Máš pocit, že abys měla nového zákazníka, musíš se skoro "doprošovat"?

Ať děláš, co děláš, noví zákazníci nechodí, nebo jen velmi málo?

Co to zkusit jinak?

Přitahuj do podnikání nadšené klienty a zákazníky,

kteří se k Tobě rádi opakovaně vrací

  • Už Ti dochází nápady, jak nové zákazníky zaujmout?
  • Vyzkoušela jsi snad desítky strategií, ale nic nefungovalo?
  • Říkáš si, že na to asi nemáš buňky a jestli nebude lepší s podnikáním skončit?

Věř tomu, že v tom nejsi sama! Má to tak spousta on-line podnikatelek...

Vidím to velice často kolem sebe, u klientek, které ke mně přijdou a měla jsem to tak i já. Dokonce jsem i uvažovala o tom, že se na to vykašlu, že už to prostě nedám, nemá to cenu. Měla jsem pocit, že nic nefunguje...

V momentě, kdy jsem se z těchto pocitů "vyhrabala" a nabrala druhý dech, dala jsem se do studia- Energetické principy, Human design a marketing. Když jsem si pak zhodnotila, co všechno jsem dělala a neměla dělat a nedělala a měla dělat, musela jsem se smát. Dokonce jsem uvažovala nad tím, jak to, že mi to podnikání do té doby vůbec nějak vydělávalo :D.

No, a tak jsem to, co jsem se naučila začala aplikovat do praxe a výsledky přicházely. A když to fungovalo mně, otestovala jsem si to i na svých klientech (s jejich svolením samozřejmě) a i u nich se dostavily výsledky.

Pokračovala jsem tedy dál a na tohle téma vytvořila kurz. A i v něm jeho účastníci zaznamenali změny a získali jiný pohled na věc. A především zjistili, co mají dělat a jak, aby přitahovali do podnikání své klienty.

Ověřila jsem si tedy, že to funguje a toto know-how

Nabízím nyní ZDARMA i Tobě...

5 TIPŮ, které Ti prozradím ZDARMA + 1 BONUSOVÝ

 v přehledném videu s praktickými příklady.

Navíc ode mě jako bonus dostaneš pracovní listy + check-list, díky němuž odhalíš, co potřebuješ aplikovat do praxe a díky tomu přitahovat své zákazníky.

Ještě váháš, jestli do toho jít?

Rozumím Ti, nabídek kolem je spousta. Na druhou stranu, věřím, že tahle je něčím jedinečná. Propojuji totiž praktickou- strategickou stránku se stránkou energetickou -na příklad typologií podle Human Designu.

Navíc si všechno uvedeme na příkladech, aby sis to lépe představila a nezůstala u teorie, ale rozuměla tomu, co dělat v praxi. 

5 TIPŮ + 1 BONUSOVÝ

Ve kterých si řekneme, co ano, co ne a PROČ. Zaměříme se na komunikaci, různé typy publika. Koukneme na to, jak nám v práci s klienty může pomoct Human design a další.

Pracovní listy + checklist

= Ti pomohou zorientovat se konkrétně ve tvém podnikání a to, co se dozvíš ve videu si tak napasuješ přímo na svou situaci.

Pár slov od mých klientů...