Jsem autorkou projektu ON-LINE s úsměvem, E-BOOK s úsměvem a autorkou projektu Vysíláme živě. Také jsem napsala několik  e-booků: Jak upravit e-book ve WORDU10 věcí, které byste měli vědět při tvorbě e-booku,
5 kroků k úspěšnému e-booku, 3 Pomocníci, kteří usnadní Vaši práci
ve Wordu a Pánem Wordu... (všechny si je můžete prohlédnout ZDE).

Vytvořila jsem on-line kurzy ÚSPĚŠNÝ E-BOOK, PŘITAŽLIVÝ E-BOOK, VYSÍLÁME ŽIVĚÚprava videa v Camtasia studiu.

Mým aktuálně posledním dílkem je TIŠTĚNÝ NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ.

Sama také upravuji e-booky  a weby těch, kteří si na to netroufnou nebo je prostě sami upravovat nechtějí.

 

Začínala jsem ovšem bez jakékoliv znalosti on-line strategií, tvorby webu, a při představě, že mám natočit video, jsem se klepala strachy. Ale zvládla jsem to :). A můžete i VY!

Kde mně můžete sledovat?


Ještě před několika lety

jsem ale dělala práci, kterou jsem nesnášela, rozešla se s partnerem, zůstala doma sama a protože jsem neměla ani na uhlí, se čtyřicítkami horečkami jsem tu ležela ve třinácti stupních.

 

Dobu jsem se v tom plácala a pak jsem se rozhodla, že tohle už dál nechci. Nechci žít život, který nemám ráda, život, ve kterém se bojím někomu říct, co si myslím, život, který mě nebaví a ubíjí.

Tenkrát jsem se dala na cestu osobního rozvoje

Televizi jsem vyměnila za knížky, které jsem četla každou volnou chvíli, objevila jsem spoustu webinářů a seminářů na internetu. A během krátké chvíle se dostavily první výsledky.

 

Uvědomila jsem si, proč to s partnerem dopadlo tak, jak to dopadlo a přestala ho nenávidět. Neměla jsem už důvod a navíc, kdyby se to tenkrát nestalo, je možné, že bych stále dělala tu práci, která mě tak ubíjela.

 

Ve zmiňované práci jsem dala výpověď a šla jinam. Dojížděla jsem sice tenkrát skoro 40 kilometrů, ale byla jsem spokojená, navíc jsem si vydělala třeba i třikrát víc než v původní práci, kde jsem dělala dvanáctky, pracovala na směny a za celkem šílených podmínek.

Čím dál víc mě to táhlo zpátky k počítači a psaní

Vrátila jsem se k tomu, co jsem měla tak ráda (počítač a psaní příběhů jsem totiž kdysi odsunula někam na „až bude čas“). Začala jsem se opět věnovat i dalším koníčkům a uvědomila jsem si, že toho všeho jsem se tenkrát vzdala v domnění, že to prostě nejde všechno skloubit dohromady.

 

Stále jsem pokračovala na své cestě osobního rozvoje a byla jsem šťastná a spokojená.

 

Když jsem pak zůstala kvůli rizikovému těhotenství doma, věnovala jsem se psaní čím dál tím víc a také si čím dál tím víc pohrávala s myšlenkou vstoupit do světa on-line podnikání.

Moje plány se ale neuskutečnily

Místo toho jsem byla hospitalizovaná v 8. měsíci těhotenství a domů už jsem se do porodu nedostala. Z kontrolního vyšetření byl měsíční pobyt v nemocnici. Měla jsem ohromný strach o své nenarozené dítě. Každý mi říkal něco jiného a kolikrát mě vyděsili tak, že jsem po nocích brečela do polštáře.

 

Byla to strašná zkušenost, kterou bych nepřála nikomu. Celá tato situace skončila akutním císařským řezem, nedonošeným synem v inkubátoru a spoustou dalších věcí. Nic nebylo tak, jak jsem chtěla.

 

Dominik byl díky bohu zdravý, ale všechno ostatní stálo za houby...

Je to bojovník

Syn ale v inkubátoru naštěstí dlouho nepobyl a po návratu domů vzorně přibíral. Měl se k světu, že po pár týdnech nikdo nepoznal, jaký start do života jsem mu připravila. Tenkrát, když mu byl necelý rok, jsem se rozhodla, že je tedy teď čas na to on-line podnikání.

Vstoupila jsem do on-line kurzu

Ten nastartoval mé podnikání a viděla jsem i první výsledky. Nebylo to slavné, ale pro začátek mi to stačilo. Sem tam objednávka, kterou jsem pokaždé vítala s velkou radostí.

 

Zdrojem mého přijmu se stala (krom rodičovského příspěvku) hlavně úprava e-booků a tak jsem si pomalinku začala uvědomovat, že Word, se kterým jsem tenkrát začínala, mám sice ráda, ale není to ono.

 

Krom toho jsem také přestala ztrácet trpělivost a říkala jsem si, že něco musí být špatně. Kde jsou ty desetitisíce na účtu každý měsíc? Nikde.

Nechtěla jsem to ale vzdát

... protože jsem si čím dál víc uvědomovala, že když to vzdám, budu se muset vrátit do práce a to už nechci. Ne proto, že bych byla líná, ale prostě proto, že jsem rozbíhala něco, co mi dávalo smysl.

 

Dala jsem se do studia a přečetla spoustu knih (Myšlením k bohatství, Začněte s PROČ, Bohatý táta chudý táta, Milionový expert, Čtyřhodinový pracovní týden a další).

 

V tu dobu jsem také vstoupila do dalšího kurzu, díky jehož atmosféře jsem se posunula hodně vpřed.

Přicházely i první výsledky

Krom reakce přátel a radosti z toho, co dělám, přívalu myšlenek na nové a nové věci také odměna finanční.

 

Můj příjem se neustále zvyšuje a je to příjemná odměna za mou práci.

V tu dobu jsem s přáteli řešila ještě jinou věc

Jim to prostě nefunguje. Mají svoje e-booky, ale nic. Mrzelo mě to, protože vím, že na tom také pracují, ale neznají prostě pár podstatných věcí.

 

A nejsou to jen oni, ale i spousta dalších… Mají super nápady, ale mezi lidi je nedostanou.

 

To je ohromná škoda!!

Nechtěla jsem to tak nechat

... a rozhodla jsem se, že vytvořím on-line kurz ÚSPĚŠNÝ E-BOOK. Napadá vás, proč něco takového dělám, když už takové kurzy existují? Ano, existují… Napiš to, to a to a udělej to, to a to. Ale to nestačí...

 

Je důležité začít přemýšlet jinak, v širších souvislotech a znát několik různých tajemství, díky kterým to pak bude fungovat. To všechno se lidé v kurzu dozví a také je  doplněn podporujícími programy v podobě meditací, protistrachové příručky, e-booku o pravopise, a dalších. Tyto programy maximálně pomáhají členům on-line kurzu v dosažení jejich cíle.

 

V tomto kurzu všechny maximálně podpořím tak, aby každý účastník na konci kurzu „držel“ v ruce svůj ÚSPĚŠNÝ E-BOOK.

 

No, a pak to pokračovalo dál a dál, začala se kolem mě tvořit skupinka lidí, kteří se stali nejen mými zákazníky, ale spousta z nich i mými přáteli. Kurzy jsem pak vytvářela a vytvářím na přání a to je prostě super :).

 

Došlo to až tak daleko, že letos v listopadu spatřil světlo světa můj první tištěný produkt... NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ, který pomalu ale jistě zaplavuje republiku a já z toho mám ohromnou radost.

A to je zatím všechno, ale ne na dlouho, protože já jdu stále vpřed. Miluju svůj život a miluju výzvy, díky kterým se dostávám dál a dál :).

Líbí se Vám můj příběh? Chcete číst dál? Mrkněte na můj blog 😉

Potřebujete cover pro váš e-book nebo nový on-line kurz a nevíte, kde a jak ho vytvořit? Věřte,…
Celý článek
Ahoj Verčo, děkuji za to, že posdílíš s dalšími lidmi své zkušenosti a prožitky. Vím, že tvá…
Celý článek
On-line kurzy jsem si zamilovala a hned vám řeknu i proč. Možná si říkáte, že to jsem…
Celý článek

Kontakt

email: erika@erikacakorova.cz

tel.: 777 089 758