Udělej z roku 2022 rok, na který budeš vzpomínat s radostí z úspěchu!

Podnikej v souladu sama se sebou a 

Dostaň své podnikání díky tomu do zisku

Věděla jsi, že si dost často podnikatelé v úspěchu brání sami?

A bohužel o tom ani nevědí!?

 • Chceš, aby Tvoje podnikání šlapalo, ale stále to někde drhne? Klientů je málo a ty dost často sotva pokryješ svoje náklady?
 • Chceš nadšené zákazníky, kteří jsou natěšení na Tvé produkty a opakovaně nakupují, ale místo toho máš pocit, že na ně pořádáš "hony", přemlouváš je, nebo se dokonce doprošuješ? Někteří pak sice nakoupí, ale je to obrovská dřina a výsledek stejně není uspokojující?
 • Chceš, aby podnikání plynulo, ale místo toho máš spíš pocit, že běháš jako splašená křeček v kolečku? Vyzkoušela jsi mnoho, ale stejně to nemělo efekt? A tak se sem tam vkrade do Tvojí hlavy myšlenka, že to asi nemá cenu? Vzdáš to? Vrátíš se do práce? Jenomže... cítíš, že to taky není cesta... Že to není, co chceš žít?

Poznáváš se?

ZACHOVEJ KLID!

Měla jsem to totiž taky tak! Schválně píšu měla, abys viděla, že s tím jde pracovat, dá se s tím něco dělat :).

Jmenuji se Erika Čákorová a něco Ti prozradím. V neúspěchu a nezdaru jsem se vyloženě "koupala". Když se nesypalo jedno, sypalo se druhé.

Neustále jsem řešila nějaké "problémy" a světe div se! Přitahovala jsem další "problémy". Dřela jsem jak blázen, ale výsledky? Žádná hitparáda!

Nevěřila jsem sama sobě, své práci, svým produktům, ani tomu, že bych dokázala někomu pomoct.

Ale! Jde to změnit :). A přesně proto vznikl tenhle program, kde Ti ukážu, jak na to! Protože když na to nebudeš sama, zvyšuješ svou šanci na úspěch.

Takže... co pro Tebe mám?

Mám pro Tebe online program přímo na míru- program Nastav se na úspěch. Podíváme se jak na Tvoje nastavení, tak na strategii vhodnou přímo pro Tebe. Obecné strategie nefungují, respektive nemohou fungovat každému. Proto Ti mentoři klidně dají k "okopírování" své kampaně, texty mailů. Protože tohle vědí. 

Strategie je jedna věc, ale další věcí je, že do procesu cesty k úspěchu vstupuje i mnoho proměnných- a ty jsou u každého jiné. Ale abych byla konkrétní. Co to může být? Třeba pocit, že nejsem dost dobrá, nezasloužím si. Nebo neznalost toho, na co se konkrétně zaměřit. Častokrát tedy slyšíš A, ale už Ti nikdo neřekne B. A tak se prostě stane to, že i když uděláš všechno, podle zaručeného návodu, výsledek je stále stejný.

Což má za následek, že se propadáš stále níž a níž, až časem možná dojdeš k tomu, že to není pro Tebe a že to raději vzdáš... 

JENOMŽE! TY CHCEŠ USPĚT A JÁ TO CHCI TAKY! 

Ty proto, protože Ti to přinese, po čem toužíš a já čistě ze sobeckých důvodů. Baví mě totiž "rozsvěcet" lidi. A když jsou šťastní a na správné cestě- září.

Teď ale k tomu, na co se tedy zaměříme. Určitě už jsi zvědavá.

Protože je důležité nastavení mysli, ale i strategie, podíváme se na obojí. A protože jsem řekla, že všeobecné pindy o strategiích dost často nefungují, dáme si během programu 2 on-line setkání, kde nastavíme strategie přímo na míru. A abych měla dost času na každou z vás, rozdělím si vás do skupinek max. po 5. Při callech se můžeš zeptat na COKOLIV + se podíváme na Tvoje podnikání individuálně a dostaneš pohled zvenčí + sestavíme tu stratgii na míru, jsem řekla :).

Co se týká nastavení mysli, mám pro Tebe připravené okruhy, ve kterých jsou ženy nejčastěji zasekané. Jak to vím? Za prvé jsem žena (vtípek :D) a tyhle věci jsem si taky řešila a za druhé a to jsem měla možná dát za prvé (:D)- Pracuji se ženami individuálně v rámci mentoringů a tam s nimi tyto záseky řeším. A v neposlední řadě jsem PROJEKTOR- a projektoři prostě vidí. Vidí i to, co druzí nevidí. No a protože jsem ještě Manažer a Samaritán (podle darů duše)- dokážu dávat věcem řád, logiku, strategii a vnášet jasnost do nečitelných situací. 

Chtěla bych vyjádřit poděkování a obdiv paní Erice. Po pravdě je to jediný člověk., který mi dokázal nějakým způsobem posunout dál. Díky ní jsem jsem objevila mnoho dalších informací, které jsem potřebovala. Cítím, že svou práci dělá velmi profesionálně opravdu s úsměvem a hlavně od srdce. Mohu její služby vřele doporučit.
Jana Grohmanová
Moje milá Eriko. Moc bych vám chtěla poděkovat za práci, kterou jste pro projekt www.stastnaduse.cz udělala. Jste profesionálka a člověk na správném místě. Právem patříte mezi online podnikatelky. Moc dobře se mi s vámi spolupracuje a komunikuje. Všechno je tak jasné a zřetelné. Vždy vykouzlíte práci, grafiku, která dokážete překvapit. Umíte se na člověka nacítit a vystihnout přesně to, co potřebuje. Určitě se mnou počítejte i do budoucna.
Zdeňka Markovičová

Pojďme se podívat na to, co v programu společně projdeme

Jak se pohnout z místa?

V prvním týdnu si pořádně posvítíme na Tvou aktuální situaci. Rozklíčujeme, kde je prostor pro zlepšení a připravíme si akční kroky pro to, aby ses mohla konečně pohnout kupředu.

První lekce obsahuje:

 • 1. videa, které si můžeš stáhnout i v mp3 a poslouchat si je třeba v autě, nebo když doma uklízíš.
 • 2. Pracovní listy, které mám otestované. Takže vím, že přináší obrovskou hodnotu.
 • 3. Vizualizace, díky nimž se dostaneš na místo, kde být chceš. Nacítíš si svůj úspěch.

TY a Tvůj nový směr

Neboj, nebudeš měnit obor, posílat žádosti o zaměstnání, nebo tak něco. Podíváme se konkrétně na TEBE a Tvoje nastavení. Na to, kde máš záseky, kde máš naopak silné stránky a díky tomu pak určíme Tvůj nový směr. Směr ÚSPĚCH. Přiblížíme si soulad a nesoulad a mrkneme na to, proč se Ti "To děje".

Druhá lekce obsahuje:

1. Videa díky kterým pochopíš, proč některé věci máš tak, jak máš (Podíváme se na Human design- pokud jsi o něm do této doby neslyšela, nebo neznáš svou typologii, nevadí. V tomto kroku ji ani nemusíš mít v ruce. Zkrátka se budeme řídit tím, co bude rezonovat. A věř tomu, že bude). A hlavně dostaneš návod na to, co dělat v praxi s tím, co se dozvíš. Nezůstaneme u teorie. Protože stejně, jako je potřeba mít vyváženou strategii a nitro, je potřeba vyvážit i teorii a praxi.

2. MP3- stejně jako v první lekci dostaneš i MP3ky, abys nemusela u videí sedět. U některých je to vhodné, u jiných to není potřeba. Ale to se všechno dozvíš přímo pod videem v kurzu.

3. Pracovní listy + domácí úkol (jojo, kdysi jsem chtěla být paní učitelka, tak budeš mít i domácí úkol).

Na cestě

Jsi na cestě k úspěchu. Gratuluju! Teď jen neusnout na vavřínech. V tomto týdnu máš jasně stanovené kde jsi, kam jdeš, proč tam jdeš a co k tomu potřebuješ a rýsuje se Ti i představa, jak tam dojdeš.

Třetí lekce obsahuje:

1. Videa, kde s Tebou posdílím praktické zkušenosti svoje a svých klientek. Povím Ti, kterým směrem se dát a čemu se naopak vyvaorvat. Omylů a přešlapů jsem ve svém podnikání udělala mnoho, to mi věř- a Ty si díky tomu můžeš naopak mnoho ušetřit. 

2. MP3- stejně jako v předchozích lekcích dostaneš i MP3ky, abys nemusela u videí sedět. U některých je to vhodné, u jiných to není potřeba. Ale to se všechno dozvíš přímo pod videem v kurzu.

3. Pracovní listy, které jsou tématicky zaměřené tak, abych Tě maximálně podpořila.

Zhodnocení + on-line setkání

V podnikání jsou neskutečně důležitá pravidelná zhodnocení. To máš ode mě jako radu navíc. Ani nevíš, jaké škody napáchá, když podceníš jejich význam. Kdo by o tom mohl hodiny vyprávět? Ehm, no nic, jdeme dál... Čtvrtý týden budeš mít prostor pro to, dohnat, co jsi nestihla. Ukážu Ti, jak dělat zhodnocení a řekneme si PROČ! Zaměřit se víc na to, co už jsme si společně probrali a protože už máš základy, podíváme se na strategie. Strategie budeme ladit přímo při živém setkání.

Termín živých setkání upřesním po startu kurzu a rozdělím vás do skupinek maximálně po 5. A to hned z několika důvodů. Za prvé, aby setkání netrvalo deset hodin, za druhé, abys měla dostatek prostoru přímo na své dotazy + strategii. A za třetí... mám s tím dobrou zkušenost. Právě proto jsem to určila takhle.

Ty a Tvoji klienti

Proč Ti to s klienty nefunguje tak, jak by sis přála? Tak tohle bude téma 5. týdne. A JAK Z TOHO VEN! Jak to dělat tak, aby to fungovalo? 

Pátá lekce obsahuje:

1. Videa, kde se podíváš na klienty z jiného úhlu pohledu, než je tady u nás běžné a díky tomu tak pochopíš souvislosti, které zná jen hrstka vyvolených.

2. MP3- stejně jako v předchozích lekcích dostaneš i MP3ky.

3. Pracovní listy, které jsou boží (musím si je pochválit, protože vím, jaká uvědomění klientkám díky nim chodí).

Akce v praxi

Akce, akce a zase akce :). Tento týden to prostě pořádně rozbalíš. Už víš jak a s čím. Díky minulým lekcím máš připravené podklady a stanovenou strategii na míru. Teď je potřeba udělat krok v realitě.

Šestá lekce obsahuje:

1. Videa, kde si ujasníme, jak přesně postupovat. Podíváme se letem světem i na weby, sociální sítě a mailing.

2. MP3- stejně jako v předchozích lekcích dostaneš i MP3ky.

3. Pracovní listy a hlavně AKCE, akce a akce.

Vesmírné zákony + emoční spirála

V sedmém týdnu se podíváme na vesmírné zákony. Všichni znají zákon přitažlivosti (i když málo kdo ví, jak s ním pracovat), ale ono je zákonů víc. Povíme si jaké, vysvětlíme si jejich fungování a hlavně to, jak fungují v praxi. Posvítíme si i na to, co je emoční spirála a proč a hlavně JAK se držet nahoře, címž si podpoříme nejen podnikání, ale i osobní život.

Sedmá lekce obsahuje:

1. Videa, kde se dozvíš o fungování vesmírných zákonů. Plus se podíváme na emoční spirálu tak, abys ji uměla využívat ve svůj prospěch. Posílíme soulad ve Tvém životě a povíme si, jak eliminovat nesoulad.

2. MP3- stejně jako v předchozích lekcích dostaneš i MP3ky.

3. Pracovní listy + praktická cvičení.

Velké finále

Proč Ti to s klienty nefunguje tak, jak by sis přála? Tak tohle bude téma 5. týdne. A JAK Z TOHO VEN! Jak to dělat tak, aby to fungovalo? 

Pátá lekce obsahuje:

1. Videa, kde se podíváš na klienty z jiného úhlu pohledu, než je tady u nás běžné a díky tomu tak pochopíš souvislosti, které zná jen hrstka vyvolených.

2. MP3- stejně jako v předchozích lekcích dostaneš i MP3ky.

3. Pracovní listy, které jsou boží (musím si je pochválit, protože vím, jaká uvědomění klientkám díky nim chodí).

Extra výhodou programu je, že jeho principy uplatníš nejen v podnikání, ale i v osobním životě. Do programu jsem navíc vložila energetické záměry tak, aby Ti byl co nejvíce ku prospěchu.

Samozřejmě to nepůjde samo, od Tebe budu vyžadovat práci. Ano, ano, práci. Bez té to prostě nejde.

Pokud ale zamakáš, uvidíš velmi rychle výsledky, které Tě budou nabíjet a věř, že pak budeš mít chuť dělat 3x víc. Ale jinak. Jinak, než doposud. Tady uvidíš efekt. Výledky. A to, co budeš dělat, Tě krásně smysluplně povede k vytouženému cíli.

Vím to, protože vidím, že když tyto rady aplikují moje klientky, má to efekt a ony se nádherně posouvají kupředu. Přestaly zmatkovat, přeskakovat z jedné činnosti na druhou a jdou si krůček po krůčku pro svůj úspěch.

Jistě ale chápeš, že samo to nepůjde. Já Tě maximálně podpořím. Posvítím Ti na cestu, budu kráčet vedle Tebe. Ukážu Ti směr tam, kde ztrácíš naději a nevíš, jak ze situace ven. Ale zbytek je na Tobě.

Pojďme si tedy shrnout, co všechno získáš

 • Během dvou měsíců projdeme důležité kroky na cestě k Tvému úspěchu. Kroky, které spousta on-line podnikatelů nedělá, nezná, nebo si neuvědomují jejich důležitost a proto se pak v podnikání plácají.
 • Poznáš sama sebe a díky tomu se Ti ukážou úplně nové obzory. Nejen, že pochopíš, proč Ti některé věci nefungovaly (a ani nemohly), ale dozvíš se, jak vykročit jinudy. V souladu sama se sebou.
 • Dostaneš know-how, které můžeš aplikovat v různých oblastech svého života. Zdá se to příliš snadné? A taky že je! To jenom my si to neustále komplikujeme :).
 • Konečně se vydáš cestou, která vede k úspěchu. V souladu- bez zbytečných klacků pod nohama.
 • Přestaneš se v podnikání motat a začneš dělat jasné a smysluplné kroky, které si společně stanovíme a díky tomu vystoupíš z věčného kruhu nezdarů a kotrmelců.
 • Dostaneš materiály, které Ti zůstanou navždy. Když pak někdy v budoucnu budeš chtít udělat krok na další level, pomůžou Ti opět se zorientovat.
 • Získáš mou dvouměsíční podporu. Mým cílem totiž je, abys opravdu uspěla. Jak už jsem psala výše, dělám to ze sobeckých důvodů. Protože když bude co nejvíce z nás "svítit", bude nám všem líp.
 • Nastavíme společne strategii přímo pro Tebe a pro tvoje fungující podnikání. Protože přání do vesmíru jsou sice super, ale většinou nám do klína auťáky, domy, luxusní dovolené a tak... prostě nepadají. Nebo pokud Tobě ano, dej vědět, ráda se přiučím :).
 • Skupina stejně naladěných lidí dělá divy. A tu získáš vstupem do kurzu také. Všimla sis někdy, jak je důležité mít kolem sebe lidi na stejné vlně, kteří jdou stejným, nebo podobným směrem?

Do svého podnikání a jeho rozvoje jsem jen za poslední rok investovala více než 150 000Kč. To není málo, že? Ale díky tomu Ty teď získáváš výhody. Já toho v žádném případě nelituju a udělala bych to hned znova. Protože když se chce člověk posouvat, je potřeba i investovat. To vědí všichni úspěšní podnikatelé.

Proč Ti to ale píšu. Dostáváme se pomalu k ceně a upřímně, je pro mě opravdu těžké program nějak smysluplně nacenit, protože jeho hodnota je nevyčíslitelná. Představ si, že jeho aplikací toho, co uvnitř je, do svého života a podnikání pak můžeš získat milion, dva, padesát? Jak mám pak určit hodnotu? Žádná sranda, že? No, uff, jdeme na to:

12x videolekce 12.000Kč
6x pracovní listy 2.000Kč
2 měsíční podpora 5.000Kč
2x skupinový call 10.000Kč

Celkem tedy:

29.000Kč

(spíš ale víc.. to musíš sama uznat :))
Protože jsem ale řekla, že Te chci maximálně podpořit a já svoje slovo držím, do uplynutí odpočtu je cena pouze:

4.427Kč

+ prvních 10 žen, které vstoupí do programu do své poštovní schránky dostanou TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ + motivační náramek Sny se plní jako dáreček ode mě :).

Možná Tě teď napadá, že i to je pro Tebe dost. Že nevíš, jestli si to můžeš dovolit.

Věř, že Ti rozumím. Byly doby, kdy jsem měla posledních pár korun v peněžence a taky doby, kdy jsem neměla peníze ani na uhlí a doma jsem skoro mrzla. Bylo to šílené a proto jsem vděčná za to, že jsem se tenkrát rozhodla žít jinak. Změnit svou realitu.

Taky přišla doba, kdy jsem svoje podnikání chtěla vzdát, nevěděla jsem už kudy kam. Tehdy jsem vzala svoje poslední peníze, které jsem měla na kartě a poslala je. S tím, že prostě uspěju. Byla to platba za program, ve kterém jsem našla návody, strategie, ale hlavně podporu. Tenkrát mi taky někdo posvítil na cestu a já viděla, že to jde. ÚSPĚCH JE MOŽNÝ!

Tak silně jsem tomu věřila a makala, že jsem neúspěch vůbec nepřipustila. Věděla jsem, že to dám. Že víc peněz nemám a že tudíž ani nemám jinou možnost (krom odeslání životopisu na pracák, nebo kam). A co se stalo? Dala jsem to a tenkrát vydělala svoje první slušné peníze. Ale měla jsem obrovský strach. Pamatuju si to, jakoby to bylo včera. Takovej VABANK. Všechno, nebo... "tududumtum"... 

Hádej, jak to dopadlo :). Ale až zpětně mi došlo, že jsem sice aplikovala nějaké nové poznatky, ale taky že jsem v tu dobu změnila myšlení. Nasměrovala ho konečně z toho bahna směrem k úspěchu...

Třeba Ti může kurzík přinést Ježíšek :). Víš, proč to říkám? Protože když něco moc moc opravdu chceme, přijdou řešení a možnosti. A to mám taky vyzkoušené, to mi věř. A to na mnoha mých životních investicích. Za které jsem dodnes vděčná, protože mi nakonec vždycky přinesly x krát víc. Dost často jsem ještě zopakovala svůj první VABANK. Strach jsem měla vždycky, šílenej. Měnilo se akorát to, že jsem si troufala na větší investice. 

Prosím tě, ale ne na burze! Mluvím o investicích do podnikání a seberozvoje.

Ještě než vyplníš objednávkový formulář

a začneš měnit svou realitu,

určitě Tě zajímá, jak kurz bude probíhat:

Začátek kurzu jsem naplánovala na 3.1.2022 a to proto, protože se nyní blíží Vánoce a je mi jasné, že budeš mít napilno. Dalším důvovem je, že nový rok často přináší euforii, nová odhodlání, plány, po kterých bohužel na konci ledna většinou neštěkne ani pes.

Nooo a proto tu budu já, protože když se vrátíš zpět na seznam lekcí, na konci ledna přichází náš první skupinový call, kde Ti naleju energii do žil a podpořím Tvoje odhodlání uspět. No a protože pak máme ještě celý společný měsíc, pak už budeš stoprocentně vědět, že k tomu úspěchu v roce 2022 DOJDEŠ! 

Lekce se Ti otevře vždy na celý týden a Ty si tak můžeš podle sebe postupovat svým tempem beze stresu, že nestíháš. Pokud budeš mít úkolů málo, klidně Ti přidám. To já umím, holky z mentoringů by o tom mohly vyprávět, haha :).

Po startu vás rozdělím do skupin maximálně po 5 a poladíme termíny společných callů.

Pokd nebudeš čemukoliv rozumět, ztratíš se, budeš potřebovat posvítit na cestu, jsem Ti k dispozici na mailu nebo messengeru. Zvažuju FB skupinku ke kurzu, ale to asi nechám odhlasovat přímo účastnice kurzu.

Přístup do kurzu Ti zůstane po celý rok 2022.

Co když zjistíš, že Ti kurz nic nepřinese?

Za kurzem si stojím na 100%. Proto Ti klidně řeknu, že Ti prostě v tomto případě vrátím peníze. Bez jakýchkoliv dotazů Ti v garanční lhůtě- 14 dnů od startu kurzu vrátím platbu.

Nemáš tedy absolutně co ztratit, můžeš jen získat.

Nyní přejdi k objednávce, vyplň své údaje a změň svou realitu.

Zkontroluj si prosím pečlivě svou adresu, jak jsem řekla, prvních 10 žen, které vsoupí, dostane ještě do poštovní schránky dáreček. Tak ať nám balíček nebloudí po republice. Děkuji Ti a Těším se uvnitř.

PS: Chápu, že příležitost na štěstí a úspěch není pro každého. A nebudu se zlobit, pokud nevstoupíš. Je to Tvoje volba. Uspět, neuspět...Boží rok 2022? To je oč tu běží. Věřím, že se rozhodneš správně.

Naskoč na vlnu úspěchu ještě dnes