Jak se nastavit na úspěch? (A na cokoliv jiného)

Nastavit se na úspěch? To jde??? Jde a podle mě je to dokonce nezbytné, pokud chceš uspět a nejsi tak nastavena přirozeně. Nastavit se na úspěch? Nastavit mysl na úspěch? Snad strategie, postupy, plány, ne? Možná Tě napadlo. Možná, ale…. Jen si to představ. Máš nejlepší strategie, nejlepší akční plán, nejlepší know-how, ale jsi nastavena na neúspěch.

Tvoje mysl Ti neustále předkládá myšlenky:

„To nezvládneš“
„Jsi nula.“
„Nikdy to nemůže fungovat.“
„Proč by si to koupil někdo zrovna od tebe.“
„Nemá ani cenu, aby ses snažila, zbytečně ztrácíš čas.“

A nebo se to může dít nenápadně, tak nějak skrytě… Kdy třeba spouštíš projekt, naspeedovaná, nadšená, plná elánu, s radostí, ale najednou se ozve:

„Stejně si to tolik lidí, co chci, nekoupí.“
„Ta reklama nebude fungovat…“

Znáš to? Přepadají tě takové myšlenky? Jak se pak dá s takovými myšlenkami jít pro úspěch, když do širého okolí vyzařujeme neúspěch?

A pokud takové myšlenky neslýcháš, máš svůj projekt, pracuješ na něm, ale opět… výsledky nikde… Čím to je?

Možná v tom nemá palce jen naše mysl? Co Ti může blokovat úspěch? Respektive čím si můžeš blokovat úspěch?

Možná si neseš programy, které Ti brání uspět. A to se pak projevuje v realitě. Ale buď v klidu, takové programy má každý. Je jen potřeba s nimi něco udělat. Zpracovat si je, přepsat.

Já si jich řešila spoustu a to jsem měla pocit, že už mám všechno na pohodu.

Dám ti pro představu můj příklad:

Jak jsem v minulém článku psala, sice jsem si stoupala do své síly, ale měla jsem pocit, že mi neustále něco brání stoupnout si do ní naplno. Jako by ve fyzické realitě všechno fungovalo, jak má, ale stejně mě něco drželo v sebesabotáži. Dělala jsem různé věci, abych si nestoupla naplno do síly, ale nevěděla jsem, proč to dělám.

Proč prokrastinuju? Proč si dám alkohol, pak mě bolí hlava a jsem jak mátoha? Proč nejsem schopná uvést do praxe věci, které mám vymyšlené? A proč mám pocit, že svým klientům nepředám to nejlepší, respektive nebudou mít výsledky?

Je to vlastně víc věcí, ale všechny mě zavedly k jedné, tam byl jejich původ.

Při „pátrání“ jsem se dostala k tomu, že jsem v jednom z minulých životů vedla lidi do bitev a spousta jich samozřejmě v bitvě zemřelo. Samozřejmě, že vědomě tohle nikdo z nás neví, ale někde uvnitř to je skryto a dost často to ovlivňuje i naši realitu. I když o tom samozřejmě nemáš ani tucha.

Nojo, jenže díky tomu mi to všechno došlo. Jasně, že nechci stát ve své plné síle, protože tam jsem v ní byla. Tam jsem byla v megasíle. To se ani nedá popsat slovy. Jenže pak zemřelo spousta lidí. A i když nyní nikdo nezemře, prostě se to táhne z minula. Stejně tak jako výsledky klientů za které jsem měla tendenci přebírat zodpovědnost- jako tehdy za válečníky. Kteří šli do bitev dobrovolně, ale já měla pocit, že je to moje vina.

Tahle situace se mi nezjevila jako blesk z čistého nebe… Načetla jsem si ji v Ákáše. Zpracovala si ji a najednou se začaly věci hýbat kupředu. Ještě stále mě nepřestává fascinovat, jak si neviditelným bráníme v tom viditelném.

Zní Ti to jako EZO?

Nevím, nedokážu posoudit, já EZO nejsem, alespoň o tom nevím 😊. Ale tohle jsou prostě principy, které fungují.

Stejně tak jako mnoho dalších. Kvantová fyzika je dokonce vědní obor. A taky není EZO a mluví o vibracích a principech 😊.

A víš co? Lidi, co mají úspěch už to dávno vědí 😊. Chceš důkaz?

„Pokud chceme zlepšit svět, musíme se nejdřív podívat sami na sebe. Začněte u toho, koho vidíte v zrcadle a změňte sami sebe!“ Michael Jackson

„Změňte se dříve, než budete muset.“ Jack Welch

„Co bude ovšem naprosto klíčové – změnit myšlení, štěstí přeje tomu, kdo pochopí dříve.“ Josef Středula

„Nezměníme svět tím, že budeme bojovat se starým, změníme ho budováním nového.“ Ralph Smart

„Chceš–li změnit svět, změň sebe.“ Matka Tereza

A mohla bych pokračovat dál a dál 😊.

Takže, jaká je Tvoje realita? Stojíš ve své síle? Máš výsledky, které chceš mít?

ANO? Pak Ti ze srdce gratuluju 😊❤️

NE? Ani tak nemusíš zoufat. Je vidět, že když jsem s tím vším dokázala pohnout já, můžeš i Ty! A to je dobrá zpráva. Ostatní záleží jen a jen na Tobě.

Jak se tedy můžeš nastavit na úspěch?

Začni na sobě makat. Odhaluj bloky, propouštěj, měň sebe sama. Nevíš jak na to? Mrkni na program, který jsem sestavila:

CHCI SE NASTAVIT NA ÚSPĚCH

Erika Čákorová
On-line podnikatelka, Projektor, mentorka, systematik a stratég. Pomáhám on-line podnikatelkám na cestě k jejich snům   Autorka on-line kurzů, autorka NEKONEČNÉHO PLÁNOVAČE.

Tohle by měl vědět KAŽDÝ začínající podnikatel

Ušetřil by si spoustu nervů, času i peněz...