Co o mně říkají moji klienti?

KonzultaceProgram Nastav se na úspěch

 

Kurz Staň se magnetem na zákazníky

Úpravy e-booků, Word materiálů a WEBŮ

Sleduji Eriky práci už delší dobu a líbí se mi její jemný a čistý styl. Své webové stránky u Miowebu jsem si tvořila původně sama. Byly funkční, avšak stále jim chybělo "NĚCO". A já postupně zjistila, že už ani moc na svůj web nechodím, netvořím na něm a hlavně, že už mám problém na něj lákat nové klientky. Prostě nebyla jsem se svým webem úplně spokojená a cítila jsem, že potřebuje vylepšit. Oslovila jsem Eriku, sdělila jsem jí své představy a velmi rychle jsem do ní dostala návrh nového kabátku pro můj web. Začaly jsme společně ladit podrobnosti a během pár dnů jsem měla hotový krásný web, ze kterého jsem úplně nadšená! Erika ho udělala zcela podle mých představ a ještě přidala další vychytávky, které by mě samotnou vůbec ani nenapadly. Hned první den po spuštění vylepšeného webu mi přišly 4 nové objednávky na mé kurzy! Mám web, který se líbí mně i mým klientkám, jsem moc ráda. Dál si budu na svém webu tvořit sama, ale vím, že jakmile budu potřebovat pomoc nebo nějaký větší zásah, můžu se opět na Eriku obrátit. Je profesionálka a to co by mě trvalo dlouhé hodiny a dny, ona zvládla za chvilku. Eriko, děkuji ti 🙂
Lucie Čápováwww.sobestacnezeny.cz
Priatelia, moja webka sa narodila v marci 2017. Ako som ja rozširovala svoje pole pôsobností, tak sa rozširovala aj moja web stránka. Od začiatku leta som rozmýšľala že tej webke niečo chýba. Samozrejme som nevedela čo 🙂 Oslovila som Eriku, s ktorou som už mala maličkatú spoluprácu už predtým. Vždy, keď som sa na ňu obrátila, vždy mi dobre poradila. A tak som sa aj teraz na ňu obrátila s prosbičkou o pomoc. A spolupráca začala. Išlo to krásne hladko ako po masle. Proste radosť spolupracovať. Erika hneď vedela čo tomu chýba, veď odborník sa nazaprie. Jej prístup bol profesionálny a jej estetické cítenie dalo webke okúzľujúce čaro neodolateľnosti. Jednoducho povedané vyšperčila ju ako sa len dalo. A tak má moja webka druhú mamičku a s novým šatníkom získala aj na atraktivite. Erika patrí ti právom moja poklona a obrovitánske ďakujem. Priatelia a ak ešte stále rozmýšľate, čo s vašou webkou, tak už nemusíte ďalej rozmýšľať, stačí napísmenkovať Erika a máte po starostiach. Erika urobí abraka dabraka, čáry máry a radosť bude preveliká, nebudete sa stačiť čudovať 🙂
Helena Hel Štrebováwww.helenastrebova.sk
Asi před 3 roky jsem měla chuť napsat eBook o zdraví, ale nevěděla jsem, jak dát obsah do podoby e-knihy. Nyní mě má touha psát o zdraví dohnala. Na internetu jsem našla pár informací, jak na to, ale ne všechny. A pak jsem objevila Eriku s její nabídkou, která mi doposud na trhu chyběla- grafická úprava a tvorba eBooků ve Wordu. Erika můj eBook oblékla do finální podoby, s kterou jsem opravdu spokojena a těším se, že budou i mí klienti. Erika má můj obdiv za trpělivost, ochotu a hlavně lidskost, kterou prokazovala při úpravách a komunikaci. Doporučuji všem, kteří chtějí mít profesionálně upravený eBook.
Ivana Špalováhttp://ivanaspalova.cz/
Na Eriku jsem se obrátila s tím, jestli by mi zkontrolovala a pomohla dotáhnout graficky eBook. Strávila jsem nad ním týden bezesných nocí poté, co si jedna dobrá duše, která mi s eBookem pomáhala graficky, přivodila úraz a skončila s rukou v sádře. Byla jsem pyšná na to, že jsem to i s její "sádrovou" pomocí docela zvládla. Protože mě však tlačil čas, poprosila jsem Eriku o "drobné" dotažení. Jaké však bylo moje překvapení, když mi vyjmenovala seznam nedostatků a nabídla mi, že ho celý předělá. Musela jsem uznat, že její navrhované změny mají hlavu a patu a už mi v hlavě zvonil poplašný zvonec, že to nemůže prostě časově zvládnout. Erika však vše zvládla ještě o 2 dny dříve, než jsme se dohodly, za předem dohodnutou cenu a měnila jen to, co jsem odsouhlasila. Byla k dispozici kdykoliv jsem si jen pomyslela a navrhovala mi i co by eBooku pomohlo. Její pomoc pro mne byla neocenitelná a u příštího eBooku rovnou přeskočím ty bezesné noci a nechám si ho od ní upravit určitě znovu:-)
Katka Zajacováhttp://katkazajacova.cz/
Som motivačná a osobná trénerka a poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Nikdy predtým som nepotrebovala k svojej práci počítač, len na bežnú poštu. Pred troma rokmi som odišla do Škandinávie kde som sa stala manažérkou hotela a kupodivu som ani tam veľmi nevyužívala počítač. Keď som sa tohto roku v lete vrátila na Slovensko, ostala som v šoku. Internetový svet sa diametrálne zmenil a ja som nevedela kam a čo skôr urobiť, ako sa začleniť do sveta počítačovej techniky. V minulosti som sa vždy obracala na odborníkov a platila ich ale teraz je to úplne iné a aj dosť drahé. Keď som potrebovala urobiť obyčajný plagátik, ktorý by mal akú takú formu, nešlo mi to . V tom sa odkiaľsi objavila Erika Čákorová. Milé, ochotné a veľmi šikovné žieňa, ktoré vie čo robí a robí to veľmi rada. Pomohla nie len mne vyznať sa v rôznych spletiach súborov ale hlavne v jej srdcovej záležitosti vo WORDE! Pre mňa je Erika skutočný profesionál, lebo svoju prácu robí s láskou a veľkou trpezlivosťou. Jednoduchosť akú používa je v dnešnej dobe veľmi dôležitá. Obdivujem ju aj preto, lebo to všetko robí hlavne kvôli tomu, aby pomohla druhým a ešte k tomu je mladá mamička. Ďakujem Erika za to čo robíš a ako to robíš. Vrele ťa odporúčam každému, kto chce byť Pánom Wordu!!!! A nielen to.
Zora Ochodnickáhttp://www.zora.sk/
Eriku a její „pomocnou ruku" mi snad seslalo samotné nebe. Jsem samouk a typ – Já to zvládnu sama. Ale když už jsem svůj e-book upravovala desítky hodin, kdy na jednom konci se mi rozsypalo to, co jsem už xkrát předtím opravovala a začínala jsem stále dokola znovu a znovu, konečně jsem se rozhodla požádat někoho o pomoc. Jsem moc ráda, že to byla právě Erika, na kterou jsem narazila, protože jsem nelitovala. Spolupráce s ní byla skvělá, práci odvedla rychle a výsledek předčil mé očekávání. A jako bonus jsem dostala pár rad a doporučení, jak s Wordem pracovat. Takže pokud chcete ušetřit čas, zachovat si své duševní zdraví a mít profesionálně udělaný například e-book, s klidným svědomím Eriku Čákorovou doporučuji.
Dagmar Baránkováwww.dagmar-barankova.cz
Dala jsem si k Erice Čákorové upravit svou Eknihu 3+1 krok jak poznat svou cestu ke zdraví aneb jak využít myšlení ve svůj prospěch (http://www.vladivavrouskova.com/e-knihy/ ), protože vím, že nejsem takový machr na word jako Erika. A také mi můj pc "nepřekládá" formáty PDF tak, aby mnou upravené obrázky, byly stejné jako ve wordu. Erika je moc šikovná, upravila mi vzhled, stránkování, zápatí i záhlaví, úvodní stránku, která je ted mnohem hezčí. Poradila mi, že mám zmenšit velikost obrázků, tak aby celá ekniha nebyla moc velká a dobře se lidem otevírala i na mobilních zařízeních. Nastavila a upravila mi automatický obsah a obsah mé eknihy tak aby jednotlivé kapitoly nevypadaly jako rozházené smetí...:). Jsem s její prací moc spokojená a Eriku Č. mohu jen doporučit. Je opravdu velmi šikovná...:)
Vladimíra Vavrouškováwww.vladivavrouskova.com
Pokud bych Eriku měla vystihnout pár slovy, pak by to bylo: MACHR NA WORD. Pomohla mi s konečnou úpravou mého eBooku, který by byl bez jejího zásahu nepublikovatelný a vypadal by neprofesionálně. A to samozřejmě nikdo z nás nechce, když předáváme své know-how. Nastalo i pár problémů, které jsem myslela, že nezvládneme, ale ona je svou trpělivostí překonala s úsměvem na tváři. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a obrovskou ochotu!
Nikola Džuganováhttp://nikoladzuganova.cz
Pro Eriku jsem se rozhodla v krizové situaci. V eBooku, který jsem poslala zákazníkům nefungovaly dva linky. Neměla jsem ani původní wordovou verzi. Pochopitelně jsem to potřebovala rychle, tak do dvou dní. Erika to uděla ještě týž den a precizně. Upozornila mě i na jiné drobnosti, které hned opravila. Z vlastní iniciativy navrhla ještě grafické úpravy a eBook byl znovuzrozen. Tak jednoduché to bylo, že to tak není vždy ani u takzvaných profesionálů, už bohužel vím. O to více si cením Eriky.
Linda Berger Božovskáhttp://lindaberger.cz/
Oslovila jsem Eriku, protože se mi můj web mnou vytvořený už nelíbil. Přiznám se, jsem počítačový analfabet a když něco dělám, trvá mi to příšerně dlouho a ještě se u toho vztekám, že mi to nejde tak rychle a tak, jak bych si přála. Bylo tedy jasné, že musím někoho oslovit, abych měla sílu na jiné věci, psaní, práci a hlavně své děti. Eriku sleduji už dlouho a líbí se mi její práce, e-booky, videa, která jsou jasná, výstižná a vždy k věci. Když jsem tedy potřebovala nejprve upravit e-book nad ničím více jsem nepřemýšlela a oslovila jsem ji. Během pár hodin mi odpověděla a pustily jsme se do práce. Erika je vnímavá a umí se naladit na přání klienta i tak vymýšlivého jako jsem v tu chvíli byla já. Ladily jsme barvy, odstíny barev, aby seděly tak, jak jsem si vymyslela. Byla trpělivá a práce pak byla v cuku letu udělaná k mé veliké spokojenosti. Pak jsem se rozhodla předělat web a bylo jasné, že zase oslovím Eriku. Web je hotov, moc se mi líbí, práce byla opět velice rychlá, domluva konstruktivní a výsledkem je moje spokojenost. Za mě Eriku doporučuji jako člověka věci znalého a naladěného na klienta. Eriko, děkuji. Renáta
Renáta Herczováwww.renatahercz.cz
Eriko, jsem moc ráda, že mi Vás osud přihrál do cesty. Už delší dobu jsem (přesněji řečeno poslední 3 roky) nebyla spokojená se svým webem, který jsem si vytvořila a spravovala vždy sama. Od klientů mi sice chodila pozitivní zpětná vazba, ale já sama jsem cítila, že to pro můj účel - podnikat online - není dostačující. Často jsem si kladla otázku: Co dělám špatně? A jak svůj web zefektivnit? Jak ho udělat přehlednější a přitom tam mít vše, co chci předat? A tak jsem v posledních letech několikrát změnila šablonu stávajícího webu, strávila jsem hodiny u počítače až mě bolel zadek-:). Chvíli jsem byla s výsledkem spokojená, ale pak mi došlo, že to opět není to, co bych si představovala. A taky mi došlo, že mým úkolem a náplní není trávit téměř veškerý čas u počítače, ale to, že mám předávat a učit, tvořit, cvičit jogu, zkrátka být se svými klienty. Jenže, jak najít někoho, kdo nebude pouze "ajťák"? Někoho, kdo bude rozumět strategii on line marketingu, bude umět vytvářet weby, rozumět celému pozadí a ještě k tomu bude sám o sobě rozumět tomu, co dělám? A pak jste mi přišla do cesty Vy-:) Vytvořila můj super nový web, propojila všechny potřebné aplikace, poradila s marketingovými strategiemi. A najednou to všechno do sebe zapadlo. Jako poklice na hrnec-:) Takže Eriko, děkuji moc za Vaši energii, práci a nápady. A jedno vím jistě: Naše společná cesta zdaleka nekončí. Ba naopak: Začíná-:) Zdravím a ještě jednou děkuji,
Markéta Šírkováduchovní kouč a průvodce, www.akademiepoznani.cz

On-line kurzy- živé vysílání a e-booky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Eriko, děkuju! Nevěřila jsem, že technický anti-talent jako já si dokáže takovým způsobem rozšířit wordovské know-how. eBooky teď tvořím daleko rychleji než dřív. Musím se přiznat, že tvoje rady nepoužívám jen pro tvorbu eBooků. Hodí se mi i v běžné práci s dříve nenáviděným wordem. Velmi se mi líbilo, žes kromě teoretických videí ukázala i praktická videa, jak jsi sama tvořila vlastní eBook. V bonusech moc děkuji za podnětnou radu ohledně automatického ukládání - to je typický příklad, že se rady z online kurzu perfektně hodí i pro klasickou práci s wordem.
Michaela PokrupováExpertka na mluvené projevy, www.michaelapokrupova.cz
Dostala som sa k možnosti vyskúšať si tvoj kurz a bola som veľmi milo prekvapená. Kurz je rozdelený do veľmi podrobne spracovaných desiatich krokov a tak som mala možnosť pracovať krok za krokom súčasne s tebou. Nikdy som eBook ani žiadny iný podobný dokument vo Worde netvorila, takže to bolo pre mňa po prvý krát. Podľa videí sa mi postupovalo veľmi dobre a ľahko, keď som pri písaní niečo pokazila, jednoducho som sa vrátila k danej téme v kurze a podľa videa som všetko opravila. Som presvedčená, že podľa týchto videí dokáže vytvoriť eBook vo Worde snáď každý. Ďakujem za prínosné informácie a názorné ukážky.
Zuzana Dziackawww.zuzanadziacka.sk
Děkuji za skvěle napsaný eBook Pánem Wordu. Pracuji s Wordem již několik let a mohu tudíž posoudit z vlastní praxe, že je v něm mnoho užitečných rad, které ocení jak začátečníci tak i pokročilí. Doporučuji každému, kdo chce objevovat přednosti a další skrytá tajemství Wordu. Tyto dovednosti pak může využít v zaměstnání i v různých situacích v životě.
Renata KombercováExpertka na MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, www.renatakombercova.cz
E-book je pro mě dobrým návodem, vede mě srozumitelně krok po kroku. Líbí se mi hypertext. odkazy, kterými se rychle dostanu, kam potřebuji. Vzhled mi vyhovuje, přehledné, dobře se čte.
Jitka Demartini
Děkuji za tento e-book! Jsem běžná uživatelka, která ve Wordu uměla nadpisy, vložit obrázky, udělat obsah... Při psaní svého e-booku jsem si uvědomila, jak jsou mé znalosti chabé. Tady jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Vše přehledně uspořádané a ve formě přímo mně na míru. Nemusela jsem se trápit cestou pokus - omyl. Ještě jednou děkuji a doporučuji.
Ludmila SpáčilováLékárnice a homeopatka
Už mě nebaví pracovat ve wordu stylem pokus omyl a věčně něco předělávat nebo ztrácet data.Děkuji za tvůj úžasný ebook, který mi pomohl s tím být rychleji se svou prací hotová a více kreativně tvořit. Škoda, že jsem jej nečetla již v době, kdy jsem psala diplomovou práci. Je přehledný a výborně se v něm hledá.Děkuji
Miroslava Vokounová Krepčíkováwww.vokounova-krepcikova.cz
Skvělá práce. Ani jsem nečekala, kolik má MS Word funkcí. Tato kniha je skvělým průvodcem, kde je vše vysvětleno jednoduše, že to pochopí naprosto každý. Tuto knihu mohu jen doporučit. Budete překvapeni, jak je word mocný nástroj, co vše v něm lze a ještě navíc jednoduše vytvořit. Děkuji za tohoto průvodce, je pro mě velkým přínosem.
Lenka Bicencováwww.lenkabicencova.cz, www.magicflowers.cz
Konečne som našiel návod, ktorý ma krok za krokom previedol tvorbou pútavého a prehľadného dokumentu vo Worde. Pri svojej práci často píšem manuály a návody práve vo Worde. Vďaka tomuto eBooku som schopný dnes napísať manuál za polovičný čas ako v minulosti a nemusím po jeh o napísaní robiť už také rozsiahle úpravy ako predtým. Každý, kto chce písať vo Worde rýchlo a graficky atraktívne, musí tento eBook mať.
Martin Kováčikwww.martin-kovacik.sk