🤦‍♀️ Děsí vás představa, že uděláte botu před spoustou lidí...
v přímém přenosu? 

🤦‍♀️ Bojíte se, že se ztrapníte?

🤷‍♀️ Nevíte, o čem mluvit?

🙍‍♀️ Víte, že můžete získat i 5x více fanoušků, platících zákazníků, ale jste natolik paralyzováni strachem, že se raději toho všeho vzdáte?

Naprosto Vám rozumím, ale není to škoda???

Jaké by to bylo, kdyby k Vám někdo přišel a řekl: "Na tohle všechno mám snadný recept."

Natáhl k Vám svou ruku a pokračoval: "Půjdu do toho s tebou, krůček po krůčku... Co ty na to?

Jaká by byla Vaše odpověď?

A přesně to Vám nyní nabízím 

 • Pohodovou procházku živými vysíláními,
 • Kurz, kde půjdu s Vámi (vedle Vás) a budu Vaší oporou ve chvílích, kdy si nebudete jistí,
 • Návody a videonávody, které jsou jasné a srozumitelné (i pro mého čtyřletého syna),
 • Na své strachy NIKDY nebudete sami. Vždyť ve dvou se to lépe táhne, to ví každý!
 • Navíc Vám dám možnost všechno si vyzkoušet v bezpečném prostředí, než půjdete se svým vysíláním "ven".
 • Máte nyní jedinečnou šanci získat pomoc a podporu od někoho, kdo vysílá už téměř pět let, přes různé vysílací nástroje a svými vysílacími kurzy provedl více než 280 lidí.

Stále si nejste jistí a váháte, jestli se s tím "nepoprat sami?"

A jak dlouho už vysílání odkládáte? Týden? Měsíc? Rok? Není to už trochu moc?

Ano, klidně to nechte být a poperte se s tím sami. Pokud ale chcete hnací motor a s vysíláními skutečně začít pravděpodobně Vám něco chybí... A ať už je to motivace, inspirace, pomocná ruka, nebo parťák, který jde vedle Vás, najdete ho v kurzu živých vysílání.

Ve skupině je síla a proto se zde rozvysílá 90% lidí, kteří do kurzu vstoupí. 

Máte motivací? Fakt to chcete? Pak věřím, že se přidáte k většině a do vysílání půjdete :).

Opravdu to chcete?

Pak mi bude ctí Vám maximálně pomoct a podpořit Vás na cestě k živým vysíláním. Pokud to chcete dále odkládat, do kurzu se prosím nehlaste. Nebude pro Vás mít hodnotu.

Jmenuji se Erika Čákorová, jsem on-line podnikatelka, autorka několika projektů, ale taky jsem obyčejná holka, kdysi se sebevědomím pod bodem mrazu, která když viděla foťák, schovávala se, aby na fotce nebyla vidět.

Nejsem extrovert, ani šoumen, sebevědomí jsem měla v troskách a přes to NYNÍ VYSÍLÁM. Dobrá zpráva pro ty, co to mají podobně... JDE SE TO NAUČIT, když chcete :). A já na to mám recept, pokud chcete, je Váš.

No a extroverti budou ve vysílání jako "ryba ve vodě", tím jsem si jistá :).

No a právě proto, že vím, jak je to těžké a co všechno jsem musela překonávat, vznikl tento kurz.

Vysílání je totiž pecka, která Vám dokáže přivést nové fanoušky, platící zákazníky, nabídky spolupráce, ale je potřeba ZAČÍT.

Nyní Vám nabízím svou pomocnou ruku... Přijmete ji a dáme to společně?

Neměla jsem absolutně žádné zkušenosti s živým vysíláním, pouze v minulosti jedno video a jako host asi na dvou webinářích. Ale chtěla jsem začít zvyšovat povědomí o své značce a tak nějak si dělat reklamu. Nedělá mi problém technická stránka (i když jsem nakonec i po tomto v kurzu sáhla), ale spíš mě trápilo to odhodlání a tak nějak co by se mělo nebo nemělo. A hlavně JAK PŘEKONAT ty překážky v hlavě, jako “teď se mi nechce” “nevím, o čem vysílat” “jsem hrozně nervózní, já to nedám, na to fakt nemám” a podobně. Joooo, všechno tohle ve mně probíhalo 🙂 I když po pravdě, zatím mám jen drobnější zkušeností s živým vysíláním, pořád ještě jsem v procesu. Ale…!! Teprve druhé živé vysílání na mé fanpage mělo obrovský dosah včetně krásných komentářů. Nevěřila jsem číslům ani svým očím. A co víc…! Ještě v ten den večer mi na základě tohoto teprve druhého živého vysílání přišla objednávka na malované hedvábné šátky ve výši zhruba 6000 Kč. Naprostá bomba! Asi je vám jasné, že se mi investice do kurzu dost rychle vrátila :).
Lada Věntusováwww.zenavhedvabi.cz

Co všechno spolu projdeme?

 • jak se nachystat na vysílání,
 • vysílací vychytávky,
 • vysílací technika,

 

 • strachy, které se pojí s vysíláním (NOVĚ BUDE ROZŠÍŘENO),
 • technické nastavení- FB, YouTube, StreamyArd,
 • živé vysílání a prodej- strategie, techniky (NOVĚ BUDE ROZŠÍŘENO),

 

 • co dělat, když Ti vysílání "nefunguje"
 • vysílací tréninková skupinka
 • podpůrné pracovní listy
 • podpůrná meditace k programu (NOVĚ BUDE ROZŠÍŘENO)

 

 • minikurz Jak získat díky vysílání víc (NOVĚ ROZŠÍŘENO),
 • minikurz Vysílej, bav se, vydělávej (NOVĚ ROZŠÍŘENO).

FB vysílání, FB rozhovor, OBS studio, Streamyard, Zoom,
video jako LIVE vysílání, WEBINÁŘ (na YouTube, na FB)...

POHODIČKA, PŘÍPRAVIČKA

Abychom se mohli pustit do vysílání, projdeme technické náležitosti a nastavení (pěkně krůček po krůčku). Všechno vysvětleno pěkně po lopatě, takže to zvládne opravdu každý.

Posvítíme si na strašáky, kteří vám doteď bránily ve vysílání a pěkně se s nimi rozloučíme. Povím Vám svoje vysílací tipy a triky a podíváme se také na to, jak si vybrat téma k vysílání, jaké máme možnosti a co nám na začátcích pomůže. Prostě se připravíme na to, aby nám v druhém týdnu vysílání připadalo jako hračka :).

VYSÍLÁME

Tento týden bude celkem nášup, ale v tom dobrém. Zbouráte bariéry, zničíte zdi, které Vám bránily vysílat a pěkně polehounku se do vysílání pustíme v bezpečném prostředí uzavřené skupiny. Čeká nás vysílání na Facebooku (jak z PC, tak z mobilu), které si nejen ukážeme na videu, ale také prakticky vyzkoušíme. Naučím Vás nasdílet obrazovku, přidat anketu během vysílání a mrkneme i na to, jak vysílat a nebýt při tom vidět :).

Abyste měli na výběr a nemuseli se omezovat jedním nástrojem, mrkneme také na vysílání přes Be.Live, kde se dá na Facebooku vysílat ve dvou a více a přidávat během vysílání různé popisky a titulky. Všechno pěkně krůček po krůčku.

Neznamená to ale, že musíte HNED umět všechno. Stačí si vybrat jedno a k ostatnímu se pak můžete vrátit a třeba jak vysílat webináře studovat až v dobu, kdy to pro Vás bude aktuální. Nemá smysl koukat na všechny videonávody a nepřevádět je do praxe. Právě PRAXE JE DŮLEŽITÁ! To uvidíte sami! 

BONUSOVKA

Oficiálně kurz trvá 14 dní, ale nedalo mi to nepřidat ještě vysílací bonusy :). Takže v tomto týdnu zjistíte, co s vysíláním po vysílání 🙂. Je škoda ho jen tak nechat ležet a nepoužít dál. A právě to se tu naučíte. Jak video stáhnout z Facebooku, kam ho můžete dát dál, jak video nahrajete na YouTube nebo na svůj web

Také dostanete přístup k videím, které popisují vysílání v OBS studiu. Je to pokročilý způsob streamování (není to sprosté slovo! Ani to ve finále není tak těžké, jak se to může zdát, ale... :). Zkrátka, nejprve doporučuji "ovládnout" Facebook a pak až se případně zabývat nástrojem, jako je OBS studio, kde je potřeba skloubit více věcí.

Jak dlouho on-line kurz trvá?

On-line kurz trvá 14 dní (+ 3. týden jako bonusovka + 3. týden Živé vysílání-prodej a strategie).

Každý den se Vám otevře nový trénink, video-návod, lekce, kterou projdeme.

 

+ MINIKURZ JAK ZÍSKAT DÍKY VYSÍLÁNÍ VÍC

+ MINIKURZ VYSÍLEJ, BAV SE, VYDĚLÁVEJ

 

Pokud se náhodou stane, že Vám nebude cokoliv jasné, stačí napsat na mail, messenger nebo na FB.

 

NIKDY NA TO NEBUDETE SAMI!

 

PŘÍSTU DO KURZU DOSTANETE IHNED PO SPÁROVÁNÍ PLATEB, SE STUDIEM MŮŽETE TEDY ZAČÍT HNED

Kurz jsem si koupila, protože jsem pochopila, že živé vysílání je další možností, jak dát vědět o tom, kdo jsem a co dělám, ale nevěděla jsem jak na to. Líbila se mi struktura kurzu, krátká a konkrétní videa, kde jsem vždy jasně viděla, co mám udělat a co se stane, když to udělám. Navíc byla Erika jako podpora v pozadí. Dokonce jsem věděla, že když si netroufnu vysílat sama, pomůže mi. To jsem sice nevyužila, ale to vědomí mně stačilo a pomáhalo. Prostě na jakýkoliv problém s vysíláním tu je Erika. Děkuji, že tu jsi.
Jarmila Klimešováorganizátorka kurzů nenásilné komunikace, www.jklimesova.cz

Ke kurzu máte navíc možnost se neustále vracet, a jakmile bude nějaké další nové video nebo aktualizace, přístup budete mít i k němu.

Kdy kurz začíná?

Začínáme

IHNED

Do kurzu dostanete přístup ihned po spárování plateb, ovšem nyní máte šanci využít hromadného startu kurzu a podpory nejen mojí, ale i dalších "kolegů". 🙂

 

Do kurzu dostanete přístupové údaje a rovnou se vrhneme na první krok. Další lekce a videa se Vám pak objeví v následujících 14 dnech každý den :). Každý den pěkně nová lekcička.

 

Vůbec nevadí, pokud nemáte čas dopoledne, nebo odpoledne. Kurz budeme procházet sice společně, ale můžete se na něj podívat KDYKOLIV, kdy budete mít čas. Dobu studia si organizujete Vy sami, podle sebe.

 

Úkoly nejsou časově náročné a bude Vám stačit cca 30 minut denně.

 

 

DALŠÍ TERMÍN PRO OTEVŘENÍ ZATÍM NENÍ NAPLÁNOVANÝ


Jaká je cena ON-LINE KURZU?

Cena on-line kurzu je:

9280Kč

Milá Eriko, tvůj kurz Vysíláme ŽIVĚ mě doslova nadchnul! Díky němu jsem se naučila technicky nastavovat hned 3 typy živých vysílání. A nejen to. Měla jsem i možnost pracovat na sobě a vyhrát tak boj nad svými strachy, protože mě k tomu dovedla tvá skvělá videa. Úplně z nich vyzařuje tvoje odhodlání a touha pomoci těm, kteří by rádi vysílali, ale nevědí, jak na to. A hlavně – už 14 dnů po skončení kurzu jsem našla tu odvahu vysílat živě na Facebooku. A to bych bez tebe a tvé podpory nikdy nedokázala!
Mgr. Erika Hanáčkováwww.erikahanackova.cz; lektorka českého jazyka, korektorka, copywriterka, blogerka

Shrňme si, co Vám vysílání přinese

 • Několikanásobně více fanoušků (pokud se budete držet rad v kurzu, bude to klidně i 10x více),
 • nárůst sebevědomí,
 • nové propagační a prodejní techniky,
 • prohloubení vztahu s Vaším publikem,
 • překonání Vašich strachů a bloků,
 • nová přátelství a možnosti spolupráce,
 • ukažte lidem, jací jste a že jste tu pro ně a budou Vás milovat.

V kurzu Vás čeká:

 

38 návodů a video-návodů,

pracovní listy,

mp3 nahrávky ke stažení.

Co potřebuji k vysílání?

Pro začátek není nutná žádná velká investice- stačí Vám počítač, tablet nebo mobil s připojením k internetu a samozřejmě s vestavěnou kamerou (mají už nyní snad všechna zařízení krom stolních počítačů- u nich je nutné mít ještě webkameru).

 

A TO JE CELÉ :).

 

To už má dnes doma skoro každý, že? Ovšem ne každý se odvažuje své podnikání posouvat vpřed a do vysílání se pustit.

A v tom je Vaše výhoda 😉

Vy máte nyní možnost se do vysílání pustit

a navíc na to nemusíte být sami.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena ON-LINE KURZU JE NYNÍ

9280Kč

Příště bude pravdpordobně vyšší, protože přidávám další materiály.

Nejsi si jistá, jestli do toho jít, co všechno potřebuješ atd.?

Pojďme to nezávazně probrat 🙂

DOPORUČUJI PŘIDAT "DO KOŠÍKU"

Vysílání a video jde ruku v ruce. Ve třetím týdnu vysílacího kurzu se i mrkneme na to, jak si vysílání stáhnout a ano, některé úpravy jsou udělat na YouTube, ale jejich množství je "limitované". S tímto programem do svých videí přidáte efekty, titulky, závěrečné obrazovky a mnoho dalšího.

Navíc se Vám může později hodit i třeba pro natočení videí, videonávodů (snímání obrazovky) nebo pro kompletací videí, kdy si své nahrané video (nebo vysílání) můžete doplnit obrázky nebo podbarvit hudbou. A samozřejmě vystřihnout úseky, které se třeba úplně nepovedly :).

O čem že je řeč?

O on-line programu, kde se naučíte "kouzlit s videem" v programu AVS4YOU.

Co spolu projdeme a naučíme se?

 • Omrkneme vybavení, které (je/není) potřeba.
  Za dobu, co natáčím online kurzy jsem některé věci vychytala :). Začínala jsem pouze s notebookem, bez mikrofonu, světel... I to se dá, ale v tomto kurzu se s Vámi podělím o tipy na vybavení, které je podle mě super mít. Nemusíte se bát, že by Vás vyšlo na statisíce, to určitě ne. Na druhou stranu, pokud chcete natáčet, tvořit kurzy, dělat vysílání a webináře, vyplatí se investovat ;).
 • Tipy a triky.
  Videa už natáčím téměř tři roky. Už vím, jak natočit video, aby se pak dobře upravovalo a musím říct, že mi chvilku trvalo na nějaké vychytávky si přijít. Také přiznám, že má první videa byla.. no, mírně řečeno otřesná. Nyní už s natáčením a úpravami nemám problém, ale abyste nemuseli postupovat cestou "pokus/omyl", podělím se s vámi o svoje "vychytávky".
 • Kam umístit kameru? Světla? Co dát do pozadí?
  Otázky, které řeším se svými klienty celkem často a proto odpovědi na ně padnou i zde :).
 • Jasné a přehledné video-návody.
  Moje vidoenávody mají lidi rádi. Jsou jasné, výstižné, bez nudné omáčky, na druhou stranu, dokážou se podle nich orientovat a tvořit i lidé, kteří se s technikou úplně nekamarádí (nebo nekamarádili, dokud neprošli některým z mých kurzů :)).
 • Opakovací textové návody.
  Videonávody jsou super, ale sama vím, že když už něco dělám po x-té, nepotřebuji komplet návod toho, kam kdy kliknout, stačí mi jen "naťuknout". Při tvorbě dalších kurzů tedy nepotřebujete opět koukat na videa (pokud nechcete), stačí textové opáčko. Tím ušetříte čas.
 • Moje pomoc a podpora
  V rámci kurzu nabízím účastníkům i svou pomocnou ruku a podporu. Pokud potřebujete něco dovysvětlit, nebo projít individuálně, jsem vám k dispozici na Skype (po předchozí domluvě).

Co potřebuji, abych se mohl(a) kurzu zúčastnit?

Abyste mohli postupovat společně s videonávody v kurzu, je potřeba pořídit si program AVS4YOU. Jeho pořizovací cena je cca 900 - 1600Kč... Rozhodující je, zda chcete program na rok nebo na neomezenou dobu. (záleží také na tom, zda chytnete akci a jakou zrovna. Já ho před rokem kupovala za cenu kolem 800Kč. Akce bývají celkem často, ale i tak je jho pořizovací cena oproti jiným naprosto super).

Je samozřejmě i varianta, že si kurz projdete a pak až budete natáčet, to ale DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Mám s tím u svých klientů také zkušenost a vždy je lepší postupovat krůček po krůčku s kurzem.

Potřebujete také zařízení s připojením k internetu, protože on-line kurz poběží v uzavřené členské sekci, do které dostanete přístup.

A to je pro začátek všechno :). To by celkem šlo, co myslíte? 🙂

Proč zrovna AVS4YOU?

Videa jsem upravovala v Camtasia studiu i AVS4YOU (samozřejmě programů existuje spousta!). AVS4YOU mi přijde cenově dostupnější, funkcemi s Camtasia studiem celkem srovnatelné a uživatelsky pohodlné. Navíc při koupi dostanete nejen video editor, ale i balíček dalších programů- convertor, program na úpravu zvuku a další. Těmi se ale zde zabývat nebudeme.

V tomto kurzu nám půjde o VIDEO.

 • Příjemná pořizovací cena.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Jednoduché a intuitivní ovládání.
 • Spousta efektů a funkcí.
 • Natočíte v něm obrazovku, video i nahrajete samostatně zvuk. Všechno na jednom místě :).

Jaká je cena on-line kurzu na úpravu videí?

Cena samostatného on-line kurzu Video v AVS4YOU je:

3200 Kč

Při koupi s kurzem
Vysíláme živě

2790 Kč

Jak to bude probíhat?

Kurz bude otevřený celý najednou a k dispozici budete mít mou pomocnou ruku. Takže cokoliv by vám nebylo jasné, můžeme spolu konzultovat. 

Můžete si jej tedy projít libovolným tempem.

Kdy dostanu do kurzu přístup?

Přístup dostanete IHNED po zaplacení. Můžete si jej tedy osahat a až se naučíte vysílat a stáhnout si video, budete mít náskok a už budete vědět, jak vysílání upravit.

JAK SE ROZHODNETE?

Chcete jít po prošlapané cestičce?

Chcete videa a vysílání dávat snadno, s lehkostí, prakticky a efektivně?

Chcete, aby lidé Vaše vysílání a videa milovali?

TAK PAK NENÍ NA CO ČEKAT 

a těším se na Vás uvnitř 😉