E-book, video, vysílání, strategie... Projděte "onlajnem" s úsměvem :)

Čím začít???

Znáte těchto 5 věcí, které by měl vědět každý začínající on-line podnikatel?

Přidejte se také na:

Různá záhlaví

Říkali jste si někdy, že by bylo fajn mít na různých stránkách odlišná záhlaví a zápatí, ať už v jiných podobách nebo někde vynechané, ale nakonec jste to nechali, jak to je, protože jste nevěděli, jak se něco takového nastavuje?

Jak nastavíte různá záhlaví v rámci jednoho dokumentu?

Nejprve musíte do dokumentu záhlaví vložit. To uděláte tak, že najedete na záložku Vložení, kde vyberete Záhlaví. Toto vložené záhlaví si upravíte. Můžete přidávat různé barvy a text.

Na stránce, kde chcete mít záhlaví jiné, pak musíte vložit konec. Pozor ale, není jedno jaký. Na záložce Rozložení stránky (1.), rozkliknete nabídku u ikonky Konce (2.) a vyberete Konce oddílů, Další stránka (3.).

sloupce od strany x

Když na stránce, kam jste vložili konec začnete záhlaví měnit, na dalších stranách se vám objeví takové, jaké jste nově vytvořili, na stránkách před vloženým koncem ale zůstane záhlaví původní.

Téma záhlaví, zápatí a číslování stránek, ať už od začátku dokumentu nebo od určité strany rozebírám podrobně ve videích a textu např. v on-line kurzu Word pro začátečníky a mírně pokročilé nebo v on-line kurzu PŘITAŽLIVÝ E-BOOK, který je sice zaměřen především na tvorbu e-booku, jeho kapitoly ale využijete i při tvorbě dalších dokumentů.

Chcete se naučit pracovat s Wordem?

Upravujete e-book?

Pak by se Vám mohly hodit tyto e-booky:

Líbil se Vám návod? Dozvěděli jste se něco nového? Dejte mu LIKE 👍

Erika Čákorová

Autorka projektu E-BOOK s úsměvem a projektu Vysíláme živě. Napsala několik  e-booků: Jak upravit e-book ve WORDU10 věcí, které byste měli vědět při tvorbě e-booku
5 kroků k úspěšnému e-booku, 3 Pomocníci, kteří usnadní Vaši práci 
ve Wordu a Pánem Wordu... (všechny si je můžete prohlédnout ZDE).

Autorka on-line kurzů ÚSPĚŠNÝ E-BOOKPŘITAŽLIVÝ E-BOOKVYSÍLÁME ŽIVĚ a Úprava videa v Camtasia studiu.

Jejím aktuálně posledním dílkem je TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ.

Také upravuje e-booky  a weby.

Celý její příběh si můžete přečíst ZDE.

Komentáře