VIDEO V AVS4YOU

 • Jak vytvořit video?
 • Jak si video upravit? Sestříhat?
 • Jak přidat efekty?
 • Jaké potřebuji vybavení?
 • Co bych měl(a) vědět, než se dám do natáčení?

ODPOVĚDI NA TYTO OTÁZKY VÁM PROZRADÍM 🙂

 • Potřebujete videa na FB?
 • Chcete rozproudit svůj YouTube kanál?
 • Potřebujete si upravit živá vysílání nebo webináře?
 • Plánujete vytvořit on-line kurz?

Ne v každém on-line kurzu musí být videa. Už jsem i takové viděla a menší hodnotu rozhodně neměly... Já jsem ale toho názoru, že videa jsou něčím, co kurz může oživit, pozvednout a v některých kurzech se dokonce bez video-návodů neobejdeme (jako třeba v tomto... :D).

A proto, pokud jste rozhodnuti své kurzy obohatit i videem (ať už svým nebo natočenou obrazovkou), přidat do videí různé efekty, úvodní obrazovky, efekty kurzoru myši a podobně a nevíte, jak na to, toto se Vám bude hodit :).

O čem že je řeč?

O on-line programu, kde se naučíte "kouzlit s videem" v programu AVS4YOU.

Co spolu projdeme a naučíme se?

 • Omrkneme vybavení, které (je/není) potřeba.
  Za dobu, co natáčím online kurzy jsem některé věci vychytala :). Začínala jsem pouze s notebookem, bez mikrofonu, světel... I to se dá, ale v tomto kurzu se s Vámi podělím o tipy na vybavení, které je podle mě super mít. Nemusíte se bát, že by Vás vyšlo na statisíce, to určitě ne. Na druhou stranu, pokud chcete natáčet, tvořit kurzy, dělat vysílání a webináře, vyplatí se investovat ;).
 • Tipy a triky.
  Videa už natáčím téměř tři roky. Už vím, jak natočit video, aby se pak dobře upravovalo a musím říct, že mi chvilku trvalo na nějaké vychytávky si přijít. Také přiznám, že má první videa byla.. no, mírně řečeno otřesná. Nyní už s natáčením a úpravami nemám problém, ale abyste nemuseli postupovat cestou "pokus/omyl", podělím se s vámi o svoje "vychytávky".
 • Kam umístit kameru? Světla? Co dát do pozadí?
  Otázky, které řeším se svými klienty celkem často a proto odpovědi na ně padnou i zde :).
 • Jasné a přehledné video-návody.
  Moje vidoenávody mají lidi rádi. Jsou jasné, výstižné, bez nudné omáčky, na druhou stranu, dokážou se podle nich orientovat a tvořit i lidé, kteří se s technikou úplně nekamarádí (nebo nekamarádili, dokud neprošli některým z mých kurzů :)).
 • Opakovací textové návody.
  Videonávody jsou super, ale sama vím, že když už něco dělám po x-té, nepotřebuji komplet návod toho, kam kdy kliknout, stačí mi jen "naťuknout". Při tvorbě dalších kurzů tedy nepotřebujete opět koukat na videa (pokud nechcete), stačí textové opáčko. Tím ušetříte čas.
 • Moje pomoc a podpora
  V rámci kurzu nabízím účastníkům i svou pomocnou ruku a podporu. Pokud potřebujete něco dovysvětlit, nebo projít individuálně, jsem vám k dispozici na Skype (po předchozí domluvě).

Kdo jsem a jak vznikl tento kurz?

Jmenuji se Erika Čákorová, jsem on-line podnikatelka, autorka projektu On-line s úsměvem, jehož součástí je několik on-line kurzů.

A při své práci považuji videa za opravdu nezbytná. Točím rozhovory, materiály pro on-line kurzy, videa upravuji a stříhám a staly se téměř nepostradatelnou součástí mé práce.

Tento kurz, stejně jako mnohé další,vznikl na přání, sice vyřčené už před dobou, ale až nyní nastal správný čas pro spuštění kurzu.

0
♥ lidí už prošlo mými on-line kurzy (někteří i několika) ♥

Co potřebuji, abych se mohl(a) kurzu zúčastnit?

Abyste mohli postupovat společně s videonávody v kurzu, je potřeba pořídit si program AVS4YOU. Jeho pořizovací cena je cca 900 - 1600Kč... Rozhodující je, zda chcete program na rok nebo na neomezenou dobu. (záleží také na tom, zda chytnete akci a jakou zrovna. Já ho před rokem kupovala za cenu kolem 800Kč. Akce bývají celkem často, ale i tak je jho pořizovací cena oproti jiným naprosto super).

Je samozřejmě i varianta, že si kurz projdete a pak až budete natáčet, to ale DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Mám s tím u svých klientů také zkušenost a vždy je lepší postupovat krůček po krůčku s kurzem.

Potřebujete také zařízení s připojením k internetu, protože on-line kurz poběží v uzavřené členské sekci, do které dostanete přístup.

A to je pro začátek všechno :). To by celkem šlo, co myslíte? 🙂

Proč zrovna AVS4YOU?

Videa jsem upravovala v Camtasia studiu i AVS4YOU (samozřejmě programů existuje spousta!). AVS4YOU mi přijde cenově dostupnější, funkcemi s Camtasia studiem celkem srovnatelné a uživatelsky pohodlné. Navíc při koupi dostanete nejen video editor, ale i balíček dalších programů- convertor, program na úpravu zvuku a další. Těmi se ale zde zabývat nebudeme.

V tomto kurzu nám půjde o VIDEO.

 • Příjemná pořizovací cena.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Jednoduché a intuitivní ovládání.
 • Spousta efektů a funkcí.
 • Natočíte v něm obrazovku, video i nahrajete samostatně zvuk. Všechno na jednom místě :).

Jaké zkušenosti mají lidé s mými produkty?

Eriko, poslechla jsem si zatím dvě videa a musím říci, že jsem opět ráda, že jsem v kurzu. Tvoje zaujetí pro téma, lidskost, upřímnost a touha pomáhat, je skvělá, prostě srdce na dlani. Těším se na další pokračování...
Marta
Po živých vysíláních jsem předtím pokukovala už měsíce, ale obávala jsem se, že bych něco takového nedokázala nikdy technicky nastavit. A taky že bych umřela hrůzou pak během vysílání, kdyby se to nějak zadrhlo, spadlo, nebo jsem zapomněla, co vlastně chci divákům říct. Bez Eriky bych se odhodlávala minimálně další rok a ztratila zbytečně tolik cenného času! Erice se ale podařila neuvěřitelná věc! Dokázala vytvořit kurz, v němž je nejen všechno vysvětlené dokonale „po lopatě“ a názorně (videa, obrázky, šipky, popisy), ale taky díky Eričině laskavému a současně rozhodnému vedení k cíli kurz rozptyluje všechny obavy. Takže díky kurzu Vydělávejte live jsem se i já nakonec rozhodla, že začnu vysílat živě a to dokonce pravidelně! Ještě v průběhu kurzu jsem si začala domlouvat hosty na svá vlastní LIVE vysílání. A co bych fakt nečekala – už se na to nesmírně těším :).
Jolana
Kurz úspěšný e-book můžu doporučit každému, kdo se potýká s dokončením svého vlastního e-booku, ať už je důvod jakýkoliv. Než jsem vstoupila k Erice do kurzu, tak jsem měla rozepsané asi 4 e-booky, ale ani jeden se mi nepodařilo dotáhnout až do konce. Buď jsem je nedokončila nebo u mě převážily pochybnosti, jestli takový e-book vůbec poslat do světa. Až po absolvování kurzu jsem e-book úspěšně dokončila a dnes se těším z toho, že má své první čtenáře. Erika má totiž úžasný dar. Dokáže podpořit v tu pravou chvíli, přimět vás k tomu, aby jste jednali i navzdory pochybnostem. Zároveň vás provede nejrůznějšími technikáliemi, a to velmi názorně a srozumitelně. To, jak je kurz sestaven, na mě působí tak, že Erice skutečně záleží na tom, aby i naše e-booky byly úspěšné. PS: Jsem opravdu ráda, že jsem Tě díky tomuto kurzu mohla poznat. Moc jsi mi pomohla. Děkuji.
Jana
Eriko!!! Tak jsem informativně skoukla celý Tvůj kurz a jsem šťastná, protože teprve teď jsem poprvé zažila ten pocit, že to zvládnu. Konečně si nemyslím, že jsem asi techno-blbka, co nic nechápe a absolutně jsem se uklidnila, že to s Tvým výkladem a možnou pomocí můžu dát. Poprvé je to pro mě "stravitelné". Příští týden jdu bohužel na operaci, ale PC si beru s sebou a uvidíme! Rozhodně jsi mi dodala spoustu sebedůvěry a energie do další práce, se kterou se potýkám už 3 roky! Díky moc!
Dáša
Milá Eriko, už jsem s tebou, krůček po krůčku, prošla hned několika kurzy. Všechny byly super a hodně jsem se v nich díky tobě naučila. Proto jsem ani minutu neváhala a přihlásila se do dalšího, tentokrát na tvorbu a úpravu videí. Co si budeme povídat, videa hýbou online světem. A kdo je netočí, jako by ani nebyl. Ale pozor! Natočit video a NATOČIT POUTAVÉ VIDEO – to je velký rozdíl! Bez tebe bych nikdy nepřišla na všechny ty fígle a vychytávky, které se dají s natočeným videem dál dělat. Díky tvým srozumitelným návodům už si s tím umím poradit. Své kurzy tvoříš s pochopením a láskou a je to na nich znát. Víš, o čem mluvíš, všechno máš odzkoušeno na vlastní klávesnici. 🙂 Už se moc těším, jak budou mí fanoušci a klienti nadšeni! Ze srdce děkuji.
Erika

Jaká je cena on-line kurzu?

Cena on-line kurzu Video v AVS4YOU je:

1480 Kč

Kurz nyní získáte s 50% slevou!

Stačí do formuláře pro objednávku napsat slevový kód: sleva50kurzy a kliknout na tlačítko UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD. Vaše cena se po kliknutí přepočítá.

Jak to bude probíhat?

Kurz bude otevřený celý najednou a k dispozici budete mít mou pomocnou ruku. Takže cokoliv by vám nebylo jasné, můžeme spolu konzultovat. 

Kdy dostanu do kurzu přístup?

Přístup dostanete IHNED po zaplacení kurzu a spárování plateb.

JAK SE ROZHODNETE?

Chcete jít po prošlapané cestičce?

Chcete videa tvořit  a upravovat snadno, s lehkostí, prakticky a efektivně?

TAK PAK NENÍ NA CO ČEKAT 

a těším se na Vás uvnitř 😉