S čím Vám pomůžu?

Úprava/tvorba e-booku

Napsali jste e-book, ale nechce se Vám ho upravovat?

Nevíte si rady s tím, jak má vypadat a co kde jak nastavit?

Nechcete ztrácet čas s úpravami?

Není Vám jasné, jak přidat některé prvky?

NEVADÍ!

Stačí mi jen Váš text, zbytek udělám za Vás :).

Úprava/tvorba webu

Nevíte si rady s úpravou Vašeho webu v Miowebu, nebo DIVI?

Vzhled webu se Vám nelíbí a nevíte, co s tím?

Potřebujete vytvořit nové stránky, propojit Smartemailing- Mioweb a FAPI? Vytvořit a propojit členskou sekci? Nevíte, jak na to, nebo se Vám prostě nechce? 

NEVADÍ!

Udělám to za Vás :).

"Obal" pro e-book (kurz)

Nevíte, jak obal vytvořit?

Perete se s tím?

Nechcete ztrácet čas?

NEVADÍ!

Udělám to za Vás 🙂

Co o mně říkají moji klienti?

Sleduji Eriky práci už delší dobu a líbí se mi její jemný a čistý styl. Své webové stránky u Miowebu jsem si tvořila původně sama. Byly funkční, avšak stále jim chybělo "NĚCO". A já postupně zjistila, že už ani moc na svůj web nechodím, netvořím na něm a hlavně, že už mám problém na něj lákat nové klientky. Prostě nebyla jsem se svým webem úplně spokojená a cítila jsem, že potřebuje vylepšit. Oslovila jsem Eriku, sdělila jsem jí své představy a velmi rychle jsem do ní dostala návrh nového kabátku pro můj web. Začaly jsme společně ladit podrobnosti a během pár dnů jsem měla hotový krásný web, ze kterého jsem úplně nadšená! Erika ho udělala zcela podle mých představ a ještě přidala další vychytávky, které by mě samotnou vůbec ani nenapadly. Hned první den po spuštění vylepšeného webu mi přišly 4 nové objednávky na mé kurzy! Mám web, který se líbí mně i mým klientkám, jsem moc ráda. Dál si budu na svém webu tvořit sama, ale vím, že jakmile budu potřebovat pomoc nebo nějaký větší zásah, můžu se opět na Eriku obrátit. Je profesionálka a to co by mě trvalo dlouhé hodiny a dny, ona zvládla za chvilku. Eriko, děkuji ti 🙂
Lucie Čápováwww.sobestacnezeny.cz
S naší spoluprací jsem velmi spokojená. Erika mi dělala první web před pár měsíci (na webovači), ale ten druhý je zase o něco lepší (na Miowebu). Je vidět, že umí, ale že i roste a vzdělává se. Erika je ochotná odpovědět na všechny, i banální otázky, není z ní cítit taku tu „ajťáckou“ nadřazenost. Nebála jsem se nic zeptat. Spolupráce byla rychlá, jasná. Baví mě to, že mě chápala i když jsem vysvětlovala hodně krkolomně. Web je krásný, včetně členské sekce a e-booku, který taky Erika upravovala. Při spolupráci jsem se taky hodně naučila. Erika nezapomněla na žádné maličkosti, jako je propojení, kampaně a podobně. Vřele doporučuji, já už jinam nepůjdu. 🙂 Eriko děkuji!
Natália Fajfrlíkováwww.navodnazmenu.cz
Pro Eriku jsem se rozhodla v krizové situaci. V eBooku, který jsem poslala zákazníkům nefungovaly dva linky. Neměla jsem ani původní wordovou verzi. Pochopitelně jsem to potřebovala rychle, tak do dvou dní. Erika to uděla ještě týž den a precizně. Upozornila mě i na jiné drobnosti, které hned opravila. Z vlastní iniciativy navrhla ještě grafické úpravy a eBook byl znovuzrozen. Tak jednoduché to bylo, že to tak není vždy ani u takzvaných profesionálů, už bohužel vím. O to více si cením Eriky.
Linda Berger Božovskáwww.lindaberger.cz
Pokud bych Eriku měla vystihnout pár slovy, pak by to bylo: MACHR NA WORD. Pomohla mi s konečnou úpravou mého eBooku, který by byl bez jejího zásahu nepublikovatelný a vypadal by neprofesionálně. A to samozřejmě nikdo z nás nechce, když předáváme své know-how. Nastalo i pár problémů, které jsem myslela, že nezvládneme, ale ona je svou trpělivostí překonala s úsměvem na tváři. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a obrovskou ochotu!
Nikola Džuganováhttp://nikoladzuganova.cz/
Dala jsem si k Erice Čákorové upravit svou Eknihu 3+1 krok jak poznat svou cestu ke zdraví aneb jak využít myšlení ve svůj prospěch (http://www.vladivavrouskova.com/e-knihy/ ), protože vím, že nejsem takový machr na word jako Erika. A také mi můj pc "nepřekládá" formáty PDF tak, aby mnou upravené obrázky, byly stejné jako ve wordu. Erika je moc šikovná, upravila mi vzhled, stránkování, zápatí i záhlaví, úvodní stránku, která je ted mnohem hezčí. Poradila mi, že mám zmenšit velikost obrázků, tak aby celá ekniha nebyla moc velká a dobře se lidem otevírala i na mobilních zařízeních. Nastavila a upravila mi automatický obsah a obsah mé eknihy tak aby jednotlivé kapitoly nevypadaly jako rozházené smetí...:). Jsem s její prací moc spokojená a Eriku Č. mohu jen doporučit. Je opravdu velmi šikovná...:)
Vladimíra Vavrouškováwww.vladivavrouskova.com
Eriku a její „pomocnou ruku" mi snad seslalo samotné nebe. Jsem samouk a typ – Já to zvládnu sama. Ale když už jsem svůj e-book upravovala desítky hodin, kdy na jednom konci se mi rozsypalo to, co jsem už xkrát předtím opravovala a začínala jsem stále dokola znovu a znovu, konečně jsem se rozhodla požádat někoho o pomoc. Jsem moc ráda, že to byla právě Erika, na kterou jsem narazila, protože jsem nelitovala. Spolupráce s ní byla skvělá, práci odvedla rychle a výsledek předčil mé očekávání. A jako bonus jsem dostala pár rad a doporučení, jak s Wordem pracovat. Takže pokud chcete ušetřit čas, zachovat si své duševní zdraví a mít profesionálně udělaný například e-book, s klidným svědomím Eriku Čákorovou doporučuji.
Dagmar Baránkováwww.dagmar-barankova.cz
Som motivačná a osobná trénerka a poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Nikdy predtým som nepotrebovala k svojej práci počítač, len na bežnú poštu. Pred troma rokmi som odišla do Škandinávie kde som sa stala manažérkou hotela a kupodivu som ani tam veľmi nevyužívala počítač. Keď som sa tohto roku v lete vrátila na Slovensko, ostala som v šoku. Internetový svet sa diametrálne zmenil a ja som nevedela kam a čo skôr urobiť, ako sa začleniť do sveta počítačovej techniky. V minulosti som sa vždy obracala na odborníkov a platila ich ale teraz je to úplne iné a aj dosť drahé. Keď som potrebovala urobiť obyčajný plagátik, ktorý by mal akú takú formu, nešlo mi to . V tom sa odkiaľsi objavila Erika Čákorová. Milé, ochotné a veľmi šikovné žieňa, ktoré vie čo robí a robí to veľmi rada. Pomohla nie len mne vyznať sa v rôznych spletiach súborov ale hlavne v jej srdcovej záležitosti vo WORDE! Pre mňa je Erika skutočný profesionál, lebo svoju prácu robí s láskou a veľkou trpezlivosťou. Jednoduchosť akú používa je v dnešnej dobe veľmi dôležitá. Obdivujem ju aj preto, lebo to všetko robí hlavne kvôli tomu, aby pomohla druhým a ešte k tomu je mladá mamička. Ďakujem Erika za to čo robíš a ako to robíš. Vrele ťa odporúčam každému!
Zora Ochodnickáhttp://www.zora.sk/

Kde ještě se můžete přidat?


 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište mi:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů