Jak dlouho budeš svůj úspěch odsouvat?
Jak dlouho půjdeš ještě metodou pokus/omyl?
Jak dlouho ještě pojedeš na rezervu (finanční i energetickou)?

CO UŽ SE VYDAT JINOU CESTOU?

Podnikej smysluplně, v souladu sama se sebou a díky tomu

Dostaň své podnikání do zisku

Bez všeobecných strategií, škatulek a univerzálních pouček!

 • Chceš, aby Tvoje podnikání šlapalo, ale stále to někde drhne? Klientů je málo a Ty dost často sotva pokryješ svoje náklady?
 • Chceš nadšené zákazníky, kteří jsou natěšení na Tvé produkty a opakovaně nakupují, ale místo toho máš pocit, že na ně pořádáš "hony", přemlouváš je, nebo se dokonce doprošuješ? Někteří pak sice nakoupí, ale je to obrovská dřina a výsledek stejně není uspokojující?
 • Chceš, aby podnikání plynulo, ale místo toho máš spíš pocit, že běháš jako splašený křeček v kolečku? Vyzkoušela jsi mnoho, ale stejně to nemělo efekt? A tak se sem tam vkrade do Tvé hlavy myšlenka, že to asi nemá cenu? Vzdáš to? Vrátíš se do práce? Jenomže... cítíš, že to taky není cesta... Že to není, co chceš žít?

Poznáváš se?

Zachovej klid :)))

Měla jsem to totiž taky tak! Schválně píšu měla, abys viděla, že s tím jde pracovat, dá se s tím něco dělat :).

Jmenuji se Erika Čákorová a něco Ti prozradím. V neúspěchu a nezdaru jsem se vyloženě "koupala". Když se nesypalo jedno, sypalo se druhé.

Neustále jsem řešila nějaké "problémy" a světe div se! Přitahovala jsem další "problémy". Dřela jsem jak blázen, ale výsledky? Žádná hitparáda!

Nevěřila jsem sama sobě, své práci, svým produktům, ani tomu, že bych dokázala někomu pomoct.

Ale! Jde to změnit :). A přesně proto vznikl tenhle program, kde Ti ukážu, jak na to! Protože když na to nebudeš sama, zvyšuješ svou šanci na úspěch.

Takže... co pro Tebe mám?

Mám pro Tebe online program přímo na míru- program Nastav se na úspěch. Podíváme se jak na Tvoje nastavení, tak na strategii vhodnou přímo pro Tebe. Obecné strategie nefungují, respektive nemohou fungovat každému. Proto Ti mentoři klidně dají k "okopírování" své kampaně, texty mailů. Protože tohle vědí. Ale víš co? Oni to myslí dobře, protože jim strategie fungují. PROČ? Protože odhalili "tajemství" úspěšného on-line podnikání :).

Strategie je jedna věc, ale další věcí je, že do procesu cesty k úspěchu vstupuje i mnoho proměnných- a ty jsou u každého jiné. Ale abych byla konkrétní. Co to může být? Třeba pocit, že nejsem dost dobrá, nezasloužím si. Nebo neznalost toho, na co se konkrétně zaměřit. Častokrát tedy slyšíš A, ale už Ti nikdo neřekne B. A tak se prostě stane to, že i když uděláš všechno, podle zaručeného návodu, výsledek je stále stejný.

Což má za následek, že se propadáš stále níž a níž, až časem možná dojdeš k tomu, že to není pro Tebe a že to raději vzdáš... 

JENOMŽE! TY CHCEŠ USPĚT A JÁ TO CHCI TAKY! 

Ty proto, protože Ti to přinese, po čem toužíš a já čistě ze sobeckých důvodů. Baví mě totiž "rozsvěcet" lidi. A když jsou šťastní a na správné cestě- září.

Teď ale k tomu, na co se tedy zaměříme. Určitě už jsi zvědavá.

Protože je důležité nastavení mysli, ale i strategie, podíváme se na obojí. A protože jsem řekla, že všeobecné pindy o strategiích dost často nefungují, dáme si během programu 3 individuální on-line setkání, kde nastavíme strategie přímo na míru. Při callech se můžeš zeptat na COKOLIV + se podíváme na Tvoje podnikání individuálně a dostaneš pohled zvenčí + sestavíme tu stratgii na míru, jsem řekla :).

Co se týká nastavení mysli, mám pro Tebe připravené okruhy, ve kterých jsou ženy nejčastěji zasekané. Jak to vím? Za prvé jsem žena (vtípek :D) a tyhle věci jsem si taky řešila a za druhé a to jsem měla možná dát za prvé (:D)- Pracuji se ženami individuálně v rámci mentoringů a tam s nimi tyto záseky řeším. A v neposlední řadě jsem PROJEKTOR- a projektoři prostě vidí. Vidí i to, co druzí nevidí.

No a protože jsem ještě Manažer a Samaritán (podle darů duše)- dokážu dávat věcem řád, logiku, strategii a vnášet jasnost do nečitelných situací. Dlouho jsem v sobě tuhle stránku potlačovala, ale to je zase jiný příběh :). Tobě všechno to, o čem píšu naservíruju pěkně narovinu, protože mým cílem je, abys uspěla. Pokud je to ovšem i Tvým cílem a nečekáš, že mávnu kouzelnou hůlkou a vše se rázem změní...

 

Kurz obsahuje:

 • Videa, která si můžeš stáhnout i v mp3 a poslouchat si je třeba v autě, nebo když doma uklízíš.
 • Pracovní listy, které mám otestované. Takže vím, že přináší obrovskou hodnotu.
 • Vizualizace, díky nimž se dostaneš na místo, kde být chceš. Nacítíš si svůj úspěch.
 • Praktická cvičení, příklady a ukázky strategií, podrobný popis toho, jak propojit dílčí kroky ve Tvém podnikání tak, aby to fungovalo- i na konkrétních příkladech.
 • 3x on-line konzultace, kde se podíváme na strategii přímo pro Tebe a Tvoje podnikání.
 • 1x za cca 14 dní dobíjecí skupinová on-line konzultace- motivující, inspirující, seznamovací (bude jich pravděpodobně více, to se domluvíme společně v programu, ale garantované jsou dvě)
 • Kvantové opravy (NOVINKA), konstelace- Jsi v záseku, vnímáš, že se něčím brzdíš, ale nemůžeš s tím pohnout? Podívat se na to můžeme společně v rámci kvanrových oprav/konstelační metody. Dovedu Tě zpět tam, kde je příčina záseku, tu poléčíme a dál můžeš jít bez závaží v batůžku :).

Pojďme se podívat na to, co v programu společně projdeme

3, 2, 1... START

Těším se na Tebe v první konzultaci, kde se podíváme na Tvůj projekt. Zhodnotíme, kde jsi, co funguje, nefunguje, co je potřeba upravit. Konkrétně! Bez všeobecné omáčky :)))

Jak se pohnout z místa?

V tomto týdnu si pořádně posvítíme na Tvou aktuální situaci z energetického hlediska. Rozklíčujeme, kde je prostor pro zlepšení a připravíme si akční kroky pro to, aby ses mohla konečně pohnout kupředu.

Na cestě

Jsi na cestě k úspěchu. Gratuluju! Teď jen neusnout na vavřínech. V tomto týdnu máš jasně stanovené kde jsi, kam jdeš, proč tam jdeš a co k tomu potřebuješ a rýsuje se Ti i představa, jak tam dojdeš. Podíváme se na věci, kterým se vyvarovat, abys došla tam, kam chceš :).

TY a Tvůj nový směr

Neboj, nebudeš měnit obor, posílat žádosti o zaměstnání, nebo tak něco. Podíváme se konkrétně na TEBE a Tvoje nastavení. Na to, kde máš záseky, kde máš naopak silné stránky a díky tomu pak určíme Tvůj nový směr. Směr ÚSPĚCH. Přiblížíme si soulad a nesoulad a mrkneme na to, proč se Ti "To děje".

Podíváme se na Human design- pokud jsi o něm do této doby neslyšela, nebo neznáš svou typologii, nevadí. V tomto kroku ji ani nemusíš mít v ruce. Zkrátka se budeme řídit tím, co bude rezonovat. A věř tomu, že bude. A hlavně dostaneš návod na to, co dělat v praxi s tím, co se dozvíš. Nezůstaneme u teorie. Protože stejně, jako je potřeba mít vyváženou strategii a nitro, je potřeba vyvážit i teorii a praxi.

Zhodnocení + on-line setkání

V podnikání jsou neskutečně důležitá pravidelná zhodnocení. To máš ode mě jako radu navíc. Ani nevíš, jaké škody napáchá, když podceníš jejich význam. Kdo by o tom mohl hodiny vyprávět? Ehm, no nic, jdeme dál... Ukážu Ti, jak dělat zhodnocení a řekneme si PROČ! Zaměřit se víc na to, co už jsme si společně probrali a protože už máš základy, podíváme se na strategie. Strategie budeme ladit přímo při živém setkání.

Ty a Tvoji klienti

Proč Ti to s klienty nefunguje tak, jak by sis přála? Tak tohle bude téma 5. týdne. A JAK Z TOHO VEN! Jak to dělat tak, aby to fungovalo? Jak komunikovat s klienty a zákazníky? Jak je proměnit ze sledujících v nakpující? Na co se zaměřit a čemu se naopak vyvarovat? Téma není jen suchá teorie, ale především vše začneš praktikovat.

Akce, praxe, nástroje

Akce, akce a zase akce :). Tento týden to prostě pořádně rozbalíš. Už víš jak a s čím. Díky minulým lekcím máš připravené podklady a stanovenou strategii na míru. Teď je potřeba udělat krok v realitě.

Ukážu Ti ještě nástroje, se kterými budeš často pracovat a na co se u nich zaměřit. Jak směřovat magnet tak, aby fungoval? Na co se u něj zaměřit? A co mailing? Co je v mailingu důležité? Zaměříme se i na weby. Posdílím s Tebou také konkrétní postup mé mailingové kampaně, aby sis udělala představu, jak to může vypadat.

Vesmírné zákony + emoční spirála, archetypy

V sedmém týdnu se podíváme na vesmírné zákony. Všichni znají zákon přitažlivosti (i když málo kdo ví, jak s ním pracovat), ale ono je zákonů víc. Povíme si jaké, vysvětlíme si jejich fungování a hlavně to, jak fungují v praxi. Posvítíme si i na to, co je emoční spirála a proč a hlavně JAK se držet nahoře, čímž si podpoříme nejen podnikání, ale i osobní život.

Zaměříme se také na archetypy, které ovlivňují naše podnikání a na to, jak s nimi pracovat. Podíváme se i na vnitřní nastavení, které ovlivňuje naše podnikání.

Velké finále

Závěrečné zhodnocení, rozloučení, on-line setkání a informace "na cestu" :). Posdílím s Tebou ještě další info, které Ti pomůže v tom, abys držela směr cesty až ke svému cíli.

Mám pro Tebe (jako již tradičně) i tipy na to, čemu se vyvarovat. Sdílím svou cestu, včetně "nezdarů" a "kopanců", které jsem na cestě udělala a Ty se jim můžeš vyvarovat.

Popisuji i své neúspěšné kampaně a jejich slabá místa, která je potřeba ohlídat. Ušetří Ti to spoustu peněz i času.


A to není všecho! Mám pro Tebe ještě další bonusy :)) Zařadila jsem je do programu proto, že jsou to věci, se kterými jsem hodně pracovala a pomohly mi na mé cestě. Věřím, že mohou i Tobě.

Další BONUSY k programu

Kvantové opravy (NOVINKA)

V rámci programů můžeš využít i kvantových oprav (není to povinné!). K čemu opravy slouží? Kvantovými opravami řešíme s klientkami záseky, bloky, strachy, limity. V momentě, kdy odhalí nějaký blok a neví si s ním rady, napíšou mi, domluvíme si termín a provedu je procesem, kdy odhalíme příčinu a tu "opravíme". Co říkají holky na práci s kvantovkou najdeš na stránce výše.

Dál už pak může klientka pokračovat bez tohoto "břemene" :).

Hodnota bonusu: Nevyčíslitelná; Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

Podnikání technicky (NOVINKA)

Program, který Ti dám také jako bonus, abych tě podpořila na cestě.

V podnikání Ti jistě pomohou další dovednosti, jako je tvorba obrázků, úprava videa, postup, jak vytvořit on-line kurz, živé vysílání, na co se zaměřit při tvorbě webů a další.

Jenomže často online podnikatelé neví, jak na to. Na co kliknout? Jak postupovat? Na co se zaměřit a čemu se vyvarovat? Tak přesně to sdílím v tomto programu.

Nejde čitstě jen o technická nastavení. Sdílím i zkušenosti, které jsem získala za dobu své praxe a v případě živých vysílán na příklad jak se popasovat se strachy z vysílání.

V případě kapitoly: Jak vytvořit on-line kurz se dozvíš také o tom, co na co navázat, jak docílit toho, aby struktura měla hlavu a patu a jaké aplikace Ti mohou pomoci.

Hodnota programu: 8900Kč  Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

+ Strategie - KROK PO KROKU

300+ kontaktů během 7 dní (s investicí 0Kč)

Celé svoje podnikání jsem řešila, kde vezmu kontakty? Za co mi lidi dají e-mail a jak to udělat tak, abych na tom "neprodělala kalhoty"? Vytvořila jsem asi milion produktů zdarma, často jsem investovala do reklamy, ale ceny byly vysoké a protože jsem s kontakty neuměla následně pracovat, prostě jsem vyhazovala peníze do vzduchu a nebylo to málo.

Vloni jsem ale objevila něco naprosto úžasného. Kontakty mi přibývají do databáze, ale pozor! Hlavně lidé nakupují. Investice se mi tedy ihned vrací, většinou jsem spíš ještě v plusu :)).

V tomhle kurzíku Ti prozradím, jak to můžeš udělat i Ty. Všeobecná strategie, říkáš si? Možná. Každopádně tahle strategie je boží i pro Projektory. A v programu si řekneme, jak si ji přizpůsobit podle sebe.

Na co se zaměřit, aby strategie fungovala? Jak to dát celé dohromady, aby Ti přibývaly kontakty, příjmy a Ty jsi neprodělala kalhoty? Tak o tom bude tenhle bonusový kurzík. 

Hodnota programu: 5900Kč  Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

+ BONUS - MINIKURZ

Jak podnikat v souladu sama se sebou podle svého Human Designu

Záznam z minikurzu doplněný o videa podle typů a autorit Human Designu jako BONUSOVÝ DÁREČEK + pracovní listy.
Pokud podnikáte v souladu sami se sebou, dokážete k sobě energeticky přitahovat své ideální klienty. Pokud ne, často se to projevuje tak, že se ženám nedaří, mnohdy se v podnikání přímo trápí. Plácají se od ničeho k ničemu, od neúspěchu k neúspěchu. Ty se tomu  díky kurzu můžeš vyhnout.

Hodnota programu: 3900Kč  Pro Tebe ZDARMA jako BONUS

+ BONUSOVÝ PROGRAM

Motivačních citáty a práce návod na práci s nimi

Sdílím návod + citáty, které mi pomohly na mé cestě.

Hodnota: 900Kč (samostatně neprodejné), ZDARMA jako BONUS

+ BONUSOVÁ INSPIRACE

"Relaxační" modul, který Tě posune k tvým snům

Inspirativní filmy, programy a knihy pro volný čas a relax. 

Hodnota: 900Kč (samostatně neprodejné), ZDARMA jako BONUS

+ FB SKUPINKA

Uzavřená skupinka s dalšími vysíláními a obsahem

Uzavřená skupinka stejně naladěných lidí, kde je prostor pro sdílení, vzájemnou podporu, ale i místo, kde najdete další hodnotný obsah :)))

Hodnota: 1111Kč (samostatně neprodejné), ZDARMA jako BONUS

Extra výhodou programu je, že jeho principy uplatníš nejen v podnikání, ale i v osobním životě. Do programu jsem navíc vložila energetické záměry tak, aby Ti byl co nejvíce ku prospěchu.

Samozřejmě to nepůjde samo, od Tebe budu vyžadovat práci. Ano, ano, práci. Bez té to prostě nejde.

Pokud ale zamakáš, uvidíš velmi rychle výsledky, které Tě budou nabíjet a věř, že pak budeš mít chuť dělat 3x víc. Ale jinak. Jinak, než doposud. Tady uvidíš efekt. Výledky. A to, co budeš dělat, Tě krásně smysluplně povede k vytouženému cíli.

Vím to, protože vidím, že když tyto rady aplikují moje klientky, má to efekt a ony se nádherně posouvají kupředu. Přestaly zmatkovat, přeskakovat z jedné činnosti na druhou a jdou si krůček po krůčku pro svůj úspěch.

Jistě ale chápeš, že samo to nepůjde. Já Tě maximálně podpořím. Posvítím Ti na cestu, budu kráčet vedle Tebe. Ukážu Ti směr tam, kde ztrácíš naději a nevíš, jak ze situace ven. Ale zbytek je na Tobě.

KURZ JE PRO TEBE, POKUD:

 • Jsi na začátku on-line podnikání, MLM, nebo sice už nějakou dobu v podnikání jsi, ale stále to někde drhne,
 • Víš, že budeš muset i něco udělat, protože pouhá teorie Ti bude k ničemu.
 • Chceš změnit současnou situaci a podnikání nastavit tak, aby funovalo a Tobě přinášelo svobodu finanční i časovou.
 • Už Tě nebaví se neustále motat v kruhu.
 • Máš plný zuby práce, která k ničemu nevede. Prostě nemáš odpovídající odměnu.

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÍNAJÍCÍ ON-LINE PODNIKATELKY (zabývající se prodejem INFO produktů, konzultací, kurzů, nebo MLM) 

KURZ JE VHODNÝ PRO ON-LINE PODNIKATELKY (zabývající se prodejem INFO produktů, konzultací, kurzů, nebo MLM), které se někde po cestě "zasekly".

KURZ PRO TEBE NENÍ, POKUD:

 • Ti Tvoje podnikání frčí na 100%.
 • Baví Tě točit se v bludném kruhu.
 • Nemáš potřebu začít vydělávat.
 • Raději půjdeš metodou pokus/omyl, třeba to někdy klapne.
 • Čekáš, že vstoupíš do kurzu a realita se změní bez toho, abys něco udělala.

CO SE STANE PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU?

 • Naprosto přesně víš, jak poznat, jestli jsi v souladu, nebo ne. A víš, jak to případně otočit.
 • Pracuješ s klienty tak, aby to oběma stranám přinášelo maximální užitek.
 • Víš, jaká strategie je vhodná přímo pro Tebe a Tvoje podnikání.
 • Rozumíš tomu, jak sestavit celý "proces", aby vše navazovalo a fungovalo ve Tvůj prospěch.
 • Jasně víš, co se stane s klientem, až projde Tvou službou.
 • Umíš využívat svou energii ve svůj prospěch.
 • Máš mysl nastavenou na úspěch. 

Pojďme si tedy shrnout, co všechno získáš

 • Během dvou měsíců projdeme důležité kroky na cestě k Tvému úspěchu. Kroky, které spousta on-line podnikatelů nedělá, nezná, nebo si neuvědomují jejich důležitost a proto se pak v podnikání plácají.
 • Poznáš sama sebe a díky tomu se Ti ukážou úplně nové obzory. Nejen, že pochopíš, proč Ti některé věci nefungovaly (a ani nemohly), ale dozvíš se, jak vykročit jinudy. V souladu sama se sebou.
 • Dostaneš know-how, které můžeš aplikovat v různých oblastech svého života. Zdá se to příliš snadné? A taky že je! To jenom my si to neustále komplikujeme :).
 • Konečně se vydáš cestou, která vede k úspěchu. V souladu- bez zbytečných klacků pod nohama.
 • Přestaneš se v podnikání motat a začneš dělat jasné a smysluplné kroky, které si společně stanovíme a díky tomu vystoupíš z věčného kruhu nezdarů a kotrmelců.
 • Dostaneš materiály, které Ti zůstanou navždy. Když pak někdy v budoucnu budeš chtít udělat krok na další level, pomůžou Ti opět se zorientovat.
 • Získáš mou podporu. Mým cílem totiž je, abys opravdu uspěla. Jak už jsem psala výše, dělám to ze sobeckých důvodů. Protože když bude co nejvíce z nás "svítit", bude nám všem líp.
 • Nastavíme společne strategii přímo pro Tebe a pro tvoje fungující podnikání. Protože přání do vesmíru jsou sice super, ale většinou nám do klína auťáky, domy, luxusní dovolené a tak... prostě nepadají. Nebo pokud Tobě ano, dej vědět, ráda se přiučím :).
 • Skupina stejně naladěných lidí dělá divy. A tu získáš vstupem do kurzu také. Všimla sis někdy, jak je důležité mít kolem sebe lidi na stejné vlně, kteří jdou stejným, nebo podobným směrem?

Do svého podnikání a jeho rozvoje jsem jen za poslední rok investovala více než 150 000Kč. To není málo, že? Ale díky tomu Ty teď získáváš výhody. Já toho v žádném případě nelituju a udělala bych to hned znova. Protože když se chce člověk posouvat, je potřeba i investovat. To vědí všichni úspěšní podnikatelé.

Proč Ti to ale píšu. Dostáváme se pomalu k ceně a upřímně, je pro mě opravdu těžké program nějak smysluplně nacenit, protože jeho hodnota je nevyčíslitelná. Představ si, že jeho aplikací toho, co uvnitř je, do svého života a podnikání pak můžeš získat milion, dva, padesát? Jak mám pak určit hodnotu? Žádná sranda, že? No, uff, jdeme na to:

12x videolekce 12.000Kč
6x pracovní listy 2.000Kč
2 měsíční podpora 5.000Kč
3x individuální on-line setkání 15.000Kč (NOVINKA)
2x skupinový hovor 3.000Kč
(NOVINKA)
+ Bonusy: 11.600Kč

Hodnota programu je celkem tedy:

37.000Kč + BONUSY v hodnotě 20.500Kč

(spíš ale víc.. to musíš sama uznat :))

Cena programu pro Tebe:

14.900Kč

Možná Tě teď napadá, že i to je pro Tebe dost peněz.

Že nevíš, jestli si to můžeš dovolit.

Věř, že Ti rozumím. Zhruba před deseti, dvanácti lety... Byly doby, kdy jsem měla posledních pár korun v peněžence... Taky doby, kdy jsem neměla peníze ani na uhlí a doma jsem skoro mrzla. Bylo to šílené a proto jsem vděčná za to, že jsem se tenkrát rozhodla žít jinak. Změnit svou realitu.

Taky přišla doba, kdy jsem svoje podnikání chtěla vzdát, nevěděla jsem už kudy kam. Tehdy mi přišel do cesty jeden program, kdy jsem si řekla... Buď a nebo... Vzala jsem svoje poslední peníze, které jsem měla na kartě a poslala je. S tím, že prostě uspěju. Byla to platba za program, ve kterém jsem našla návody, strategie, ale hlavně podporu. Tenkrát mi taky někdo posvítil na cestu a já viděla, že to jde. ÚSPĚCH JE MOŽNÝ!

Tak silně jsem tomu věřila a makala, že jsem neúspěch vůbec nepřipustila. Věděla jsem, že to dám. Že víc peněz nemám a že tudíž ani nemám jinou možnost (krom odeslání životopisu na pracák, nebo kam). A co se stalo? Dala jsem to a tenkrát vydělala svoje první slušné peníze. Ale měla jsem obrovský strach. Pamatuju si to, jakoby to bylo včera. "Takovej VABANK". Všechno, nebo... "tududumtum"... 

Hádej, jak to dopadlo :). Ale až zpětně mi došlo, že jsem sice aplikovala nějaké nové poznatky, ale taky že jsem v tu dobu změnila myšlení. Nasměrovala ho konečně z toho bahna směrem k úspěchu...

Když něco opravdu chceme, přijdou řešení a možnosti. A to mám taky vyzkoušené, to mi věř. A to na mnoha mých životních investicích. Za které jsem dodnes vděčná, protože mi nakonec vždycky přinesly x krát víc. Dost často jsem ještě zopakovala svůj první VABANK. Strach jsem měla vždycky, šílenej. Měnilo se akorát to, že jsem si troufala na větší investice. 

Prosím tě, ale ne na burze! Mluvím o investicích do podnikání a seberozvoje.

Cena programu:

14.900Kč

Ještě než vyplníš objednávkový formulář

a začneš měnit svou realitu,

určitě Tě zajímá, jak kurz bude probíhat:

Do programu dostaneš přístup IHNED po spárování plateb. Nemusíš na nic čekat! Skoč do akce hned teď a vykroč na cestu úspěchu. Čím dřív vykročíš, tím dříve tam dojdeš :))) 

Hned na začátku kurzu si dáme první on-line hovor, kde Ti naleju energii do žil a podpořím Tvoje odhodlání uspět. Taky se podíváme na to, kde jsi a kde je Tvoje podnikání. Tím odstartujeme kurz a začínají společné 2 měsíce. Společné on-line hovory budeme mít pak ještě 2 :)). Vždycky si zhodnotíme, co se děje a nastavíme další cíle. Budeš vědět, že ke svému úspěchu DOJDEŠ! 

Lekce se Ti otevírají postupně vždy v rámci téma týdne + se postupně otevírají i bonusové materiály. Postupovat můžeš podle sebe, svým tempem beze stresu, že nestíháš. Pokud budeš mít úkolů málo, klidně Ti přidám. To já umím, holky z mentoringů by o tom mohly vyprávět, haha :).

Pokd nebudeš čemukoliv rozumět, ztratíš se, budeš potřebovat posvítit na cestu, jsem Ti k dispozici na mailu nebo messengeru. Zvažuju FB skupinku ke kurzu, ale to asi nechám odhlasovat přímo účastnice kurzu.

Přístup do kurzu Ti zůstane, můžeš se k němu tedy kdykoliv vracet.

Časté dotazy

Kdy kurz začíná?

Do kurzu dostaneš přístup IHNED po zaplacení a spárování plateb. Otevře se rovnou celý první týden + si domluvíme první individuální on-line hovor.

Je pro mě vhodný, když mám podnikání rozjeté? A vše mi funguje?

Pokud Ti vše funguje, gratuluji :))), ale kurz pro Tebe pravděpodobně nebude.

Kolik individuálních setkání s Tebou v rámci kurzu budu mít?

Celkem 3. Při startu kurzu, cca v půlce a na závěr :).

Co když nebudu něčemu rozumět? Budu to potřebovat dovysvětlit?

Můžeš mi psát na mail, do komentářů, které jsou v každé lekci, nebo se mě zeptáš na konzultaci. Každá z účastnit programu má také možnost psát mi do soukromého messengeru a ptát se na cokoliv potřebuje. I mimo konzultace.

Jak to bude časově?

Kroky na celý týden se Ti otevřou vždy po týdnu (konkrétní den záleží na tom, kdy jsi vstoupila). Jednotlivé lekce můžeš tak procházet podle svých časových možností.

Do kdy budu mít přístup do kurzu?

Přístup Ti zůstane navždy, máš tedy možnost se k němu vracet. Což Ti i doporučuji, protože s odstupem času v něm zase uslyšíš jiné informace, než jsi vnímala při prvním procházení.

Co když po vstupu zjistím, že to není pro mě?

Za kurzem si stojím na 100%. Proto Ti klidně řeknu, že Ti prostě v tomto případě vrátím peníze. Bez jakýchkoliv dotazů Ti v garanční lhůtě- 14 dnů od startu kurzu vrátím platbu.

Jak je to s těmi skupinovými hovory?

Skupinové hovory probíhají aktuálně na platformě Meet (v budoucnu možná změníme). Čas je předem stanoven, ale snažím se, aby vyhovoval co nejvíce z vás. Garantované jsou 2 skupinové hovory, nicméně věřím, že jich bude více. V minulém běhu kurzu být neměly a už jsme absolvovaly 2 a další chystáme. Na těchto setkáních je super, že získáš motivaci, inspiraci, seznámíš se s dalšími ženami, které si jdou za svými cíli. Odpovídám na vaše dotazy a každé setkání je jiné. Na základě synchronicity se vždy sejde taková skupina, jaká se sejít má. Tedy taková, která aktuálně řeší stejné nebo podobné situace. Hovory jsou samozřejmě dobrovolné a pokud nemáš zájem, účastnit se nemusíš.

Jak jsou rozloženy konzultace?

Rozložení konzultací je na Tobě. První se snažím s Tebou domluvit v prvním týdnu po vstupu do programu. Pokud oběma termíny vyhovují, sejdeme se a probereme, kde jsi, kam chceš dojít, jak tam můžeš dojít, atd. :))). Další už nechávám na Tobě. Některé ženy si je vybraly ihned- měly jsme konzultaci 3 týdny po sobě. Některé volily cestu průběžnou. Některé si nechaly poslední dvě na dobu, až kurzem projdou. Pro mě jsou v pořádku všechny varianty. Jedinou mou "podmínkou" je vybrat si konzultace do konce roku 2022 (ať rok uzavřeme pěkně s čistým stolem :))).

Kdy získám bonusy?

Bonusy se objevují postupně od 2. týdne.

Nejsi si vstupem jistá? Nevíš, jestli je kurz vhodný pro Tebe? Potřebuješ se dovyptat?

Napiš mi přímo do chatu na této stránce, nebo na mail erika@erikacakorova.cz

Nemáš tedy absolutně co ztratit, můžeš jen získat.

Nyní přejdi k objednávce, vyplň své údaje a změň svou realitu.

PS: Chápu, že příležitost na štěstí a úspěch není pro každého. A nebudu se zlobit, pokud nevstoupíš. Je to Tvoje volba. Uspět, neuspět...Boží rok 2023? To je oč tu běží. Věřím, že se rozhodneš správně :)))