10:00h. na téma Co je to vlastně to zrcadlení? Co konkrétně to znamená soustředit se hlavně sama na sebe? Není to sobecké?

Kromě vysílání na aktuální témata, živé vstupy plánuji využívat také na informování mých posluchaček o pořádaných akcích. A také chci zkusit krátké meditace při živých vysíláních. Toto ještě nemám vyzkoušeno a tak se těším, co nového mi tato zkušenost přinese.

Komu bys živé vysílání doporučila a komu naopak nedoporučila?

Živá vysílání doporučuji všem, kteří chtějí inspirovat svými zkušenostmi či úvahami. Takže vlastně každému z nás, jelikož vím, že každý má co říct a je v něčem výjimečný a jedinečný. A nerozhoduje, kolik máme titulů, kurzů či certifikátů, zda pleteme svetry, konzultujeme či tvoříme zahrady a nerozhoduje ani to, jak obratní jsme řečníci.

Jediné co nám přinese úspěch v živých vysíláních je, že budeme upřímní a přirození. A nervózní je při živém vysílání každý. Akorát na někom je to vidět více a na druhém méně. A navíc máme velkou výhodu, že se můžeme nechat podpořit, třeba právě účastí v kurzu, který právě otevírá Erika.

Tak nám přeju hodně štěstí při našich živých vstupech. Mějte se krásně.

Chcete vysílat, ale nechcete na to být sami? Přidejte se k nám :).

Erika Čákorová

Autorka projektu E-BOOK s úsměvem a projektu Vysíláme živě. Napsala několik  e-booků: Jak upravit e-book ve WORDU10 věcí, které byste měli vědět při tvorbě e-booku
5 kroků k úspěšnému e-booku, 3 Pomocníci, kteří usnadní Vaši práci 
ve Wordu a Pánem Wordu... (všechny si je můžete prohlédnout ZDE).

Autorka on-line kurzů ÚSPĚŠNÝ E-BOOKPŘITAŽLIVÝ E-BOOKVYSÍLÁME ŽIVĚ a Úprava videa v Camtasia studiu.

Jejím aktuálně posledním dílkem je TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ.

Také upravuje e-booky  a weby.

Celý její příběh si můžete přečíst ZDE.

Komentáře