Chceš se v podnikání přestat plácat a začít vydělávat?

Potřebuješ do svého podnikání vnést řád?

Hledáš někoho, kdo se na Tvé podnikání podívá z nadhledu a nasměruje Tě?

Pak pro Tebe mám dobrou zprávu!

Jsi tu správně :)))

 • Jsi na začátku a hledáš možnosti? A chceš si svou podnikatelskou cestu zkrátit? Vyhnout se zbytečným přešlapům a "vzít to k cíli pěkně po rovince?"

 • Už podnikáš, ale není to ono? Stále to někde drhne? Energie, kterou vynaložíš neodpovídá výsledkům v realitě?

 • Jsi zaseklá a nevíš, jak dál? S podnikáním jsi sice začala, ale po cestě jsi se prostě zasekla na mrtvém bodě a nevíš jak dál? Možná dokonce přemýšlíš o tom, jestli to má celé vůbec cenu? Je tohleto pro Tebe?

💫 Můžu Ti můžu pomoct...

Protože tohle všechno moc dobře znám, bohužel :/

Respektive... Bohužel pro mě, bohudík pro Tebe. Víš proč? Protože přesně proto, že jsem si těmihle situacemi sama prošla, moc dobře vím, jak Ti je. A nejen to, taky vím, jak z toho ven.

Ne, ne, nečekej žádné všeobecné strategie, univerzální návody, nic neříkající omáčku. Nic takového. Právě naopak zaměříme se přímo na Tebe!  Zaměříme se na Tvoje vnitřní nastavení, Tvoje nasměrování na cestě, ale i na technickou stránku a strategie. Protože byť má někdo pocit, že to je "fuj", je to k fungujícímu podnikání potřeba.

Vneseme do Tvého podnikání světlo, smysl a řád. A teď si asi říkáš, proč tohle, jestli to nejsou nějaké "líbivé bláboly" :))). Chápu, chápu, nejsou, hned to vysvětlím. Často se u klientek setkávám s tím, že jejich podnikání je "kus o voze" a druhý "o koze". Chybí návaznosti, souvislosti, propojení a tím pádem jsou nečitelné. Často i samy pro sebe, natož pro své klienty. Co se pak stane, když už k nim klient přijde a neví, co dostane? ODEJDE.

Proč řád? Takové ošklivé slovo. Já nevím proč mi u tohohle slova naskakuje "Igor Hnízdo". Tak ne, neboj, nebudu jako Igor. Uvidíš, že se Ti dokonce řád zalíbí. Pokud chceš, aby klienti neodcházeli a četli dál (a následně s Tebou chtěli spolupracovat a nakupovat), je potřeba poladit komunikaci s klienty tak, aby byla smysluplná.

A taky je potřeba, aby pro ně byly jasné činnosti, které děláš. A pokud máš web, aby byl jasný, srozumitelný a orientovaný na zákazníka! Otřepané "jmenuji se Jasněnka Nováková a jsem koučka" na první straně webu je sice pecka, ale bohužel to lidi moc nezajímá. No a tam onlajňačky narážejí. Samozřejmě to ale není jen tím, to je jasné :).

Každopádně my spolu tyhle zdánlivě nepodstatné věci "opravíme" a uvidíš, kam je potřeba dávat pozornost a kde naopak plýtváš svým časem.

A ještě než se vyděsíš a nabudeš dojmu, že Tě budu "strkat" někam, kde to nebudeš Ty a ztratíš sama sebe...

Chci Ti říct, že nebudu :D. Za prvé by to nemělo cenu, protože co nechce klient a není s ním v souladu, nemá stejně cenu a za druhé (a to jsem možná měla zmínit za prvé :))) Pracuji v souladu s Human Designem a jeho typologií, sama pro sebe také s genovými klíči a numerologií. Tudíž určitě nepasuju lidi do nějakých rolí.

Spíš naopak, sundáváme masky a často spolu nahlédneme na věci, které jim dříve nebyly jasné, nedávaly jim smysl a když je s nimi proberu, začne se jim obraz pomalu, ale jistě skládat. A protože jsem Projektor. nejen že se dokážu na druhé lidi nacítit, často v nich vidím to, co nevidí oni sami. No, pro někoho to může být děsivé, tomu rozumím, každopádně taky dost prospěšné, jak se ukazuje při mé práci :))).

 

Co to tedy vlastně je?

Konzultace? Koučink? Mentoring? Terapie? Pomoc s technickou stránkou? 

Nerada to definuji a jsem si plně vědoma toho, že to může vypadat jako "kočko-pes" :). A pokud chceš jet striktně podle něčeho a mít jasně definované, co to je, pravděpodobně se nedomluvíme.

Pro mě je důležitější, aby se klientka posunula v podnikání, než definice toho, co že to vlastně je a jedeme prostě intuitivně. Když navnímám, že je potřeba na něco se podívat a klient souhlasí (nic nedělám bez souhlasu klienta), podíváme se na přesvědčení, strachy, bloky. Když vnímám, že řešení zná, ale potřebuje k němu jen dovést, je to vlastně koučink a když potřebuje rady z oblasti, kterou sám ještě neprošel, třeba tvoří první kampaň, je to mentoring :).

No a protože jsem i celkem dobrá co se týká technické stránky onlajnu, je pro mě v pohodě se s klientem podívat i na různá nastavení, které potřebuje k tomu, aby se posunul dál.

Důležité pro mě je, aby spolupráce byla WIN-WIN.

 

DŮLEŽITÉ! Tohle si PROSÍM STOPROCENTNĚ přečti!

Ještě, než se podíváme na to, jak to může vypadat, kam můžeš dojít a tak, je pro mě důležité, abys věděla, že to nebude zadarmo. Nejen, že po Tobě budu chtít peníze, ale taky po Tobě budu chtít práci. Díky některým energetickým "prvkům" se můžeme pohnout dál, ale pokud čekáš, že přijdeš, posadíš se, já mávnu kouzelnou hůlkou a Tobě podnikání pofrčí jak namazaný stroj, dál prosím už ani nečti.

Možná bych měla větší úspěch s tím, kdybych naslibovala hory doly, ovšem pouze do doby, než by se provalilo, že takhle to prostě nefunguje. Pokud chceš, aby to frčelo, budeš muset máknout. To za Tebe neudělám ani já, ani Tvoji rodiče, ani Tvoje děti. Pouze TY! Ty jsi zodpovědná za svůj život, Ty jsi paní svého života. Ty jsi tvůrkyní své reality.

Můžeme si samozřejmě sednout a pěkně si popovídat o životě, ale nejsem si jistá, že se Ti díky tomu rozeběhne podnikání. Teda jsem, NEROZJEDE. Párkrát jsem to zkoušela, že jsem si takhle pokecala s kámoškou a tajně si přála, že se třeba něco hne? No, nehlo, konec konců i tuhle hrozně dlouhou prodejku jsem nakonec musela vymyslet a vytvořit sama :D. Z toho tedy vyplývá, že i já "musím makat" a nemám kouzelnou hůlku. :)))

Pro Tvou představu, jen vloni jsem absolvovala kurz energetického podnikání, nechala si načíst dary duše, čistila asi milion humusů ukrytých v mém nitru, absolvovala kurz na poladění finančního mindsetu, prošla workshopem na umění prodeje, dalším na komunikaci a strategie, taky jsem studovala Human Design, no a ke konci roku si šoupla ještě kurz marketingu a to jen převážně v druhé půlce roku, takže jsem možná ještě i na něco zapomněla.

Takový kvantum Ty dělat nemusíš, protože jsem to absolvovala za Tebe :D. Chci Ti jen ukázat, že "samo se to prostě ne to.... nestane."

 

Pokud s tím jsi v pohodě, pokračuj ve čtení, je toho tam ještě dost :)))

Zkušenosti klientů s mou prací a podporou

Jaký může být výstup z naší spolupráce?

Např. Představ si, že vytvoříš kurz, nebo cokoliv jiného a Tvoji klienti takhle reagují

Nebo si představ, jak Tvoje podnikání frčí na plné obrátky.

Jaké by to bylo?

 • Vždy mít dostatek na zaplacení nákladů? Ba dokonce vždy více, než potřebuješ?
 • Nastavit procesy, které budou generovat zisk i když Ty spíš?
 • Mít prostor sama pro sebe? Pro rodinu?
 • Být v klidu a pohodičce, užívat si život a ne se neustále za něčím honit?
 • Plnit si své sny?
 • Pomáhat druhým lidem?

Říkáš, že by to bylo fajn, ale...

Co dělat? Jak na to? Do čeho se pustit nejdřív, co počká a... dává to vůbec celé smysl? A je tohle podnikání pro mě? Nejsem na to moc stará, moc mladá, moc hubená, moc tlustá, nemám si změnit účes??? Jasně, pokud už mě znáš, víš, že záměrně přeháním. 

„Jediný limit, který máš, je ten, který si sám vytvoříš.“ Robin S. Sharma

Takže pokud máš pocit, že na to nemáš, že to nedáš, není to pro Tebe, jsi na to moc _______. Asi to tak bude.

Abys uspěla, potřebuješ se rozhodnout pro to, že uspěješ a nezastaví Tě nic, dokud nedojdeš "do cíle".

Co bych dnes udělala jinak...

kdybych měla možnost svému minulému já poradit?

1. Našla bych si někoho, kdo mi pomůže, podívá se na můj projekt z nadhledu a nasměruje mě tam, kam potřebuji. Často totiž mají onlajňačky pocit, že dělají všechno, ale nic nefunguje. Bývá to zpravidla tím, že sice dělají "všechno", ale málo z toho, co by vedlo k jejich stanovenému cíli.

2. Pracovala na strategiích, ale i na svém nastavení a energii, protože to je megadůležitý. Protože jsem se vždycky "sekla" buď u jednoho, nebo u druhého a prostě jsem to nedokázala propojit. Až ve chvíli, kdy se to povedlo, začaly se dít věci.

3. Přestala bych přeskakovat z jednoho na druhé a dala všemu ucelený rámec, který dává smysl. Když se mi něco "nepovedlo", jak jsem si představovala, zpravidla prodejní akce, šla jsem měnit produkt. Ne pilovat prodej. Taková absurdita. Lidi byli nadšení z mých kurzů a já je chrlila jak na běžícím páse, protože jsem je neuměla prodat. Tehdy jsem místo toho měla pracovat úplně na něčem jiném, než jsem si sama myslela. A to tak má mnoho lidí. Chybí jim nadhled.

Co Ti teď nabízím já? ❤️

 • Omrknu Tvůj projekt nebo stávající podnikání z nadhledu.
 • Strávíme společně čas, kdy INDIVIDUÁLNĚ zapracujeme na Tvém akčním plánu a já dohlédnu na to, zda ho opravdu plníš :).
 • Podíváme se na to, zda si něčím nebráníš úspěchu.
 • Posuneme Tvoje podnikání :).

 

Je to pro Tebe, pokud:

 • Víš, že samo se to neto a že je prostě potřeba i něco udělat,
 • chceš se posunout kupředu a neplácat se v tom samém stále dokola,
 • víš, že co vyzařuješ, to přitahuješ a jsi na tom ochotná zapracovat,
 • je Ti jasné, že já ti můžu ukázat směr, maximálně tě podpořit, předat ti, co vím a umím, ale že to hlavní bude na Tobě.

NENÍ to pro Tebe, pokud:

 • Tě baví se v podnikání plácat (to není vtip, někdo si v tom prostě libuje),
 • máš podnikání rozjeté a jsi v pohodě,
 • nejsi ochotná(ý) pro svoje podnikání máknout,
 • chceš čekat a čekat a odkládat rozjezd na až... "za 5 let, 10... Nikdy" (to Tě nechci děsit, to tak prostě je),
 • nechceš poslouchat někoho, jak Ti do toho "kecá" a může Ti dát dobrou radu, díky které se posuneš dál.

Co na konzultacích např. řešíme?

 • Individuální nastavení strategií,
 • textace mailů ke kampaním a produktům zdarma,
 • magnet a následná mailová kampaň,
 • komunikace s publikem, osovení a následná práce s potenciálním klientem,
 • technická nastavení (produkt zdarma, prodejní produkt, reklama, sociální sítě),
 • weby (srozumitelnost, grafická stránka, struktura, návaznost)
 • kompletní postup při prodejních akcích (rozplánování kampaní, příspěvky, maily a jejich textace, obrázky..)
 • osobní bloky, přesvědčení a nastavení, které ti brání posunout se dál,
 • zaměření se na tvé silné stránky podle Human designu a genových klíčů,
 • prodejní stránky, landing page (přistávací stránky pro magnet)
 • sociální sítě- srozumitelnost, návaznost a typ příspěvků,
 • reklama a její "naklikání" (texty, obrázky, nastavení) a další.

Příklad Lenky a její kampaně

Lenka sice podnikání měla, ale stále byla tak nějak v začátcích. Nemohla se pohnout z místa přesto, že absolvovala x placených kurzů a programů. A požádala mě o moje VIP konzultace.
Její databáze byla měsíce "u ledu" a učila se v té době s novým mailovým responderem. Chtěla spustit kurz, ale netušila, jak udělat "kampaň". Jak a co napsat do mailů, jak si to časově rozplánovat, co dát na prodejku, aby byla funkční, atd., atd.
 
BĚHEM 4 KONZULTACÍ JSME:

 • Stanovily cíle a řekly si, jak budeme postupovat.
 • Posvítily si na její aktivity a obsah na FB (ve stránce a ve skupině).
 • Řekly si, jak postupovat dále na sociálních sítích.
 • Upravily prodejní stránku tak, aby na ní byly důležité informace, měla návaznost a její obsah dával smysl.
 • Daly dohromady e-maily ke kampani- obsah, prokliky, všechno.
 • Naplánovaly rozesílku na konkrétní termíny.
   
  A už to frčelo. Dokonce i bez FB reklamy :))).

PRO PŘÍŠTĚ:

 • Už má Lenka připravené maily a obsah, který může opakovaně použít pro další kampaň (kurz bude spouštět jen jednou za rok).
 • Ví, že potřebuje pracovat se skupinkou i mailingem, oslovovat nové lidi.
 • Ví, na co se soustředit na prodejních stránkách. Na jaký obsah, jaká sdělení a co je smysluplnost sdělení na prodejní stránce.
 • Ví, že je možné příště začlenit do kampaně ještě FB reklamu a díky tomu navýšit počet sledujících i nakupujících.

Kdo jsem a proč právě já?

Jmenuji se Erika Čákorová a v on-line jsem od 2016.

Jsem podnikatelka, mentorka a  pomáhám ženám na cestě k jejich snům a něco Ti povím... Za tu dobu jsem podnikání jednou málem vzdala, protože nefungovalo a podruhé takřka pohřbila, protože jsem se ocitla v situaci, kdy jsem nebyla schopna téměř pracovat.

ALE DNESKA JSEM TU! Dokázala jsem to! Postavila jsem na nohy opět sama sebe... I svoje podnikání. A to i přes to, že tomu už skoro nikdo z mého okolí nevěřil.

A víš co? Nebylo to snadné, ale jsem za to vděčná. Protože i díky tomu můžu teď pomoct Tobě. 

Navíc jsem za svou cestu poznala důležitost i jiných věcí, než jsou jen strategie a "tvrdej byznys". Protože pokud máte svou hlavu nastavenou na neúspěch, chudobu a další, pravděpodobně neuspějete. Je tedy potřeba pracovat na sobě i v jiných rovinách.

S čím konkrétně Ti tedy mohu pomoct?

 • Podívám se na Tvoje podnikání z nadhledu a zhodnotíme, co hotové máš, nemáš, co funguje, nefunguje a především PROČ.
 • Mrkneme na technická nastavení, která potřebuješ ke svému podnikání.
 • Určíme si akční kroky k dosažení Tvého cíle.
 • Zaměříme se i na nastavení Tvojí mysli.
 • Podíváme se na Tvojí mapu Human designu a na to, jak být v souladu sama se sebou. V osobním životě i podnikání.
Chtěla bych vyjádřit poděkování a obdiv paní Erice. Po pravdě je to jediný člověk., který mi dokázal nějakým způsobem posunout dál. Díky ní jsem jsem objevila mnoho dalších informací, které jsem potřebovala. Cítím, že svou práci dělá velmi profesionálně opravdu s úsměvem a hlavně od srdce. Mohu její služby vřele doporučit.
Jana Grohmanová

Co díky spolupráci získáš?

 • Posuneš svoje podnikání na další level, popř. úspěšně s ním začneš podle plánu.
 • Získáš hromadu času, kterou bys strávila plácáním se v různých strategiích, metodách a přístupem pokus/omyl. Vybereme tu, která Ti bude pasovat.
 • Budu Tvou mentorkou, díky které na to nebudeš sama.
 • V individuálních konzultacích si vždy řekneme, co a jak dál a zhodnotíme předchozí činnosti.
 • Posvítíme si na bloky, kterými si bráníš v posunu, nebo v rychlejším posunu.

Jak to probíhá po uzavření spolupráce?

 • Stanovíme si individuální termín, kdy se budu plně věnovat jen Tobě.
 • Probereme, s čím Ti můžu pomoct (technicky, strategicky, atd. :)).
 • Nastavíme si cíle.
 • Stanovíme "akční plán".
 • Každý týden se zaměříme na pokrok, splněné cíle a posuneme se zase dál.

Cena za balíček 4 on-line sezení:

11.888Kč

Lze platit i na splátky

Délka jednoho setkání je cca 70-90 minut.

Chceš jít opravdu kupředu? Dát dohromady svoje nefunkční podnikání? Položit základy novému podnikání? Mít po boku někoho, kdo Ti v začátcích pomůže a nebudeš v tom sama?

Pokud se chceš nejprve spojit on-line a zjistit, zda spolupráce ladí, napiš mi:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Těším se na naši společnou cestu,

Erika