OBJEDNÁVKA ON-LINE KURZU

Word pro začátečníky a mírně pokročilé

Co díky kurzu získáte?

 • ČAS
  Díky tomu, že budete vědět, kde co najít, ušetříte spoustu času pro sebe, své blízké, nebo koníčky. A PŘESNĚ TO SI UKÁŽEME.
 • JISTOTU
  Zanechte tápání, kde co najdete. Přestaňte se trápit a jděte při úpravách "na jistotu". A PŘESNĚ TO SI UKÁŽEME.
 • NOVÉ MOŽNOSTI
  Podařilo se vám některé funkce a možnosti objevit metodou pokus/omyl! SUPER! Co když to jde ale i jinak? Co když je snazší cesta? A PŘESNĚ TO SI UKÁŽEME.
 • AUTOMATIZACE = MÉNĚ PRÁCE
  Word je velice "inteligentní" program. Když víte, jak na něj, dokážete spoustu věcí upravit snadno a během chviličky. A PŘESNĚ TO SI UKÁŽEME.

Obrovskou výhodou on-line kurzu je navíc to, že studujete, kdy se to hodí vám! Žádná stanovená hodina, žádné dané místo. Stačí vám počítač a připojení k internetu. 

A jestli budete kurz procházet v obýváku, kuchyni, nebo z postele už je jen na vás :).

Pokud bych Eriku měla vystihnout pár slovy, pak by to bylo: MACHR NA WORD. Pomohla mi s konečnou úpravou mého eBooku, který by byl bez jejího zásahu nepublikovatelný a vypadal by neprofesionálně. A to samozřejmě nikdo z nás nechce, když předáváme své know-how. Nastalo i pár problémů, které jsem myslela, že nezvládneme, ale ona je svou trpělivostí překonala s úsměvem na tváři. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a obrovskou ochotu!
Nikola Džuganováhttp://nikoladzuganova.cz
Už mě nebaví pracovat ve wordu stylem pokus omyl a věčně něco předělávat nebo ztrácet data.Děkuji za tvůj úžasný ebook, který mi pomohl s tím být rychleji se svou prací hotová a více kreativně tvořit. Škoda, že jsem jej nečetla již v době, kdy jsem psala diplomovou práci. Je přehledný a výborně se v něm hledá. Děkuji
Miroslava Vokounová Krepčíkováwww.vokounova-krepcikova.cz