Chceš se v podnikání posunout?

Vnímáš, že je čas na další krůček, ale nevíš, jak na to?

Vyber si z nabídky program, který aktuálně potřebuješ.

Vezmi to pěkně "od podlahy"

Svoje podnikání máš, nebo chceš s podnikáním začát, ale nevíš jak na to? Zároveň vnímáš, že potřebuješ poladit stránku nejen technickou, ale i energetickou? A ještě by se Ti k tomu všemu šikla individuální podpora v podobě konzultací 1:1? Pak je pro Tebe tento program ideální.

Konzultace 1:1

Potřebuješ poradit po stránce strategické, technické, nebo jsi se na cestě prostě zasekla a nevíš, jak dál?

Chceš vytvořit kampaň, nebo poslat do světa nový produkt a poladit návaznosti, prodejní stránky, maily atd.? Pak jsou tu pro Tebe právě tyto konzultace.

Přitahuj do podnikání své ideální klienty

Pochop svého ideálního klienta a díky tomu vytvářej obsah na míru, na který klienti reagují a posléze i nakupují. Pronikni do tajemství tří typů publika díky němuž pochopíš, proč od Tebe lidi nenakupují, v čem byl doposud háček a jak to začít dělat jinak.

Program se zaměřuje na teorii, praktické ukázky (nejen textů), ale také na energetickou stránku. Díky vizualizaci se na příklad můžeš spojit se svým ideálním klientem a zjstit, co od Tebe potřebuje.

Technická "berlička" pro Tvé podnikání

Vnimáš, že technická stránka není úplně Tvá silná stránka a chceš tuto oblast podnikání delegovat?

Potřebuješ upravit stávající web, poladit strukturu, postavit web úplně nový, nebo pomoct s propojením webu a dalších nástrojů? Pak mrkni na tuto mou službu.

Jak vytvořit (a poslat do světa) on-line kurz

Vytvoř kurz, který se na Tvém webu nebude jen tak "válet", ale do kterého se budou klienti nadšeně hlásit. Jak na to? Proč to nefunguje každému?

Na co si dát pozor a co si promyslet před samotnou tvorbou? Jak proniknout do tajemství úspěšných prodejních stránek a textů? Jak poladit cestu zákazníka tak, aby fungovala?

To všechno (a mnohem víc) se dozvíš v tomhle programu. Ukážeme si také, jak kurz vytvořit na Wordpressu, v Miowebu, nebo pokud web nemáš, jak něco takového realizovat na FB. Krůček po krůčku Ti také ukážu propojení s mailingem a fakturačním systémem.

A zaměříme se i na následnou fázi- tedy na to, jak poslat kurz do světa a nenechat ho jen jako položku na webu, kterou návštěvníci bez povšimnutí přejdou.    

Dozvíš se také proč je důležité být s celým procesem v souladu a jak na to. Je to něco, co mnoho lidí neví a nedělá a bohužel si tím podvědomě dokáží stopnout i prodeje.

Tenhle program je komplexní balíček všeho, co potřebuješ vědět a znát, pokud chceš mít on-line kurz, který frčí :))).

Energetická sprcha pro Tvé podnikání

Přesťaň skákat do škatulek, které pro Tebe připravil někdo jiný a podnikej autenticky - opravdově a v souladu sama se sebou.

Díky vizualizacím a energetickým cvičením se naladíš na sebe samu, své ideální klienty, ale i svou budoucí verzi. Otevřeš se přijímání. Opustíš roli oběti a staneš se vědomým tvůrcem vlastní reality.

Dostaneš se sama k sobě a to se energeticky podepíše na Tvém podnikání (pozitivně samozřejmě :))).

Žij život, o kterém nyní (možná) pouze sníš

Říkáš si, že bys chtěla ve svém životě některé věci jinak? Více hojnosti? Pohody? Klidu? A zároveň Tě napadá, že vlastně nevíš, jestli je něco takového i pro Tebe? A nebo jestli to nezní nevděčně, když chceš něco změnit? 

Pak Ti doporučuji přejít na stránku programu a přečíst si o něm více.

Chceš mi dát dárek?

Moje práce Ti dává smysl? Už několikrát Ti pomohla, ale do žádného z programů nyní vstupovat nechceš? Přeci jen bys ale ráda dala něco "na oplátku"?

Pokud to tak vnímáš, můžeš mi poslat dárek :)))